КредитПлюс

Відсоткова ставка

от 0,01% - 1,90% в день

Сума

до 20000 грн

4.7 / 5
Рейтинг

КредитПлюс (КредитПлюс) – надійний Мікрокредитний сервіс в Україні від ТОВ “АВЕНТУС УКРАЇНА“! Оформити онлайн-кредит за допомогою КредитПлюс можна не виходячи з дому / офісу на картку VISA / MasterCard за 10 – 15 хвилин до 15000 грн.

МФО надає короткострокові кредити до 30 днів для різних соціальних категорій. Вам не потрібно багато часу, мінімальні вимоги, оформлення тільки через Інтернет.

1й кредитдо 10000 грн
Повторний кредитдо 15000 грн
Термін кредитудо 30 дней
Відсоткова ставкавід 0,01% – 1,90% в день
APR657%

Оформити кредит

КредитПлюс

КредитПлюс кредит онлайн

КредитПлюс Україна

Необхідний час: 10 хвилин.

Як оформити мікрокредит з CreditPlus в Україні:

 1. Переходимо на сайт CreditPlus

  Тут ви через кредитний калькулятор зможете швидко вибрати потрібну суму і термін кредиту, далі натискаємо “отримати гроші“;КредитПлюс кредит

 2. Реєстрація онлайн

  Прізвище, Ім’я, По батькові, контакти і підтверджуємо через СМС реєстрацію; там кілька полів, тому все швидко, головне дані прописати правильно.

 3. Заповнюємо особисту інформацію

  Сімейний стан, який у вас дохід, вносимо дані з паспорта та ІПН;

 4. Додаємо картку

  Важливо додати вашу активну банківську карту VISA або MasterCard і, щоб на рахунку було мінімум кілька гривень, вони потрібні, щоб пройти верифікацію карти (буде тимчасово блокуватися сума до 2 грн);

 5. Відправляємо заявку

  І чекаємо підтвердження

 6. Забираємо гроші

  Якщо все добре, гроші переводяться вам на карту і позичальник має право вже використовувати їх як вважає за потрібне; якщо було скасування, то, можливо у вас: 1) десь не вірно були заповнені дані; 2)

 7. Повертаємо кредит

  За цей етап багато хто забуває, але дуже важливо повернути борг вчасно не потрапляючи в прострочення, тоді ви і МФО будуть задоволені і все буде добре; якщо допустите прострочення, ваша фінансова ситуація лише погіршиться і наслідки загрожують погіршенням кредитної історії, штрафами, можливим позовом МФО на вас в суд і навіть продаж вашої справи 3м особам. Тому, якщо вже зважилися оформляти мікрокредит в КредитПлюс або будь-якому іншому МФО, будь ласка будьте відповідальні за свій вибір.

Дізнатися детальніше

Щоб шансів на отримання кредиту в КредитПлюс у вас було більше, потрібно:

 1. Дуже уважно заповнити всі поля без помилок, перевірити чи все правильно: ІПН, паспорт;
 2. Потрібно вказувати лише правдиву інформацію;
 3. Наявність активної банківської карти – обов’язково;
 4. Вік 18+, але краще 21+;
 5. Робочий номер телефону.

Приклади розрахунку кредиту

 1. Сума: 1000 грн, термін – 10 днів,% ставка = 0,01% в день (0,0001 * 10 * 1000) +1000 = 1001 грн;
 2. Сума: 1000 грн, термін – 10 днів,% ставка – 1,90% в день (0,019 * 10 * 1000) +1000 = 1190 грн.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звернутися в службу підтримки.

Акції та програма лояльності

КредитПлюс

КредитПлюс часто проводить різні акції для нових і постійних клієнтів, тому стежте за новинами і ви зможете отримувати додаткові бонуси, вигравати призи, гроші.

Акція “Поповнюємо мобільний на 100-ку”

Велика акція від CreditPlus для нових клієнтів – МФО поповнить рахунок вашого смартфона на 100 грн, після того, як позичальник оформить свій 1й кредит онлайн. Період акції: з 17.11.20 – 31.12.20 включно. Умови достатні прості: 1й кредит під 0,01%; отримуєш переклад на мобільний телефон, який позичальник вказав при реєстрації.

