moneyveo україна

Кращі кредитні карти України

Кращі кредитні картки України – це найцікавіші кредитні продукти для українців. Швидка обслуга, прозорі умови, великі кредитні ліміти, кращі Кешбек програми. Кредитна карта – це “надійний помічник”, який може підстрахувати коли потрібно.

В Україні досить багато банків і багато хто з них представляють різні кредитні продукти, серед яких є, звичайно ікредитні картки. Банки є і великі, і маленькі, але у кожного є свої переваги і зручності.

Onlinecredit.in.ua вирішив зробити огляд кращих кредитних карт в Україні. Щоб було максимальне розуміння які кредитки зараз популярні, вигідні і цікаві за умовами. А ще як можна їх швидко оформити онлайн з максимальним комфортом.

Кращі кредитні карти України

Кращі кредитні карти України

Кредитні карти в Україні – це наймасовіший кредитний продукт для населення. Кредитні ліміти можуть бути аж до 200000 грн. Цієї суми цілком достатньо, щоб покрити більшість потреб. Звичайно, багато людей, яким цей продукт не зовсім доступний через погану кредитну історію, тоді люди звертаються вМФО, щоб оформити мікрокредит.

Але не варто впадати у відчай через те, що вам відмовили в одному з банків, є як мінімум 5 + банків в яких дуже гідні карти. Запитуйте, уточнюйте і вам відкриють кредитку, може і з невеликим кредитним лімітом, але це тимчасово. Якщо ви будете користуватись карткою регулярно, вчасно будете погашати кредити, тоді ваша кредитна історія стане краще і кредитний ліміт буде уелічен.

Кредитна карта Sportbank

Кредитна карта Sportbank

Кредитна карта від Sportbank – це відмінна можлиість отримати якісну карту з фокусом на спортсменів. Кешбек на спортивні товари 10%. Це не мало, але сума відсотка на залишок все лише 2%. Повний огляд карти можна подивитисятут. Якщо ви хочете вже оформляти, тоді вперед на офіційний сайт.

Кредитний ліміт:до 100000 грн
Кешбек на спортивні товари:до 10%
Без % період:до 120 днів

[lt id=”260″]

Кредитна карта monobank

Кредитна карта monobank

Monobank кредитна карта дуже популярна в Україні. Монобанк працює дуже швидко і злагоджено. Відмінні умови по карті, мега крутий сервіс і банк постійно дивує своїх клієнтів новинками.

[lt id=”234″]

Кредитна карта A Bank

Кредитна карта A Bank

Кредитна карта від A Bank (А Банк) -дуже зручна і швидка в оформленні. Банк уже 25+ років на ринку України, так що система надійна і стоїть. Умови по кредитній карті А Банк конкурентні.Повний огляд можете прочитати на нашому сайті. Якщо потрібно швидко оформити карту, тоді переходимо на офіційний сайт банку.

Кредитний ліміт:до 200000 грн
Кешбек на 2 категорії:до 20%
Без % період:до 62 днів

[lt id=”251″]

Кредитна карта UnexBank

Кредитна карта UnexBank

Кредитка від Юнексбанку досить цікава, особливо кешбек напрямком. За кешбек можна вибрати до 5 категорій і отримувати до 25% з покупок. Карта дуже зручна. Оформлення онлайн, але забрати карту потрібно буде в відділенні Юнекс Банку. Управляти кредитною карткою можна через мобільний додаток.

Кредитний ліміт:до 100000 грн
Кешбек на 5 категорій:до 25%
Без % період:до 62 днів

[lt id=”263″]

Кредитні карти Privatbank

В Приватбанк є кілька банківських карт з кредитним лімітом. це картки Універсальна і Голд. Різниця між ними невелика, але є. Ці картки в Укрина вважаються найпопулярнішими, так вони є майже у кожної дорослої людини країни. Керуючи картами легко за допомогою не менше популярного додатку Приват24.

Картка Privatbank Gold

Картка Privatbank Gold

Банківська карта Приватбанк Голд – це ТОПова картка для клієнтів банку по якій йде пріоритетне обслуговування. Це міжнародна картка з якої можна робити переклади по всьому Світу. У вас цілодобова підтримка, свій персональний банкір і багато іншого.

Кредитний ліміт:до 75000 грн
Кешбекдо 30%
Без % період:до 55 днів

[lt id=”267″]

Картка Privatbank Universalnaya

Картка Privatbank Universalnaya

Приватбанк карта Універсальна – це теж дуже зручна карта, яку можна оформити онлайн за кілька хвилин. З картою ви можете отримувати додатково 6% на залишок рахунку і ряд інших переваг.

Кредитний ліміт:до 50000 грн
Кешбекдо 30%
Без % період:до 55 днів

[lt id=”269″]

Чому кредитні карти такі популярні

Чому найкращі кредитні карти в Україні такі популярні

Популярність кредитних карт заслужена, тому що саме вони надають доступ до грошей для населення і в зручній формі. Кредитні карти можна підключити до смартфонів і їх використання стане ще зручніше, тим більше, що управління вашими фінансами відбувається через мобільний додаток.

Нема кредитної картки – сміливо оформляйте. Вам не обов’язково використовувати кредитний ліміт, але, коли вам терміново будуть потрібні гроші, а їх не буде звідки взяти, то як раз кредитна картка може вас виручити.

Питання по кращих кредитних картах в Україні

✅ Яка найпопулярніша кредитна карта в Україні?

Вважаємо, то це все ще Приватбанк карти Універсальна та Голд, но monobank дуже активно працює і наздоганяє лідера “великими стрибками”;

✅ В якому банку краще взяти кредитну карту?

Тут на ваш вибір:
Приватбанк для тих, хто хоче отримати в користування найпопулярнішу карту в Україні – хороші умови і швидкий сервіс вам надам в обов’язковому порядку;
Monobank – дуже модна карта з конкурентними умовами з базою клієнтів більш 4+ млн користувачів; це перший мобільний банк в Україні і сервіси нові тут підключаються дуже активно;
Sportbank – теж мобільний банк з своїми перевагами для спортсменів і не тільки;
UnexBank картка – альтернативне відмінне рішення з хорошими умовами для своїх клієнтів;
Abank картка – “Потужна карта”, відмінна мережа філія банку, цікаві умови, зручний сервіс.

✅ В якої кредитної картки кращий кешбек?

Тут можна виділити всіх гравців, так як у кожного є свої переваги і недоліки, наприклад:
в Приватбанк є програма “Полуничка” і дуже велика мережа партнерів, які надають Кешбек на карту і далі цей кешбек можна витратити;
в монобанк відмінна кешбек програма, але тільки на 2 категорії і з обмеженням до 500 грн на місяць;
в Юнексбанк карт ще більше кешбек до 25%, але теж свої обмеження;
в Sportbank карти крутий кешбек, але тільки на спортивні товари в 10%;
в Абанк кредитна карта теж на 2 категорії, і до 20%, теж є свої плюси;
Тому, якось виділити тут якусь одну карту складно, кожна може чимось порадувати своїх клієнтів.

✅ Чому кредитна карта краще мікрокредиту?

Тут все очевидно:
кращі умови: % ставка нижче, є безвідсотковий період, банки користуються більшою популярністю, але не всі мають доступ до банківських продуктів через погану кредитну історію;
перевага в МФО наступна, що якщо вам недоступні банківські кредити, карти з кредитним лімітом, тоді за допомогою МФО ви можете вирішити швидко свої фінансові питання, поліпшити кредитну історію, не допустивши прострочення і далі перейти до співпраці з банками.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
cpacredit/ автор статті
Додати коментар