Акція від Альфа-Банку: отримай зимовий відпочинок з нашої кредиткою

Увага Увага! З’явилася класна можливість добре відпочити взимку, отримавши сертифікат на відпустку сумою 50 000 грн. Всі власники кредитних карт від Альфа-Банк можуть випробувати свою удачу! А ви хочете стати переможцем?

Акция от Альфа-Банка: получи зимний отдых с нашей кредиткой

Акція від Альфа-Банку

  • Умови акції дуже прості: оплатіть ваші покупки сумою від 1000 гривень кредитною карткою Альфа-Банк з 10 по 30 жовтня. Не важливо, що ви купуєте продукти або техніку, все покупки, придбані вами, будуть підсумовуватися автоматично і кожна покупка на 1000 гривень або більше може дати вам шанс виграти акцію. Вам не потрібно збирати чеки або реєструватися на сайті, ви всього-на-всього розраховуєтесь, використовуючи свою кредитку. Чим більше оплат кредитною карткою Альфа-Банк, тим більше шансів на перемогу!
  • Навесні все планували відпочинок на морі, а тепер всі думають про зимову відпустку в гарному колі друзів або рідних. А за 50000 гривень, повірте, можна класно повеселитися і відпочити! Просто потрібно бути активним, і користуватися фінансовими послугами банку, а саме, розраховуватися карткою Альфа-Банк. В результаті банк вам оплатить зимову поїздку.

Якщо ви власник, наприклад, золотий кредитної картки «Максимум», то ви отримаєте подвійне щастя: додаткові вигоди і задоволення. Всі ми пам’ятаємо, що Альфа-Банк повертає своїм клієнтам 5% за витрачені гроші. Пільговий період також дуже привабливий і прийнятний для людей, адже це не 30 і не 40 днів, а майже 2 місяці часу. Якщо ви плануєте придбати якісь дорогі речі, тобто здійснити велику покупку – скористайтеся розстрочкою до 12 місяців під 0,01% річних. Це можна зробити як для покупок в Україні, так і за кордоном або на всесвітніх сайтах.

Якщо ви ще не стали учасником акції, оскільки у вас немає картки Альфа-Банку – ви можете оформити її прямо в даний момент і ВЖЕ стати активним учасником.

  • Для участі ви можете здійснювати розрахунки як в торгових мережах магазинів, так і через інтернет. Переможця визначать 16 грудня через спеціальний сервіс рендомной вибірки.
  • Якщо переможець вибирає зимовий тур дорожче ніж за 50 000 гривень, то різницю він доплачує сам.

Оформити кредитну карту Альфа-Банк

Альфа Банк заявка на карту
  • Оформити заявку через Інтернет;
  • Прийти до відділення Альфа-Банк і там все зробити;
  • Зателефонувати на спеціальну гарячу лінію банку 0800 50 35 30

Нижче надано варіант онлайн заявки на оформлення кредитної картки від АльфаБанку. Якщо ви економите свій час і хочете зробити своє життя простіше і зручніше оформите карту прямо зараз і ви самі переконаєтеся в цьому.(правила акції)

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
cpacredit/ автор статті
Додати коментар