Амокредит

Амокредит(Amocredit) – мікрокредітна організація, яка надавала кредити онлайн на карту до 3200 грн, терміном до 30 днів, під 1,70% / день.

На сьогодні компанія вже закрита, але є багато інших МФО компаній, які можуть вас зацікавити:

[lt id=”146″]

Амокредит кредит онлайн

httpv://www.youtube.com/watch?v=1wsFm4tFmS8

1й кредит:до 3200 грн
Повторний кредит:до 10000 грн
Термін позики:до 30 дней
% ставка:1,70%/день
Час оформлення заявки:10 – 15 хвилин
Вік:від 18 – 65 років
Застава, довідка про доходи:не потрібні
Амокредит

Необхідний час:12 хвилин.

Як оформити кредит з Амокредит:

 1. Заходимо на сайт компанії Амокредит:

  Вибираємо суму і термін мікрокредиту, ознайомлюється з попередніми умовами;

 2. Проходимо онлайн реєстрацію

  Потрібно підтвердити дані по СМС після заповнення контактної інформації;

 3. Заповнюємо особисті дані

  Соціальний статус, сімейний стан, додаємо паспорт і ІПН, заповнюємо інші деталі;

 4. Верифікуємо банківську карту

  VISA або MasterCard підійдуть ідеально, також, головне, щоб карта була активна і на рахунку було хоча б кілька гривень; верифікувати картку потрібно через СМС;

 5. Ознайомлюємося з договором

  Рекомендуємо прочитати як мінімум кілька разів, щоб розуміти чітко всі умови; підтверджуємо, якщо все влаштовує і чекаємо рішення сервісу Амокредіт;

 6. Отримуємо гроші на карту

  Якщо рішення позитивне, гроші прийдуть на карту протягом 5-10 хвилин, про це буде повідомлення по email, SMS і в особистому кабінеті Amocredit; якщо була відмова, перевірте чи всі дані були введені коректно і спробуйте пізніше або спробуйте оформити позику через інший Мікрокредитний сервіс;

 7. Повертаємо кредит

  Брати не повертати, але, щоб не погіршити фінансове становище, гроші важливо віддати вчасно до прострочення, щоб не було штрафів, пені та інших не потрібних проблем.

Це все необхідно, щоб Амокредит зміг надати позичальнику швидкий позику онлайн, а процедура оформлення забирає близько 8-12 хвилин.

Переваги

Мікрокредитний сервіс Амокредіт надає онлайн кредити іосновні переваги компанії наступні:

Оформлення онлайн 24/7 і тільки через Інтернет – не потрібно нікуди іти, що дуже зручно, головне, щоб була в наявність банков карта, Інтернет, паспорт і ІПН, а також, телефон для верифікації
Ніяких прихованих платежів і комісій, всі умови відображені на сайті Амокредіт
Амокредит дуже дбайливо ставитися до даних клієнтам, тому компанія багато приділяє часу на дотримання всіх правил безпеки
Amocedit регистрация

Умови по кредитуванню

Якщо ви все таки вирішили отриматизайм, в Амокредіт,що повинні знати умови, за якими ви зможете отримати фінансову допомогу від сервісу.

Оформити онлайн кредит на території України мають право:

 1. Громадяни України, яким на момент оформлення фінансової допомоги виповнилося 18 років.
 2. Наявність актуального, що не прострочений паспорт.
 3. У вас є банківська карта, яка належить вам як позичальникові і знаходиться у вас в користуванні не менш одного місяця.

Якщо позичальник відповідає всім умовам, які йому висуває сервіс, то отримати фінансову допомогу Amocredit не буде складно.

Наприклад: ви вперше оформляєте кредит у фінансовій організаціїАмокредит, тоді ви повинні обов’язково знати, що розмір мікропозик для вас може становити від 500 гривень, але не повинен перевищувати 3200 гривень. Відсоток за користування кредитом в даному випадку становить 1,7% в день. Як ви встигли помітити, що вАмокредит оформити кредит дуже просто і вам не потрібно збирати великий пакет документів.

Як погасити кредит?

Якщо ви оформили займ в Амокредіт, то повинні пам’ятати, що вам необхідно його повертати. Сервіс в договорі зі своїм клієнтом точно вказує термін погашення кредиту. Ви точно повинні пам’ятати, до якого числа вам необхідно вносити платіж за вашим кредитом. Якщо цього не зробити вчасно, то фінансова організація, у якій ви оформили отримання позики, має право нараховувати відсотки за кожен день прострочення по кредиту.

