Moneyveo (Манивео)

Ломбард Свіжа Копійка

НазваниеУслугаКредитный лимитСрок
Альфа Банк УкраинаКредит наличнымидо 500000 грндо 48 мес
forwardbank кредитКредит наличнымидо 100000 грндо 36 мес
pumb кредитКредит наличнымидо 200000 грндо 36 мес
РайфайзенБанк Аваль кредитКредит наличнымидо 100000 грндо 36 мес
ОТП Банк кредит или кредитная картаКредит наличнымидо 100000 грндо 36 мес
Банк Кредит ДнепрКредит наличнымидо 300000 грндо 60 мес
creditcash (Кредиткеш)Кредит наличнымидо 300000 грндо 60 мес
КредоБанк кредитКредит наличнымидо 100000 грндо 36 мес
Альфа Банк кредитная картаКредитная картадо 200000 грндо 55 дней
Приватбанк Карта ГолдКредитная картадо 75000 грндо 55 дней
A-Bank Кредитная картаКредитная картадо 200000 грндо 62 дней

Ломбард Свіжа Копійка – переваги надання кредитних коштів. Умови швидкого оформлення. Нарахування мінімальних процентних ставок. Види заставного майна. Способи погашення.

Ломбард Свежая Копейка

Ломбард Свіжа Копійка

Ломбард Свіжа копійка працює в сфері кредитування під заставні об’єкти близько 7 + років, вже встиг зайняти лідируючі позиції. Наша компанія з кожним роком тільки збільшує кількість залучених клієнтів.

Ломбард розробив спеціальну і унікальну програму бонусів “Фрешка”, це дозволяє позичальникам економити особисті кошти при оплаті процентних сум за отримані кредитні ресурси. При оплаті тіла кредиту з кожних 100 гривень п’ять повертаються вам на карту. Пропонуємо також разову знижку 10% при озвучуванні кодового слова в відділеннях компанії.

 • Головним зобов’язанням при наданні наших послуг є лояльні, індивідуальні та незавуальованою умови співпраці.
 • Додаткова фінансова допомога оформляється за короткі часові рамки, з мінімальним пакетом документів і вигідними процентними ставками.
 • Політика прозорого кредитування без прихованих платежів за користування позикових коштів, з доступними і простими методами погашення процентних сум, дозволяють будь-якому звернувся вирішити тимчасові матеріальні труднощі.

Миттєва видача позики з вигідними позиціями отримання – девіз Ломбарда.

Мережа ломбардів Свіжа Копійка розташовані по всій країні в зручному місці: ринки, магазини торгівлі, жвавих частинах міста і т.д. Швидке і якісне обслуговування порадує клієнтів. Фахівці швидко проведуть всі необхідні процедури тактовно і з посмішкою на обличчі, такі як професійний аналіз заставних об’єктів, оформлення і отримання.

Для здійснення кредитних операцій, клієнтові необхідно надати документ, який свідчить про особу клієнта – паспорт (дипломатичний, закордонний, резидента країни). Також, можна надавати посвідчення водія, офіцера, пенсіонера або військовий квиток, людини проходить строкову службу. Додатковим і обов’язковим є наявність ідентифікаційного коду платника податків або папір про відсутність коду.

Якщо клієнт не є резидентом України можна надавати свідчення особистості без громадянства або для виїзду за межі своєї держави, документ з видом на тимчасове проживання в нашій країні. Іноземні представники для оформлення кредитного договору на отримання грошових коштів під заставу можуть надавати паспорт, виданий за місцем проживання.

Заставні об’єкти

Найбільшим попитом серед та добре оплачуваними заставними предметами Ломбарда Свіжа Копійка є:

1.Золото:

 • Готові вироби з золота;
 • лом золотих аксесуарів;

2.Брілліанти:

 • камені всередині виробів (діаметр трохи менше одного міліметра, якщо діамант занадто маленький, то його не враховують і оцінюють тільки виріб);
 • отдельные драгоценные камни, но с диаметром больше одного миллиметра.

3.Столовие срібні об’єкти:

 • посуд (один предмет не повинен важити більше 500 грам і мати пробу, а це можуть бути чарки, тарілки, цукорниці і т.д.);
 • прилади (повинна бути проба і вага до 500 грам: ножі, ложки, вилки).

