Moneyveo (Манивео)

10 причин звернутися за кредитом в SOS Credit

Чому варто звернутися за кредитом в SOS Credit, якщо терміново потрібні гроші онлайн на карту? Ця відповідь хочемо якраз і деталізувати в даній статті.

ЄвроГроші

 • Возраст:
 • География:
 • Максимальная сумма:
 • Документы:
 • Скорость выдачи денег:
 • Процентная ставка:
 • Срок микрокредита:
Features »
soscredit отзывы

Быстрые кредиты на карту

 • Возраст: от 18 лет
 • География: Украина (-Киев, -АТО)
 • Максимальная сумма: до 10000 грн 1й займ до 3000 грн
 • Документы: Паспорт, ИНН
 • Скорость выдачи денег: до 10 минут
 • Процентная ставка: от 0,99% в день
 • Срок микрокредита: до 30 дней
HOT

Сотні клієнтів щодня вибирають самеSOS CREDIT, в их числе и новички, для которых первый займ под 0% и повторные заемщики, которые успели оценить все преимущества и участвуют в программе лояльности, имея возможность получить скидку до 50%.

за кредитом в SOS Credit

10 причин звернутися за кредитом в SOS Credit

Ви ще не зверталися за онлайн-позикою і не уявляєте як це отримувати гроші у професіоналів – тоді наступна частина статті саме для вас! SOS CREDIT змінить ваше уявлення про ринок кредитування!

 1. Режим 24/7. Не важливо – вихідний це чи будній день, 5 ранку або 11 вечора, якщо вам потрібні гроші саме зараз, то сервіс SOS CREDIT готовий вам допомогти. У той час, коли банки закриті, родичі сплять, сусіди у відпустці SOS CREDIT працює для вирішення ваших проблем і досягнення ваших цілей.
 2. Всього 20 хвилин і гроші у вас. Повний процес оформлення позики, починаючи із заповнення заявки під чашку теплого чаю і включає вибір суми і термінів, внесення інформації про місце роботи, даних паспорта та карти, вказівки контактного телефону і електронної пошти займає лише 20 хвилин.
 3. Шанс на схвалення – 80%. Робота сервісу здійснюється автоматично, отже всі дані, в тому числі і кредитна історія, перевіряється набором алгоритмів. Зазвичай, близько 10% заявок не схвалюється тільки по тому, що були внесені не повні дані, тоді менеджер уточнює їх в робочий час з 09.00 до 18.00.
 4. Гроші на мапі за 5 хвилин. Нарахування грошей на банківську карту після схвалення заявки займає до 5 хвилин. Те, що потрібно для швидких і зручних безготівкових розрахунків.
 5. 0% для нових клієнтів. При першому зверненні кредит видається під 0,01% від суми до 3000 гривень строком до 10 днів. Також, новий користувач має можливість пролонгації на 30 днів без зміни процентної ставки, якщо не виходить оплатити в початкові терміни.
 6. Програма лояльності з економією до 50%. Повторне звернення за кредитом дозволяє отримати знижку до 15%, кожна своєчасна виплата дозволяє підвищити рівень знижки і отримувати вигідні онлайн-позики у SOS CREDIT.
 7. 30 днів пролонгації. Якщо раптом вам затримали заробітну плату і не встигаєте вчасно повернути гроші SOS CREDIT пропонує послугу пролонгації. Потрібно увійти в особистий кабінет і продовжити термін кредитування. При цьому рівень відсотків за користування залишається той же.
 8. Мінімум бюрократії. Для оформлення кредиту досить мати паспорт і код, до того ж, якщо скан-копії документів додати при подачі заявки – ймовірність позитивної відповіді буде ще вище.
 9. Невідкладна служба підтримки. Якщо щось пішло не так і ви не можете впоратися самостійно – звертайтеся до менеджера, використовуючи пошту support@sos-credit.com.ua або телефоном 0 800 211 767. Кожен будній день з 09.00 до 18.00 служба підтримки готова виручити.
 10. 100% позитивних відгуків. В компанії SOS CREDIT цінують кожного клієнта, завдяки цьому вдається тримати передові позиції на ринку онлайн-кредитування.

Category: Все про кредити

Leave a Reply


Динеро кредит онлайн на карту в Украине до 10000 грн