Банана Кредит

Відсоткова ставка

от 0,01% в день

Сума

до 10000 грн

3.8 / 5
Рейтинг

Банана Кредит (Banana Credit) – це фінансова мікрокредитна компанія, яка надає онлайн кредити громадянам України від 18 років. Це короткостроковий кредити до 30 днів і, якщо у вас навіть погана кредитна історія, у вас теж є шанси отримати швидко гроші на карту.

Банана Кредит (Banana Credit)
Сумадо 12000 грн
1й кредитдо 7000 грн
Терміндо 30 днів
Комісія на 1й кредит від 0,01% в день
Комісія за повторний кредит від 1,00% в день
APR912,50% в рік
Документипаспорт і ІПН
Вікз 18 років
ГромадянствоУкраїна
Заставане потрібен
Погана кредитна історія допускається

Оформити заявку

Банана Кредит

Щоб оформити Банана Кредит вам потрібно:

 1. Перейти на сайт сервісу;
 2. Вибрати суму і термін позики;
 3. Проходимо онлайн реєстрацію;
 4. Далі заповнюємо особисті дані;
 5. Додаємо дані паспорту та ІПН;
 6. Верифицируем банковскую карту (VISA или MasterCard);
 7. Відправляємо заявку на позику;
 8. Якщо позитивне рішення, то читаємо договір і, якщо все ок, підписуємо; якщо прийшла відмова, потрібно перевірити ще раз дані і чи є хоча б кілька гривень на банківській картці; а з приводу умов, якщо ви не згодні, на жаль змінити умови не можна, потрібно тоді вибирати інший мікрокредитний сервіс або оформити кредитну карту с кредитным лимитом;
 9. Потрібно почекати 5 – 10 хвилин і гроші прийдуть вам на карту;
 10. Після, не забудьте повернути борг вчасно, щоб уникнути штрафів, пені, погіршення кредитної історії і нових взаємин з адковатамі МФО або колекторськими компаніями.

Оформити кредит

Переваги

 • прозорі умови і ніяких прихованих комісій;
 • зручний сервіс;
 • є акція: 1й кредит під 0,01%;
 • ви можете оформити кредит на карту онлайн – ніяких черг;
 • навіть з поганою кредитною історією у вас є можливість отримати мікрокредит на карту;
 • є своя програма лояльності;
Банана Кредит реєстрація

Як можна оплатити кредит?

Є кілька варіантів оплати мікрокредиту в сервісі Банана Кредит:

 1. через касу будь-якого українського банку за реквізитами, які можна взяти в особистому кабінеті;
 2. через термінали мережі Приватбанк, iBOX;
 3. найзручніший варіант, через особистий кабінет;

Зверніть увагу, що перерахування грошей може зайняти від 5 хвилин до декілька днів, якщо оплату робити через банк або термінали, тому краще робити запас по днях, щоб не потрапити в прострочення.

Контакти

Якщо вам потрібна допомога, краще наберіть службу підтримки, вона допоможе з будь-яким питанням щодо оформлення кредиту, технічні моменти, потрібно деталізувати умови і т.д.

Сайтhttps://bananacredit.com.ua
Телефон+380674484845

Банана Кредит – це бренд ТОВ “Фінансова компанія” Інвеструм “” – сервіс займається наданням короткострокових онлайн кредитів.

Банана Кредит відгуки

Якщо ви вже оформляли кредит онлайн через сервіс Банана Кредит, будь ласка, залиште відгук нижче в коментарях, щоб можна було більше дізнатися про МФО і чи варто оформляти в ньому позику.

Більше інформації

Поширені запитання

⭐ Чи можна якось відмовитися від Банана Кредит?

Якщо ви вже відправили заявку і отримали гроші, то відмовитися не можна, потрібно погасити кредит якомога швидше в рамках терміну мікрокредиту;

⭐ Чи можна оформити кілька кредитів?

Не можна оформляти кілька кредитів в сервісі Банана Кредит; закрили один, можете оформити наступний, але кілька відразу не можна;

⭐ Як оформити пролонгацію?

Пролонгацію в БананаКредит можна оформити в особистому кабінеті, там потрібно зайти у відповідний розділ, оплатити% за дні використання позики і пролонгація буде здійснена; перед пролонгацією перевіряйте обьязательно умови позики;

Резюме

Банана Кредит надає короткострокові кредити, але перед тим як оформляти позику, подумайте 7 раз перед тим, як дійсно оформляти. Це важливо, тому що вам потім віддавати ці гроші і перед оформленням ви повинні розуміти коли і як ви зможете це зробити!

Якщо ви не впевнені в сервісі Банана Кредит, ви можете оформити позику в більш відомих компаній як Moneyveo, MyCredit, CCLoan, Miloan, Creditplus, Ewa Cash і не тільки.

Ще варто зауважити, що дуже ще важливо перечитувати договір, там можуть бути нюанси, на які ви не готові підписувати, тому дуже детально перечитайте, щоб потім для вас не було сюрпризів.

Банана Кредит

Також, якщо ви не хочете оформляти мікрокредит, ви можете оформити кредитну карту з кредитним лімітом. Цей банківський продукт дуже зручний і може допомогти вам в потрібну хвилину.

Ну а якщо у вас ще залишилися питання про Банана Кредит сервіс, будь ласка, напишіть їх у коментарях нижче, будемо деталізовувати для вас інформацію.

Додати коментар