Moneyveo онлайн кредит на карту

Екеш

Екеш (Е-кеш) – ще один свіжий сервіс з мікрокредитування, за допомогою якого кожен отримує можливість оформити швидкий позику (10 хвилин) і користуватися грошима зі своєї банківської картки. Ecash досить популярний сервіс на 2019 рік і МФО послугами користуються вже багато.

Кредит онлайн з Екеш ви можете отримати як онлайн, так і через СМС. Перший кредит до 10000 грн і під 0% (0,01% / день). Термін мікрокредиту до 30 днів, умови конкурентні з іншими сервісами. Якщо потрібно, є і пролонгація.

E-cash займ онлайн
AlexCredit

 • Возраст:
 • Сумма кредита:
 • % ставка:
 • Срок микрокредита:
Features »
E-Cash

Кредит онлайн

 • Возраст: от 18 - 75 лет
 • Сумма кредита: до 15000 грн 1й кредит до 4000 грн
 • % ставка: 0,01% / день
 • Срок микрокредита: до 30 дней
HOT

Екеш

Особливість компанії в тому, що їм немає необхідності зустрічатися з позичальником особисто, оскільки вдосконалена система обслуговування клієнтів дозволяє все зробити в онлайн режимі.

Погодьтеся, це значно заощадить час і сили. Досить просто залишити заявку на сайті Ecash компанії незалежно від часу доби і місця перебування.

E-cash оформить заявку

Який складний не був би ваш випадок, сервіс кредитування онлайн E-cash завжди готовий надати Вам будь-яку фінансову підтримку. Високий рівень лояльності і окремий підхід до кожної людини відносяться до тих цінностей компанії, без яких робота неможлива, як і довіра клієнтів.

Вже кілька років онлайн-кредитування залишається одним із затребуваних і «рятувальних» сервісів в Україні та це зовсім не дивно. Тепер можна вирішити будь-яке фінансове питання дуже швидко, адже існує кредит без відмови.

Екеш як абсолютно новий онлайн сервіс по оформленню кредитів дає можливість подати заявку на миттєвий кредит з використання будь-якої вашої банківської карти VISA або MasterCard.

Екеш переваги

Абсолютно проста система оформлення кредиту

 • Вам не потрібно нікуди йти: навіть якщо ви сидите в ресторані, офісі, в гостях чи вдома, завжди можна отримати кредит на карту онлайн, наприклад, через ваш мобільний телефон. Цей процес забере всього 10 хвилин.
 • Даний кредитний сервіс пропонує клієнтам дуже зручний інтерфейс, що в свою чергу, дозволяє швидко впоратися з оформленням кредиту. Ви просто проходите реєстрацію на сайті і через пару хвилин модератор вже сповістить вас про схвалення заявки смской або листом на електронку.

Будь ласка, перш ніж подавати заявку на оформлення кредиту обов’язково візьміть до уваги свою платоспроможність і фінансові сили.

Дуже швидко за часом гроші приходять на карту

Тут ви витратите близько 10 хвилин протягом усього процедуру оформлення позики, включаючи нарахування на саму банківську карту, оскільки система працює в автоматичному режимі. Більш того клієнт може отримати позику онлайн в будь-який зручний час, для цього необхідний смартфон, ноутбук, планшет або інший гаджет з доступом до інтернету. Сервіс надає кожному клієнту також особистий кабінет, де можна відстежувати стан свого кредиту.

e-cash личный кабинет

Якщо ви той клієнт у якого прекрасна кредитна історія, то компанія E-cash з кожним наступним разом буде пропонувати ще більш вигідні умови, пільги і знижки. Сума може збільшуватися від 500 до 10000 грн. з кожним новим позикою. Звертаючись вже наступні рази вам не потрібно буде вводить попередні дані – всього кілька кліків і гроші вже будуть у вас на карті.

Прозорість всіх умов для отримання кредиту онлайн

Якщо Ви помітили на сайті є зручний калькулятор кредиту, який допоможе вам визначити відсотки і всю суму для виплати. Додатково кожен має право вибрати для себе найзручніший спосіб погашення позики, підібравши оптимальний розмір кредиту і термін користування.