ВЗЯТИ КРЕДИТ

КредитПлюс особистий кабінет

Переваги МФО

У МФО КредитПлюс досить багато переваг:

 • Довіра клієнтів – сервіс вже працює досить багато років на ринку України;
 • Міжнародний досвід та напрацювання, що позитивно впливає на якість надання кредитних послуг;
 • Користувачі можуть оформляти кредити 24/7;
 • Навіть з негативною історією потенційно можна отримати позики;
 • Все зручно, швидко, через Інтернет, що тільки радує;
 • Конкурентні умови;
 • У КредитПлюс є постійна акція для нових користувачів: кредит під 0,01% в день, що дуже вигідно, головне уникнути прострочення.

Як погасити кредит від КредитПлюс

 1. Через банківську карту, для цього потрібно увійти в Особистий кабінет;
 2. Через термінали ПриватБанк, код: 41078230 (Авентус УКРАЇНА);
 3. За допомогою банківського переказу через касу банку: (ТОВ “Авентус УКРАЇНА” ЄДРПОУ 41078230 рахунок №26507052600017 в ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” (МФО 305299); Призначення платежу: “Платіж по кредиту № ХХХ, клієнт ПІБ, ІПН ХХХХХХХХХХ”). Якщо оплата через касу банку, то може бути стягнена доп. комісія банку за касове обслуговування, а сам платіж може йти до 3 днів, а за договором дата платежу = дата зарахування коштів на рахунок КредитПлюс,тому це краще робити як мінімум за 3 дні до закінчення терміну позики.

Пролонгація

У КредитПлюс є можливість оформити пролонгацію – іншими словами, продовжити кредит. Це варто робити в тих випадках, коли позичальник не встигає вчасно повернути гроші.

Для того, щоб активувати пролонгацію, вам потрібно сплатити суму нарахованих відсотків і після цього термін вашого кредиту автоматично буде продовжений.

Термін продовження = первинному терміну мікрокредиту. А точніше, новий термін почне діяти на наступний день за днем сплати фактично нарахованих % за використання кредиту.

Важливо знати, що активуючи пролонгацію в КредитПлюс або іншому МФО умови, за якими позичальник оформляв кредит поміняються. Максимально про це можна дізнатися в онлайн договорі, який дуже рекомендуємо перечитати.

КредитПлюс контакти

Телефони(044) 337 2928 | (067) 625 0202
Emailinfo[@]creditplus.com.ua
Робочий часпн-пт 9:00 – 18:00
Сайтhttps://creditplus.ua

Перейти на сайт

Юридична особа:

 • ТОВ “АВЕНТУС УКРАЇНА
 • ЄДРПОУ: 41078230
 • Свід-во про регі-ю Фін. установи серія ФК №870 від 28.02.2017
 • Ліцензія НКФП від 28.03.2017

КредитПлюс відгуки

Сервіс вже досить довго працює в Україні. Також, компанія входить до міжнародної групи Aventus Group, тому в МФО є ще міжнародний досвід з надання кредитних якісних послуг.

Якщо ви вже оформляли кредит в КредитПлюс, залиште будь ласка свій відгук нижче в коментарях.

Больше отзывов о КредитПлюс

Питання про КредитПлюс

✅ Як розглядаються заявки в КредитПлюс, коли не робочий час?

В МФО КредитПлюс (КредитПлюс) система автоматично приймає рішення на підставі ваших даних, тому оформляти заявку на кредит і одержувати гроші можна 24/7;

⚡ Як збільшити шанси позичальника, щоб отримати кредит?

Заповнюйте максимально все поля і перевіряйте, щоб все було правильно. Важливо вказувати тільки правдиві дані. Не використовуйте VPN. На вашій карті повинно бути кілька гривень, щоб пройти верифікацію.[Оформити кредит]

⏳ А як дізнатися рішення КредитПлюс видавати чи не видавати кредит?

Як позичальник, ви цю інформацію можете дізнатися з SMS повідомлення, в особистому кабінеті КредитПлюс; до речі, дуже рідко, але може таке бути, розгляд заявки до 15 хвилин.

💰 Що таке часткове погашення в КредитПлюс?

Це коли ви погашаєте кредит на не повну суму до того, як потрапити в прострочення; спочатку погашаються відсотки, далі решта суми; далі комісія за кредит буде також частково нараховуватися на ту суму, що залишилося погасити позичальникові.

✔️ Чи можна взяти довідку про погашення кредиту в КредитПлюс?

Так, це можна зробити в особистому кабінеті КредитПлюс.

✔️ Як отримати промокод або знижку в КредитПлюс?

У МФО є своя програма лояльності і це помогет користувачам економити на комісії по кредитах; на перший кредит знижка 0,01% в день, а на повторні знижки можуть бути до 50% на комісію сервісу; більше інформації на сайті КредитПлюс.

Додати коментар