Кешбері

Відсоткова ставка

от 0,01% - 2,71% в день

Сума

от 500 - 15000 грн

4.6 / 5
Рейтинг

Кешбері (CashBerry) – це Мікрокредитний сервіс в Україні, за допомогою якого можна оформити кредит онлайн на карту до 15000 грн за 15 хвилин. МФО КешБеррі надає термінові позики онлайн з 2018 року. Максимальний термін позики: до 30 днів. Всі вимоги до позичальників прості і доступні. МФО Cash Berry працює цілодобово в Україні. Відгуки про компанію досить позитивні.

Кешбері кредит онлайн

Кредит в Cashberry можуть отримати студенти, пенсіонери, позичальники з поганою кредитною історією, люди без довідки про доходи, без поручителів в будь-якій точці України, головне, щоб був Інтернет.

Зверніть увагу на те, що повторні кредити вигідніше оформляти в МФО Кешберрі, що не може не радувати постійних клієнтів.

Кешбері

Отримати позику від Кешбері може кожен віком від 18+ років. Головне мати при собі: банківську карту, телефон, комп’ютер, паспорт і ІПН.

Повернути борг можна через особистий кабінет, касу банку або термінали iBOX. Якщо не встигаєте повернути гроші, краще оформити пролонгацію періодом до 30 днів, сплативши % комісії.

У Кешбері ви можете, також, оформити реструктуризацію кредиту. Дану послугу можна оформити в особистому кабінеті. У разі реструктуризації в Кешбері, сума позики розділяється на 3 частини, які потрібно оплачувати в домовлені терміни.

Як оформити кредит в Кешбері

 1. Вибираємо суму кредиту – кредитний калькулятор вам допоможе. Якщо ви вже оформляли кредит, повторно оформити можна через особистий кабінет.
 2. Заповнюємо заявку онлайн – важливо заповнити всі поля коректно: банківські дані, паспорт, ІПН, контакти, адреса, додаткову інформацію.
 3. Проходимо верифікацію карти – на карті блокується сума до 2 грн і відправляється на карту по СМС, потрібно підтвердити суму.
 4. Підтверджуємо договір – далі чекаємо рішення системи, повідомлення буде по СМС і Email, також, статус кредиту можна перевірити в особистому кабінеті Кешбері; гроші надходять відразу, після підтвердження видачі позики.
Кешбері особистий кабінет

Переваги

 • Проста форма реєстрації і зручний сайт
 • Швидке оформлення заявки, до 5 хвилин
 • Нема прихованих комісій та платежів
 • Є програма лояльності, що дає бонуси і знижки постійним клієнтам
 • Персональні дані надійно зберігаються
 • Сервіс працює 24/7

Як погасити кредит

Щоб погасити кредит в Кешбері можна скористатися:

 1. Платіжним терміналом: iBOX, EasyPay, City24;
 2. Особистим кабінетом Кешбері й погасити з карти;
 3. Через відділення в банках за реквізитами;
 4. Через функціонал “оплати без авторизації”.

Що буде, якщо допустити прострочення

 • Дані відправляються в БКІ, що поліпшить ваш кредитний рейтинг
 • Також, буде діяти підвищений відсоток + 1% до ставки поки клієнт не погодитися з договором на реструктуризацію кредит онлайн
 • Увага: оформити реструктуризацію можна з 15 го дня прострочення (тобто + 2,50% за кожен день), тобто, якщо ви оформили кредит і прострочили 30 днів, за цей період комісія (1,00% / день) + 2,50% / день за ще 15 днів, протягом яких ви ще не можете оформити реструктуризацію, але можете після 30 днів оформити пролонгацію, але потрібно оплатити % комісії за 30 днів. У загальному, якщо затягнути, може вийти досить величезна сума до повернення, поетом краще не затягувати і, якщо оформляєте кредит, знайте як повернути борг, без цього кредит краще не оформляти!
 • А ще новий договір на реструктуризацію вступає в силу не раніше 31 дня після закінчення терміну за основним договором!

