ГоФінго

ГоФінго (Гоуфінгоу) – мікрокредитний сервіс, який надає онлайн кредити на карту до 10000 грн. оформитимікрокредит можна за 10 хвилин. У цьому огляді ми розглядаємо МФО ГоФінго в Україні і як можна оформити кредит онлайн. Також, на даній сторінці ви можете залишити відгук або прочитати відгуки про МФО ГоФінгo.

Сам сервіс належить міжнародній фінансовій групі “gofingo group”, яка активно надає кредити з 2015 року в наступних країнах: Чехії, Данії, Литві і Україні. Gofingo group вже і раніше була присутня в Україні, оскільки їй належить МФО ЄвроГроші.

ГоФінго

[lt id=”272″]

Приклад розрахунку відсоткової ставки:

Сума кредит: 1000 грн, термін 10 днів, а сума до оплати: 2500 грн (APR = 912,50).

Мінімальний термін кредиту: 1 день;

ГоФінго

Щоб оформити кредит на карту, потрібно:

 1. Перейти на сайт ГоФінго
 2. Вибрати суму позики і період
 3. Оформити заявку онлайн, заповнивши особисті дані
 4. Дочекатися рішення
 5. Отримати гроші на банківську карту

Якщо була відмова по позиці, то наступного разу можна оформити заявку тільки через 7 днів. Причини відмови не расскриваються, але швидше за все це відбувається, якщо якась інформація була некоректною з боку позичальника. Також, оформити онлайн кредит на карту з ГоФінго можна тількичерез сайт, по телефону не можна.

ГоФінго послуги надаються відповідно законодавства України. Міжнародний досвід компанії тільки позитивно впливає на якість послуг МФО.

Всі умови прозорі, ніяких прихованих платежів, всі умови можна знайти на офіційному сайті ГоуФінгоу і в оферті, коли вже йде процес оформлення кредиту. Позики предоставляють на будь-які цілі.

ГоуФінгоу онлайн реєстрація

ГоуФінгоу реєстрація

Коли вибрали суму і термін кредиту, заповнюємо контактну інформацію, натискаємо дані і потрапляємо на сторінку, де потрібно погодитися з правилами обробки особистих даних, підтвердити, що ви згодні, що ваш електронний підпис є дійсною і, що ви згодні з правилами сервісу з надання кредиту. Вводимо код з SMS і натискаємо далі.

ГоуФінгоу смс верифікація

Далі заповнюємо особисті дані: контактна інформація, сімейний статус, ІПН і код паспорта вводимо. Додаємо адресу та інформацію про зайнятість та доходи. Далі підтверджуємо всі умови, верифікуємо карту і, якщо все коректно ви прописали, без помилок, і, при позитивному рішенні, МФО ГоуФінго видасть позичальникові кредит онлайн на карту.

ГоФінго заявка на кредит

Перевірка і верифікація банківської карти:

Це окремий і важливий момент не тільки вМФО Гоуфінгоу, але і в будь-який інший мікрокредітной компанії, тому що це обьязательно етап, без якого отримати позику можна. Сервіс повинен чітко розуміти, що саме конкретний позичальник володіє своєю карткою, тому:

 • блокуєте сума до 1,00 грн
 • вам приходить СМС і потрібно буде вказати точну суму блокування, наприклад: 0,99 грн
 • гроші потім повертаються

Погасити кредит ГоуФінгоу

Це можна зробити достроково, в кінці періоду позики або прострочивши термін. Останній варіант не рекомендується, але краще оформити пролонгацію (максимум до 30 днів), сплативши % за комісію і далі під збирати гроші, щоб повернути борг.

Варіанти погашення:

 • через особистий кабінет на сайті сервісу
 • в касі банку за реквізитами ТОВ “ГОУФІНГО”, ЄДРПОУ: 42059219, р / р: 26505056200493 в ПАТ КБ “Приватбанк”, МФО: 380269 і не забудьте вказати № договору
 • оплата через розрахунковий рахунок може тривати до 3 днів, тому краще це робити через особистий кабінет через карту або брати в запас 3 дні до закінчення терміну кредиту, щоб не вийшла прострочення.

Переваги МФО Гоуфінгоу

 • Швидке заповнення он-лайн анкети
 • Нема прихованих платежів
 • 5-10 хвилин і рішення за вашою заявкою буде прийнято
 • не потрібно підтверджувати дохід
 • сервіс працює без вихідних і у свята по всій території країни
 • Вік: від 18-65 років

ГоуФінго контакти

 • Юридична особа: ТОВ “ГОУФІНГОУ”
 • ЄДРПОУ: 42059219
 • Телефон: +38(044)333-7305
 • Email: info[@]gofingo.com.ua
 • Сайт групи: https://www.gofingo.com

Документація:

ГоуФінгоу

 • Якщо у вас вже була можливість оформити кредит онлайн на карту від ГоФінго, залиште будь ласка свій відгук у коментарях нижче, поділіться своїм досвідом.

Додатково про ГоФінго

Хто може взяти кредит в ГоФінго?

Громадяни України від 18 – 65 років (прописка і карта обов’язкові)

Які документи потрібні для оформлення кредиту в ГоФінго?

Паспорта та ІПН досить; оформлення через Інтернет по всій Україні;

Який термін пролонгації в ГоФінго?

Максимальний термін: до 30 днів;

Як можна погасити кредит в ГоФінго?

Це легко зробити через особистий кабінет ГоуФінгоу, а також, Інтернет-банкінг;

Які альтернативні сервіси ГоФінго?

Їх досить багато в Україні, повний список тут.

Leave a Reply