Кредит на відпочинок

Кредит на відпочинок в Україні можна оформити по-різному:

Банки дозволяють брати гроші в борг на різні потреби і цілі. Одним з таких цільових кредитів і є кредит на відпочинок.

Кредит на відпочинок

Кредит на відпочинок в Україні

В Україні як і в інших країнах світу людям необхідно відпочивати від роботи, але не завжди є така можливість через недостатнє заробітку. Люди хочуть хороший відпочинок, а такий відпочинок досить часто стоїть “адекватних” грошей, а щоб дозволити собі таку відпустку, потрібно або збирати гроші, або десь їх ще взяти.

Звичайно, кредити і відпочинок – це дивне поєднання, тому що, як відпочивати, якщо у тебе там% комісії “капають”, але в деяких випадках займ можна оформити: коли не вистачає невеликої суми, щоб вистачило на путівку або, щоб перестрахуватися. Іншими словами, щоб на всякий випадок були додаткові гроші.

Переваги відпочинку в кредит:

  • ви можете оформити кредит у будь-який час року;
  • це непогана можливість швидко вирішити фінансове питання, особливо, коли у вас не вистачає невеликої суми і більше ніде взяти;
  • це додаткова можливість підстрахуватися в подорож, наприклад, у вас кредитна карта, і ви можете скористатися кредитним лімітом, коли це буде необхідно.

Кредит на відпочинок через МФО

[lt id=”153″]

мікрокредітны компанії можуть надавати суми до 30000 грн на карту за 15-30 хвилин, але мінус таких пропозицій – це процентна ставка. Якщо перший кредит, тоді у багатьох МФО є постійна акція кредит під 0,01% в день на 30 днів, а так комісії в МФО зазвичай до 2,00% в день, що забагато.

Звичайно, є різні акції, знижки, програми лояльності,промокоди на кредит, які можуть скинути процентну ставку до 1,00% в день або ще нижче.

Також, не кожен може дозволити собі такі умови, і не кожному вони потрібні, тільки в крайніх випадках, тому що, якщо допустити прострочення, то будуть штрафи і пеня, які дуже ускладнювати фінансове життя будь-якому позичальнику.

Вимоги мінімальні:паспорт і ІНН.

Кредит на відпочинок через Банк

[lt id=”119″]

Банки дуже вимогливі до своїх клієнтів і дуже детально перевіряють кредитні історії. Якщо у вас погана кредитна історія, то без застави або поручителя буде складно отримати потрібну суму. Звичайно, сума залежить від вартості путівки, але, якщо це сума більше 20000 гривень, тут як мінімум без довідки про доходи не обійтися.

Що потрібно для оформлення кредиту на тур:

  • Паспорт и ІНН;
  • Довідка про доходи;
  • Для пенсіонерів, посвідчення;
  • Вік: від 21, а краще від 23 або навіть від 25 років.

Кредит через банківську картку

Можна взяти кредит на відпочинок в Києві через кредитні картки з чітким лімітом і безвідсотковим періодом (зазвичай до 55 днів) на погашення.

Для оформлення кредитної картки потрібні:паспорт, ІПН, довідка про доходи, якщо ви хочете хороший кредитний ліміт: 50000 грн або навіть 100000 грн. Отримати кредитну карту можна, оформивши заявку онлайн на сайті банку, наприклад:Монобанк, А Банк або ПриватБанк. Карту забрати можна в офісі банку або вам її доставить кур’єр, але все оформлення через Інтернет і забирає 5 хвилин.

  • Коли ви отримаєте карту, далі можна користуватися кредитним лімітом постійно без зайвої паперової тяганини, головне, не забувати покривати борг вчасно і в ідеалі в рамках без процентного періоду, щоб не втрачати гроші;
  • Якщо вам не вистачає кредитного ліміту, ви можете попросити збільшити його, якщо не дають більше суми, додайте інформацію про себе, яка дозволить це зробити або почекайте трохи, поживе картою трохи, це теж може допомогти.

Кредит готівкою на відпочинок

Для банків це не зовсім найкраща мета кредитування, тому вони не особливо тут можуть йти на зустріч, хіба що у вас є застава або поручитель, якщо недостатньо надійна кредитна історія.

Тут краще підійдуть не цільові споживчі кредити, коли користувач може швидко і зручно користуватися кредитними грошима на різні потреби.

Кредит в банку через туристичну фірму

Подати заявку на отримання позики коштів можна на сайті турфірми, або обраного вами банку. Розстрочка від туристичних агентств – це точковий кредитний продукт, але він може бути і дешевше банківського кредиту, потрібно порівнювати.

Коштувати розуміти, що чим вище вартість путівки вашого відпустки, тим більше вам доведеться виплачувати потім. Кредити на відпочинок зручні через свою оперативності та швидкості отримання. Також вони подобаються клієнтам тим, що першу виплату можна зробити не відразу через місяць, а через два або три. Залежно від умов банку.

Дуже часто вони вигідні тим, що туристичні фірми надають знижки на путівки в кредит.