Дата прострочення – це наступний день після закінчення кредитного договору. Грейс-період, тільки для клієнтів, які вчасно погашають борг. Якщо вчасно не сплатити, штраф буде + 4% до діючої ставки, тобто: 5%. Тому читайте уважно умови договору і, якщо вам умови і ризики підходять, оформляйте кредит, якщо немає, вибирайте інший МФО сервіс.

Акції від Кешбері

Кешбері

У МФО Кешбері часто проходять акції і про них варто знати, тому стежте за новинами. Різні призи, знижки, промокодом – це і не тільки готує компанія для своїх клієнтів.

Акція Три iPhone Ваші

У МФО Кешбері 21 вересня День Народження. Компанії буде 2 роки. Компанія дуже вдячна своїм клієнтам і вирішила розіграти кілька телефонів iPhone XR.

Розіграш буде йти в 3 етапи:

 1. Участь беруть клієнти, які оформили кредит онлайн з 07 – 14 вересня;
 2. Участь беруть клієнти, які оформили кредит онлайн з 15 – 22 вересня;
 3. Участь беруть клієнти, які оформили кредит онлайн з 23 – 28 вересня;

Офіційні правила тут.

Кешбері контакти

 • Email: info[@]ifinance.ua
 • Тел: (098/050/093) 415-1818
 • Адреса: 04050, г. Киев, Шевченківський район, вул. Глибочицька, до №16, оф. №1
 • Свідоцтво реєстрації: ФК №756 від 07.06.2016
 • Графік роботи: Пн-Пт, 09 – 19.00, так сервіс працює цілодобово | Сб-Нд з 09 – 18:00

Кешбері відгуки

Якщо ви користувалися кредитними сервісом CashBerry, залиште будь ласка свій відгук для інших користувачів. Якщо структурувати інформацію про те, що люди пишуть про сервіс, то можна виділити наступне:

 • Були потрібні гроші, вообщем, боявся людей оформляти, але все-так звернувся до Кешбері й швидко отримав гроші, за що і вдячний; кредит повернув на тиждень раніше, все добре, але намагається не користуватися кредитами;
 • Скептичний був настрій до МФО, але ситуація була така, що не вистачало грошей до зарплати, оформив кредит і повернув вчасно, у загальному все добре, але без кредитів краще;
 • Є й ті, хто пише, що Кешбері – це шахраї, надзвонюють, вимагають і т.д. Допустили прострочення на 1 день і вже дзвонять з різних номерів постійно;

Відгуки про CashBerry можна поділити на 2 категорії:

 1. Хороші від тих користувачів, які оформляли кредит онлайн і повертали вчасно;
 2. Погані від тих користувачів, які допустили прострочення, тому що тоді МФО починає вимагати гроші назад доступними способами.

Питання про Кешбері

✔️ Чи варто оформляти кредит в Кешбері?

Тут все залежить від ситуації і особистих фінансових можливостей людини. Якщо потрібні терміново гроші і можна їх отримати онлайн від Кешбері, то позичальник повинен чітко усвідомлювати умови і, що він / вона повинні не допустити прострочення і вчасно віддати кредит. Якщо це є і потреба така, немає кредитной карты, тогда стоит.

✔️ Яку суму можна оформити при першому кредиті в Кешберрі?

Ця сума дорівнює 5000 грн; Якщо повторний кредит, то сума може бути до 15000 грн, що не мало.

✔️ Чому важливо не допустити прострочення?

Тому що тоді у вас буде збережена кредитна історія і ваш рейтинг не стане гірше; ще, тому що позичальникові не будуть нараховані штрафи і пеня, а це немало;

✔️ Які альтернативні сервіси Кешбері є?

Можна підглянути умови в МФО Moneyveo, MyCredit, CCLoan, CreditPlus или CreditKasa, у них всіх перший кредит під 0,01%.

Додати коментар