Фінлайн онлайн сервіс підбору кредитів в Україні

Фінлайн (Finline) – це провідний безкоштовний сервіс по підбору і замовлення банківських продуктів. В основному це пов’язано з кредитами та кредитними картами в Україні. На сьогодні основним пропозицією компанії Фінлайн є сервіс за запитом на кредит готівкою онлайн в різні банки України.

Якщо користувач коректно заповнить необхідні поля, то в результаті отримає кілька дзвінків від кращих банків-кредиторів України. Далі ви вже в процесі спілкування робіть вибір пропозиції по отриманню кредиту і його видачу.

Фінлайн кредит онлайн готівкою через оформлення банківської карти

Фінлайн заявка на кредит або карту

Проект Фінлайн був заснований в 2006 році. Фінлайн чітко збирає кращі пропозиції багатьох українських банків. А ви як користувач можете легко порівняти всі пропозиції і вибрати потрібний вам банк, де вигідніше взяти кредит готівкою або навіть оформити кредитну карту.

На сайті Фінлайн можна оформити заявку на кредит, наприклад, після чого вам на вказаний номер телефону надійде кілька дзвонок від співробітника різних банків з різними пропозиціями для узгодження всіх деталей.

(рекомендуємо оформляти кредит через кредитну карту, так вийде набагато вигідніше і з без % періодом від 55 днів)

Фінлайн заявка онлайн на кредитну карту в банках України

На сайті Фінлайн збираються заявки всіх потенційних клієнтів, які потім все передаються в банки-партнери, де вони дуже швидко будуть обробляються, тому що виграє тільки кращу пропозицію. Це дуже зручно і дозволяє економить час як мінімум для моніторингу умов різних банків.

Простий інтерфейс дозволить за кілька хвилин знайти всю потрібну інформацію про послуги різних ТОП банків в режимі реального часу, не виходячи з дому. Таким чином, користуватися послугами банків стало набагато простіше.

Банки-партнери Фінлайн

Фінлйан співпрацює з низкою банків за кредитами та кредитними картками. Іноді партнери міняються, тому потрібно моніторити всі на сайті Фінлайн.

Партнерами Фінлайн є такі банки: UnicreditGroup, ПУМБ, IdeaBank, OTP Bank, KredoBank, Приватбанк, Кредитмаркет, Банк Кредит Дніпро, Megabank, Алфа Банк Україна, Форвард Банк и т.д.

Вимоги до позичальників

  • Повинно бути українське громадянство / резидент України
  • Вік: 21+ років
  • Документи: паспорт і ІПН

Умови кредитної картки

  • сума кредитного ліміту, зазвичай від 5000 – 100000 грн;
  • без % термін кредиту: від 55 днів;
  • якщо затримка у поверненні, то інформація передається в БКІ;
  • фінальні умови вже потрібно уточнювати при прямому спілкуванні з банками-партнерами, що кредитую;
  • якщо є прострочення, може бути нарахований штраф;
  • заборгованість може бути передана колекторським фірмам;
  • якщо у вас погана кредитна історія, то банки можуть “піти вам на зустріч” запропонувавши кредит з високим%, але краще працювати через кредитну карту з меншим кредитним лімітом, щоб згодом його збільшити.

Альтернативний сервіс від КредітКеш

[lt id=”241″]

КредітКеш – ще один кредитний агрегатор, який може бути цікавий позичальникам, так як теж працює з різними банками та мікрокредітной сервісами.

Будьте обережні при взяття кредиту, не покладайтеся просто на удачу! Розрахуйте свої можливості, і якщо все сходиться, то тоді беріть, якщо немає або є сумніви, то краще почекати. Кредит на шиї – це нелегко, особливо якщо він довгостроковий. Тому вам потрібно перестраховатся максимально за всіма ризиками. Також, робіть поправку на деяку суму або %, тому що завжди є можливість просчітатся, а це нікому не потрібно, навіть банку! Успіхів вам і ще раз будьте обережні!

Додати коментар