Moneyveo (Манивео)

Кредит онлайн з 18 від Дінеро

Кредит онлайн з 18 від ДінероУкраїнська фінансова компанія, Дінеро (Dinero), компанія, що спеціалізується на короткострокових беззаставних позиках надає користувачам можливість скористатись стандартною послугою – кредит онлайн. З грудня 2017 року компанія сформувала нову пропозицію з метою розширення сегменту користувачів, відтепер послугу кредит-онлайн можуть оформити всі клієнти, і ,навіть, з вісімнадцятирічного віку.
Всі повнолітні українці мають можливість отримати онлайн-кредит готівкою в межах суми до 2 500 гривень з вигідними умовами – при першому оформленні відсоткова ставка дорівнює 0%. Для оформлення потенційному клієнту необхідно указати ідентифікаційний номер та паспортні дані. Звертаємо Вашу увагу, що для оформлення відсутня потреба подачі клієнтом довідки з місця роботи чи довідки про доходи, також відсутня потреба внесення попередньої застави.

Кредит онлайн з 18 від Дінеро

А для вже існуючих клієнтів, Дінеро пропонує повторний кредит-онлайн за найвигіднішими умовами ринку — відсоткова ставка за день користування кредитними коштами в розмірі 0,97% /на день, в разі оформлення кредиту на період в 30 днів з можливістю пролонгації кредиту ,навіть, при умові сплати лише відсотків з кредиту . Таким чином, ми формуємо актуальні послуги для нової аудиторії та заохочуємо користуватись послугами на зручних умовах та в доступному форматі для всіх — нових та існуючих клієнтів.

Оформити такий кредит онлайн можна в зручний час, так як дана послуга доступна клієнтам цілодобово, та в разі погодження заявки ви отримаєте можливість миттєвого перерахування грошей на Вашу платіжну картку.

Dinero оформить кредит онлайн

AlexCredit

  • Возраст:
  • Максимальная сумма:
  • % ставка:
  • Срок микрокредита:
Features »
Dinero

Микрокредит онлайн

  • Возраст: от 18 - 75 лет
  • Максимальная сумма: до 10000 грн 1й займ до 2500 грн
  • % ставка: 0,01% / день 1й кредит 1,50% / день повторный займ
  • Срок микрокредита: до 7,14,30 дней Есть возможность пролонгации
HOT

Category: Все о кредитах

Leave a Reply


Динеро кредит онлайн на карту в Украине до 10000 грн