Нова мікрокредітной компанія Е-Кеш нічого не приховує від своїх клієнтів і працює на зрозумілих і прозорих умовах. Все розписано і ви знаєте за що будите платити.

Самий мінімальний пакет документів

Для оформлення такого типу позики онлайн вам потрібно мати тільки виття паспорт і код, а різні довідки про працевлаштування та доходи абсолютно не потрібні.

Процентна ставка на кредит від Екеш

e-cash условия

МФО надає для нових клієнтів ставку 0,01% / день і це дуже лольние умови. Якщо у вас повторний кредит, то процентна ставка становить близько 1,5% / день – дуже детально потрібно читати в онлайн можливості всі умови, але дуже часто проходять акції, які можуть зменшити% ставку на 30% або 50%.

 • Максимальна річна ставка: 547,5%

Приклад розрахунку:

 • 1 й кредит в 1000 грн на 10 днів = 1001 грн сума до оплати (річна% ставка = 3,65%)
 • повторний кредит в 1000 грн на 10 днів = близько 15+ грн / день

Якщо прострочення, то умови меняються:

 • штраф 50% від суми кредиту
 • пеня в 2% / день за кожен день прострочення!
 • стягнення боргу через суд
 • погіршення кредитної історії

Промокоди для Екеш

МФО Е-Кеш не використовує промокодом, як інші мікрокредітной компанії, тільки акції, бонуси. Потрібно стежити за новинами, можливо в майбутньому такі промокодом з’являтися. (Промокоди)

Як оформити кредит

как взять кредит онлайн E-cash

Для отримання кредиту від E-Cash необхідно оформити заявку на офіційному сайті сервісу – e-cash.com.ua. Для видачі коштів, позичальникові варто дотримуватися таких правил:

 • мати доступ до Інтернету, офіційним сайті E-Cash, мати власний мобільний номер телефону та електронну пошту;
 • бути власником платіжної картки, емітованої будь-яким банком України;
 • позичальник повинен обов’язково мати українське громадянство, а вікова категорія коливатися в діапазоні 20-65 років, соціальний статус розглядається різний – від пенсіонерів і безробітних до студентів і т.д .;
 • обов’язково потрібно мати паспортні дані (сам документ що посвідчує особу) та ідентифікаційний код;
 • рекомендується при отриманні кредиту розраховувати постійний рівень доходу, з метою оперативного і своєчасного погашення позики.

Кредит від E-Cash оформляється дуже просто і доступно, процедура нічим не відрізняється від інших процедур аналогічного сервісу. Основною перевагою при оформленні є відсутність з боку установи, E-Cash, суворої перевірки кредитної лінії позичальника, вивчення його фінансових результатів і т.д. Рішення про видачу коштів приймається протягом декількох хвилин методом скорингу і надається відповідь клієнту.

На початку оформлення кредиту рекомендується перевірити всі необхідні документи для оформлення, не поспішаючи вивчити умови і вимоги кредитування. Якщо клієнтові все ясно, розглянути тарифи і штрафи у випадку виникнення прострочки. Проаналізувавши свої потреби і можливості, прийняти рішення про прийнятну і доступну суму для отримання в позику. Розставивши всі пріоритети, позичальник може визначиться з сумою і терміном кредитування і приступати до безпосереднього процесу заповнення заявки на кредит на офіційному сайті E-Cash.

Робота із заявкою складається з наступних етапів:

