Moneyveo онлайн кредит на карту

Binixo сервіс порівняння МФО

Binixo (Бініксо) – це сервіс порівняння МФО, який може підібрати безвідсотковий кредит онлайн всього за 5 хвилин на вашу карту. Сервіс не надає позики, а тільки допомагає підібрати пропозицію.

МФО1й займ% ставкаОформить
creditkasa кредит онлайндо 10000 грнот 0,01% в деньОформить
miloan займ онлайндо 5000 грнот 0,01% в деньОформить
dinero отзывыдо 12000 грнот 0,01% в деньОформить
moneyveo онлайн кредитдо 5000 грнот 0,01% в деньОформить
CCLoan (ССЛоун)до 4000 грнот 0,01% в деньОформить
CreditPLus до 4000 грнот 0,01% в деньОформить
Ваша Готивочкадо 7000 грнот 0,01% в деньОформить
Качай Грошидо 4000 грнот 0,01% в деньОформить
Быстрозаймдо 2000 грнот 0,01% в деньОформить
E-Groshi (Е-Гроши)до 5000 грнот 0,01% в деньОформить
MyCredit (МайКредит)до 4000 грнот 0,01% в деньОформить
AlexCreditдо 3000 грнот 0,01% в деньОформить
MyWallet (МайВоллет)до 4000 грнот 0,01% в деньОформить
soscredit отзывыдо 3000 грнот 0,01% в деньОформить

Бініксо

Сьогодні кредит онлайн на карту є популярним і актуальним поняттям серед споживачів. Люди все частіше і частіше користуються послугами мікрокредитування при необхідності швидкого отримання додаткових коштів на певні потреби. Характерним явищем для сьогоднішніх мікропозик є дистанционность, що ще більше популяризує послугу кредитування. Адже клієнтам зручно оформляти кредит дистанційно, через сайт, не витрачаючи власний час на відвідування відділень, або точок видачі коштів.

Binixo

Фінансових установ, які надають послуги онлайн мікрокредитування представлено чимало на ринку, кожна з яких хоче надати клієнту зручний сервіс, прийнятні умови і оперативне обслуговування. У цій статті розглянемо серівс по підбору таких фінансових організацій з мікрокредитування як Binixo.

Binixo сервіс та послуги для клієнтів

Binixo – це сучасний сервіс підбору МФО, які займаються наданням послуг мікрокредитування для клієнтів, як в дистанційному режимі так і в формі видачі готівкою. Сервіс Binixo проводить роботу з клієнтами через офіційний сайт і не виробляє послугу кредитування, а тільки допомагає вибрати потрібний кредитний сервіс з кращими умовами.

Binixo переваги сервісу

 • Binixo переваги сервісуОбслуговування клієнтів в режимі онлайн через офіційний сайт
 • Binixo переваги сервісуОбслуговування клієнтів в режимі онлайн через офіційний сайтДоступний і відкритий формат надання послуги. Простота процедури підбору кредиту. Клієнт може ознайомитись з усією необхідною інформацією на сайті
 • Кредитування в МФО можливо без потреби надання даних про поручителів, довідок з місця роботи, або без обов’язкової застави
 • Є огляд умов для нових клієнтів, а саме кредитування з 0% процентною ставкою;
Binixo преимущества

Як отримати кредит з Binixo

Процедура отримання кредитних коштів в МФО через сервіс Binixo є зрозумілою і простою для клієнтів. Вона не вимагає детальної інформації від клієнта про доходи, поручителів, місце роботи і т.д.

Для того щоб оформити позику в мікрокредітних компаніях через Binixo, клієнтові потрібно пройти процедуру реєстрації на сайті, заповнити форму анкети необхідними даними і відправити її на розгляд.

Далі користувач отримає кращі пропозицію про кредити онлайн, зможе вибрати потрібний сервіс і вже там пройти реєстрацію із заповненням анкети, підписанням договору і отриманням кредиту.

Для оформлення кредиту в МФО користувачеві необхідно пройти наступні кроки:

 1. Зайти на офіційний сайт обраного сервісу і вивчити всю необхідну інформацію. Ознайомитися з вимогами і умовами кредитування;
 2. На головній сторінці сайту на кредитному калькуляторі поставити позначку по необхідній сумі кредитування і по терміну. Наприклад вказати суму кредиту – 3000, 00 грн. терміном на 15 днів;

Важливо відзначити, що виходячи з умов видачі кредитів мікрокредітной сервісами(Манівео, Грошик, Бистрозайм…) сума кредитування може коливатися в діапазоні від 500,00 до 15000,00 грн., а термін використання коштів може становити період від 5 до 30 днів.

Далі:

 1. Заповнити поля даними по позичальнику: Ім’я, прізвище, електронна пошта, Номер мобільного телефону;
 2. Натиснути на кнопку «Отримати»;
 3. Заповнити всі необхідні дані в новому вікні;
 4. Перейти до угоди з умовами кредитування та поставити позначку в спеціальному полі;
 5. Надіслати заявку на розгляд і чекати відповіді з рішенням по видачі кредитних коштів.

Заявки розглядаються протягом 15 хвилин і відповідь надаються у вигляді смс-повідомлення на мобільний номер телефону і листи на електронну пошту. У разі видачі кредитних коштів, позичальник отримує гроші на номер платіжної картки, який раніше вказував в анкеті на кредит.

Binixo как получить кредит

Вимоги до клієнтів

Критерії для клієнтів на можливість кредитування в МФО – це вимоги, яким клієнт повинен відповідати для позитивного рішення по видачі коштів.

Отже, вимоги до клієнтів наступні:

 • Обов’язкове повноліття клієнта;
 • Наявність паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду позичальника;
 • Наявність паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду позичальника;
 • Присутність особистого мобільного номера телефону і емейл адреси з електронним ящиком.

Важливо знати, що при заповненні анкетній форми, всі дані повинні бути внесені коректно, без помилок, адже це впливає на рішення по видачі позики. У разі внесення неправдивої інформації, клієнт не пройде перевірку і його заявка буде відхилена.

З усіма умовами отримання позики, клієнт може ознайомиться з допомогою офіційного сайту, або звернувшись до фахівців служби підтримки через сайт, заповнивши форму звернення в розділі «Контакти».

Сервіс Binixo тільки допомагає безкоштовно підібрати кредит онлайн або готівкою, але не кредитує і не надає кредитні послугу самостійно.

Leave a Reply


Динеро кредит онлайн на карту в Украине до 10000 грн