заявка онайн на кредит онлайн манивео
Алекс Кредит отзывы

Зручний мобільний додаток від Easy Pay для операційної системи

Зручний мобільний додаток від Easy Pay для операційної системи

Easy Pay – це система прийому електронних платежів за допомогою якої можливо здійснювати миттєву оплату послуг та онлайн-переказ коштів через мережу інтернет. Для оплати в системі приймаються картки, міжнародних платіжних систем VISA, MasterCard та Простір, видані будь-яким банком України, і здійснюються лише в національній валюті.

Компанія надала можливість своїм користувачам здійснювати операції прямо зі свого мобільного телефону завдяки мобільному додатку Easy Pay . На разі , існує можливість завантажити такий додаток для користувачів операційної системи iOS в AppStore.

Користувачі, які завантажили додаток отримують доступ до наступних сервісів:

 • оплата послуг різних категорій: від комунальних платежів, телекомунікаційних послуг, оплати Інтернету та телебачення до здійснення банківських та страхових виплат, платежів до бюджету ;
 • миттєвий онлайн переказ коштів між платіжними картками різних банків та за реквізитами;
 • створення шаблонів для швидкої оплати послуг регулярних сплат;
 • реєстрація карток та електронних гаманців для переказів та поповнень;
 • цілодобовий доступ до сервісу, перегляду виписки зі здійсненими транзакціями;
 • перегляд карти терміналів самообслуговування Easy Pay .

 Як скористатись додатком ?

Для користування додатком користувачу необхідно завантажити його з AppStore на свій телефон. Наступним кроком є реєстрація користувача шляхом введення мобільного номеру телефону та кодом підтвердження з нього в додатку. Після успішної реєстрації користувач отримує власний  обліковий запис так званий Особистий кабінет з доступом до функціоналу онлайн сервісу від Easy Pay. При відкритті додатку клієнт відразу має можливість обрати  необхідний блок з доступними сервісами та функціями.

Основні сервіси Особистого кабінету додатку це :

 • Блок Оплата — в даному блоці клієнт може обрати бажану категорію оплати , а саме здійснити оплату різноманітних послуг : мобільних операторів , комунальних платежів, інтернету, телебачення, телефонії, платежів до бюджету, банківських та страхових платежів, WEB-грошей та інших ,таких як послуг таксі, розваг, дистрибуції та навіть виділити кошти на благодійність.
 • Блок Перекази надає можливість проводити перекази з карти на карту, з електронного гаманця на електронний гаманець, за реквізитами.
 • Блок Картки відображає зареєстровані платіжні картки власника особистого кабінету в додатку.
 • Блок Гаманці – відображає відкритті електронні гаманці власника особистого кабінету в додатку.
 • Також клієнт може самостійно налаштувати свій кабінет, отримувати інформацію на електронну адресу з квитанціями по оплачених платежах.

Дизайн застосунку має приємний інтерфейс в спокійних тонах, а функціонал сервісу  — простий та зручний для користування одночасно. З появою мобільного застосунку скористатись послугами Easy Pay стало ще зручніше та швидше, користувачі мають цілодобовий доступ до миттєвих онлайн платежів, головне мати доступ до Інтернету. Застосування додатку оптимально зберігає час клієнтів та надає можливість отримувати інформацію від Easy Pay в швидкому та зручному форматі.

Category: Платежные системы

Leave a Reply


Динеро кредит онлайн на карту в Украине до 10000 грн