E Cash (Е Кеш)
 • реєстрація на офіційному сайті E-Cash, заповнення всіх необхідних полів особистою інформацією в правильному форматі, а саме інформація повинна бути ідентична тій, яка є в паспорті;
 • ознайомиться з договором і правилами кредитування і погодиться на їхні умови;
 • визначитися з сумою і терміном, вказати їх на віртуальному калькуляторі, що розміщений на сайті і натиснути на кнопку «Оформити кредит», після чого позичальникові необхідно заповнити всі поля анкети на кредитування. Дану процедуру заповнення заявки для зареєстрованих клієнтів можна проходити лише раз, в наступні спроби інформація вже буде зафіксована в особистому кабінеті і може зрідка вимагати лише підтвердження або невеликий деталізації.
 • важливим критерієм заповнення анкетній форми є внесення коректних даних, без помилок. Також при оформленні заявки не забудьте обов’язково надати дані власної банківської карти, на яку будуть перераховані кошти. По завершенню заповнення заявки, перевірте ще раз правильність і правильність внесеної інформації та натискайте «Відправити»;
 • результат з рішенням прийде в особистому кабінеті на офіційному сайті сервісу Екеш;
 • не варто і забувати об верифікації вашої карти, це необхідно для перевірки власники карти і активності самої карти;
 • в випадки прийняття позитивного рішення про видачі коштів, кредит буде відправлений на верифікувати платіжну карту і стане доступним до використання вже через кілька хвилин;
 • в випадки відмови рекомендується перевірити внесені дані на коректність заповнення необхідних форм і повторно відправити запит. Якщо у вас є інші позики, тоді слід закрити попередні кредити і потім приступати до оформлення нового.

Причини відмов

В середньому, близько 80% заявок приймаються, але є звичайно і відмови з різних причин:

 • може бути помилка
 • помилкова інформація
 • неправильний номер документа (паспорта / ІПН)
 • неактивна, недійсна банківська карта
 • на балансі карти менше 2 грн
 • є прострочені кредити
 • якщо була відмова, спробуйте ще раз через 1 годину, якщо “немає сил чекати”, оформити кредит в іншому МФО (повний список)

Погасити E-Cash кредит

З метою надання зручного комплексу послуг, сервіс E-Cash дає можливість погашати позики шляхом використання декількох каналів для внесення коштів, а саме:

 1. через мережу кіосків самообслуговування City24 або iBox. Для цього потрібно вказати ідентифікаційний код і суму до оплати;
 2. в кабінеті на сайті Екеш, а саме зробивши банківський переказ коштів з картки на погашення кредиту;
 3. або просто банківським переказом через касу банків України, або в системі Інтернет-банкінгу в якій ви обслуговуючого. Для проведення такої оплати за реквізитами потрібно буде вказати дані відправника – ПІБ, ідентифікаційний код, дату і номер кредитного договору, і дані одержувача ТОВ «Е-КЕШ». Процедура зарахування коштів через банки може займати до 3 днів, це слід брати до уваги при виборі дати для внесення коштів за кредитним договором. Адже кредитні кошти розцінюються як погашені, не тоді коли позичальник провів операцію, а тоді, коли гроші позичальника надійшли на рахунок E-Cash

Якщо позичальник не встигає погасити кредит, можна оформити пролонгацію або реструктуризацію кредиту.

E-Cash – це сервіс онлайн кредитування, який надає дистанційне оформлення позики через інтернет і видачу необхідних коштів на платіжну карту позичальника. Це сучасний продукт мікрокредитування доступний для українців в режимі онлайн, без потреби відвідування відділень або пунктів видачі засобів. Віддалений доступ до послуг онлайн кредитування набирає широкої популярності на сьогоднішньому фінансовому ринку.

Таким чином, не відкладайте процедуру оплати надовго, краще вносите кошти вчасно і регулярно. Адже Сервіс E-Cash досить популярний в напрямку онлайн кредитування і знаходить своїх клієнтів на ринку.

e-cash (е-кеш) отзывы

Екеш контакти

Кредитна компанія має свідоцтво про реєстрацію і ліцензію роботи в Україні. Всі дії відбуваються на підставі ЗУ.

 • Адреса: Київ, Україна, вул. Рибальська, 22
 • Індекс: 01011
 • Тел: (044) 3378833
 • Години робочі: 9-18
 • Email: info[@]e-cash.com.ua

Екеш відгуки

Якщо ви вже оформляли кредит онлайн з E-Cash сервісом, залиште будь ласка відгук нижче в коментарях. Ваші відгуки допоможуть людям краще зрозуміти чи варто оформляти кредит в МФО Е Кеш і як це краще зробити.

Екеш відгуки в Україні тільки допоможуть вам краще дізнатися деталі роботи МФО.

Leave a Reply


Динеро кредит онлайн на карту в Украине до 10000 грн