Щоб почати погашати кредит вам потрібно знати наступне:

 1. Повернути фінансовий кредит можна в касах будь-яких банків на території України.
 2. Вам також необхідно звернути увагу на те, якщо день оплати по кредиту викладає на загальний вихідний день або на державне свято, то рекомендовано внести платіж за 2 дні до вихідного дня, щоб уникнути прострочення по кредиту.
 3. Хочеться також додати, уважно вивчіть кредитний договір і зверніть увагу на відсотки, які можуть бути нараховані, якщо ви не будете вчасно вносити платежі по кредиту. Іноді у позичальників набігає велика сума, які вони зобов’язані повернути банку за несвоєчасну оплату за позикою.

Бувають такі випадки, коли позичальник заздалегідь хоче погасити задолжность по кредиту. І тоді у нього виникає питання: а чи будуть додатково нараховані будь-які комісії або приховані платежі.

 • Відповісти на це питання просто. Якщо ви захочете раніше обумовленого терміну закрити свій кредит, вам точно не будуть нараховані додаткові відсотки або приховані платежі.Амокредит з повагою ставиться до всіх своїх клієнтів, і тому надає унікальну можливість для них. Ви можете оформити наступний кредит онлайн на більш вигідних умовах, ніж попередній. дану акціюAmoCredit проводить для тих клієнтів, які заздалегідь внести останній платіж по кредиту онлайн.

Амокредіт контакти

Амокредитце та фінансова організація, яка працює для людей, тому знайти контакти не складе великих труднощів. Якщо ви вирішили в Амокредіт оформити кредит і ви хочете дізнатися відповіді на деякі питання для отримання фінансової допомоги, тоді для вас працює служба підтримки, яка знаходиться за адресою:

 • Україна, місто Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс №260.
 • Робота сервісу здійснюється з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00, без перерви, субота-неділя – вихідні дні.
 • Якщо ж у вас немає можливості відвідати офіс, тоді свої питання ви можете задати по електронною поштою(info[@]amocredit.com.ua) або зателефонувати за телефоном: 0 800 750 675. ФахівціАмокредит дадуть відповідь на всі ваші запитання і дадуть консультацію щодо умов кредитування.

Амокредит відгуки

Амокредит – це фінансова організація, робота якої спрямована на задоволення всіх основних фінансових потреб клієнтів сервісу. За час роботиАмокредит відгуки має тільки позитивні. ногие клієнти задоволені роботою даної фінансової організації. Для постійних клієнтів діють найвигідніші умови по кредитуванню. Компанія пропонує своїм клієнтам оформити мікрокредити на різні цілі.

 • оформлення кредиту без застави;
 • без поручителів;
 • ви можете не повідомляти сервісу мета, для якої ви оформляєте фінансовий кредит;
 • ви можете самостійно вибрати дату щомісячного платежу по кредиту;
 • у нас немає додаткових комісій і прихованих платежів;
 • якщо ви вирішили раніше зазначеного терміну погасити свій фінансовий кредит, то вам не буде нарахована додаткова процентна ставка.

Amocredit пропонує своїм клієнтам різні умови по кредитуванню, які зацікавлять своїми вигідними умовами і простотою оформлення.

Поширені запитання

✅ Що робити, якщо відмовили в кредиті від Амокредіт?

Рішення видавати чи не видавати кредит приймає скорингова система компанії, тому щоб максимально поліпшити шанси на отримання позики потрібно: 1) Грамотно вводити всі дані без помилок; 2) Перевірити карту, щоб там на рахунку було мінімум 2 грн; 3) Перевірити свій кредитний рейтинг можна через сервіс УБКІ або вПриват24.
Але, якщо вам вже відмовили, ви можете повторно подати заявку через 1 годину або спробувати удачу в Іншого МФО, що теж може бути непоганим варіантом, тим більше, що альтернатив вистачає.

✅ Чи є промокоди в Амокредит?

Немає, але є промокодом в інших МФО, більш детальнотут;

✅ Що буде, якщо допустити прострочення з Амокредіт?

Розмір комісії стане 3% / день від суми кредитування, стане гірше кредитна історія, на позичальника МФО може подати в суд або продати борг колекторам, а далі вже потрібно або оформляти перекредитування, якщо позичальник не може погасити борг, або домовлятися через сервіс YOUMO, щоб отримати адекватні умови закриття боргу і виплатити борги з часом;

✅ На який період можна оформити пролонгацію в Амокредит?

До 30 днів, але тільки після оплати % комісії за дні використання позики; також, важливо перечитати умови пролонгації, щоб чітко розуміти як можуть змінитися умови співпраці позичальника і МФО.

Додати коментар