АвіраКредит відгуки

АвіраКредит відгуки – що варто знати про мікрокредітной сервісі Авіра Кредит? Які умови та вимоги для оформлення мікрокредиту? Які переваги та недоліки в МФО. Чи вартооформляти мікрокредит онлайн або краще вибрати інший сервіс, або може бути не варто взагалі оформляти позики онлайн? Що люди говорять про сервіс і які відгуки залишають про Авіра Кредит. Про це буде наш огляд, ну а якщо залишилися питання, задавайте в коментарях.

AviraCredit відгуки або Авіра Кредит відгуки

Вступ про АвіраКредит

Авіра Кредит новий Мікрокредитний сервіс. Поки на сайті: https://www.aviracredit.com.ua не так багато інформації, але основне є – як оформити кредит онлайн. Для більшості користувачів цього достатньо, але якщо порівнювати з іншими МФО, то інформації поки замало, але з часом може все поменятяться.

Перейти на сайт

Вимоги та умови

У МФО вимог не так багато. У Авіра Кредит аналогічно, так як це Мікрокредитний сервіс. Мінімальний набір документів і вже можна оформити заявку на кредит, але чи варто?

Умови мікрокредиту

Сума кредитудо 5900 грн
Відсоткова ставка2,50% в день
Терміндо 30 дней
Час оформлення15 хвилин
Пролонгаціяє
Реструктуризаціяє

Оформити кредит онлайн

Вимоги для позичальників

ГромадянствоУкраїна
Віквід 18 – 65 років
ДокументиПаспорт та ІПН

Переваги і недоліки

Переваги:

 1. Швидке оформлення;
 2. Мінімальні вимоги;
 3. Швидке отримання грошей на карту;

Недоліки:

 1. Великий % комісії;
 2. Короткий період кредиту;
 3. Якщо допустити прострочення, буде додатково штраф, пеня, кредитна історія стане гірше, можуть подати на позичальника до суду або продати ваш борг іншої компанії;
 4. Мало інформації на сайті, МФО не представлено в соціальних мережах.
Авіра Кредит відгуки в Україні

АвіраКредит відгуки

АвіраКредит відгуки або що говорять люди. Це дуже важливо, тому що, якщо ви вирішили оформляти мікрокредит у вас має бути довіра до того чи іншого сервісу. В даному випадку довіру до AviraCredit.

Є багато оглядових сайтів про МФО, але не завжди там є правдиві коментарі. Часто коментарі бувають проплачені, але теж не все. Тому це важливо знати і витягувати з коментарів потрібну вам інформацію.

Також, хочемо звернути вашу увагу на сайт: https://anticollector.org/forums/aviracredit/, там ви можете знайти дуже багато різних відгуків про МФО.

Авіра Кредит відгуки антиколлектор

На 08.05.21 активно 13 тем, де ви можете також отримати додаткову інформацію про те як працюємо МФО і які моменти випливають на практиці в користувачів АвіраКредіт.

Авіра Кредит відгуки від Антиколлектор

⭐ Хто закривав Авіра Кредит з великою прострочкою?

Пишуть різне, але більше негативного, наприклад:
1) була прострочка 3 дня, обдзвонили всіх родичів, закрили займ і забули за МФО;
2) є у кого прострочення кілька місяців, то там не особливо приємна історія і великі дуже суми для виплат;

3) хтось домовився оплачувати прострочення рівними платежами в місяць, хтось по-іншому;
4) телефонували, досить спокійно обговорювали питання погашення, так як була допущена прострочення;
5) кому-то не йдуть на зустріч, а хтось просто послав і сказав, що готовий віддати реальний борг, а все те, що нарахували – це перебір.

⭐ Авіра Кредит запрошує до суду

Щоб це перевірити, потрібно перевірити на сайті інформацію: https://court.gov.ua/fair/ – якщо немає, то і питань не повинно до вас бути;
Перечитайте відгуки на форумі Антиколлектор і у вас буде достатньо додаткової інформації, щоб діяти далі.

Резюме

Якщо порівнювати з умовами інших МФО, то звичайно варто вибирати ті сервіси, які пропонують, наприклад безвідсотковий кредит під 0,01% (якщо перше оформлення або там де процентний комісії нижче); також, ви можете дивитися на рівень популярності МФО, довіри користувачів і звичайно за відгуками.

Мікрокредити – це короткосрокові позики, вони можуть вас виручити сьогодні, але підвести завтра. Це варто знати. Важливо віддавати борги вчасно, тому що прострочення нівелює всю ту користь, яку несуть мікрокредітной сервіси. Звичайно, багато хто пам’ятає про це, але є і багато, які на жаль забувають.

Коли варто не брати кредит в Авіра Кредит і будь-якому іншому МФО:

 • коли ви не знаєте чи дійсно це вам потрібно;
 • коли ви не знаєте як і коли ви зможете віддати борг, щоб не допустити прострочення;
 • коли ви не розумієте, що витрачати ви будете чужі гроші, а віддавати свої;
 • коли у вас є кредитна карта з кредитним лімітом, а якщо немає, так почекайте краще і оформити таку карту, це набагато вигідніше будь-якого мікрокредитного сервісу;
 • коли ви можете обійтися своїми силами!

Живіть в плюс і пам’ятайте, що кредит – це можливість, якщо правильно підійти “до питання”, а якщо немає, тоді потенційна проблема або складність на невеликий або невизначено довгий час!

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Додати коментар