4.Техніка різного призначення:

 • комп’ютерні об’єкти (гаджети, навігатори, монітори, системник та інше);
 • побутові предмети (мікрохвильові печі, пилососи, чайники, мультиварки та інше);
 • відео / аудіо / фото об’єкти (телевізори, магнітофони, плеєри, камери, фотоапарати та інше);
 • будівельні приналежності (шуруповерти, дрилі, перфоратори, лобзики з електроприводом і т.д.).

Заставні предмети можуть бути різноманітні за функціоналом, призначенням і габаритами, і оціночні критерії, процеси до кожного об’єкту застосовуються також різні.

Переваги ломбарду

Виникаючі труднощі з нинішньої нестабільною фінансовою ситуацією в нашій країні, майже норма. Тому наша компанія пропонує видачу вигідних кредитних можливостей для нормалізації матеріального становища кожної людини. Ломбард Свіжа Копійка пропонує такі переваги співпраці:

 • швидке отримання грошових коштів;
 • невисокі процентні нарахування;
 • безкоштовний процес оцінювання;
 • конфіденційність всіх позичальників;
 • значний обсяг кредитування;
 • акційні пропозиції і сюрпризи для кожного клієнта;
 • кілька способів погашення заборгованості;
 • страхування заставних предметів;
 • відповідний цілодобовий режим роботи;
 • зручне розташування відділень.

Умови здійснення угод

До основних умов для здійснення угод в ломбарді можна віднести прийнятний період використання кредиту, а це 30 днів, з наданням пролонгації підписаної угоди на індивідуальній основі. Ломбард проводить розрахунок процентних сум за фактом, з урахуванням дня застави і викупу, а також перезалогового періоду. Всі операції осуществляються тільки з клієнтами, які досягли повноліття і при наявності паспортних даних.

Вигідне ціноутворення на об’єкти застави залучають до нас дуже багато нових клієнтів і дозволяють утримувати постійних. Постійні бонусні програми сприяють економії коштів кожного клієнта. Об’єкти, передані під заставу, при повній оплаті гарантовано повертаються до власника згідно з домовленостями. Чесність і порядність нашої компанії гарантована.

Ломбард також проводить попереднє консультування на безоплатній основі, а звернувся клієнт, самостійно вирішує, як бути далі. Кредит готівкою надається під 0,77 відсотка на кожні 100 гривень. На сайтах компанії кожен клієнт може дізнатися приблизну оціночну вартість заставного майна і розмір фінансової допомоги, а також суми процентних нарахувань. У віконці онлайн оцінка необхідно коректно заповнити поля і відправити запит на обробку. Не виходячи з дому, ви можете отримати всю цікаву для вас інформацію. Обробка заявки здійснюється за лічені хвилини.

Багато Ломбарди України пропонують свої послуги в даній сфері, але не всі вони можуть задовольнити фінансові потреби людей, а відсотки встановлюють суттєві, що може привести до утруднення проблемних грошових ситуацій, а не до їх вирішення.

Способи оплати відсотків

Отриманий займ, можна оплачувати завдяки унікальним, зручним і популярним онлайн сервісів, в домашньому режимі:

 • «EasyPay»;
 • «PayKopiyka»;
 • «Рortmone.com».

Для здійснення оплати процентних нарахувань за допомогою «EasyPay» або «Рortmone.com» необхідно заповнити поля з ID і CS договорами, вказати номер мобільного і розмір боргу. Сервіс «PayKopiyka» передбачає введення тільки ID і CS договору, а розмір заборгованості автоматично видає система.

Піклуючись про своїх клієнтів, для безпроблематічного погашення боргу, компанія надала ще один спосіб погашення – термінал. Партнерами, які здійснюють прийом оплат сум боргу, є «24City», «EasyPay», «Tyme», «IBox», «2click». При оплаті в обслуговувати себе терміналах не потрібно вистоювати в довгих чергах, а це значно скорочує ваш час. Термінали, можуть територіально розташовуватися в крокової доступності, в будь-яких торгових центрах, магазинах, фірмах і т.д. Для проведення операцій погашення потрібно ввести ID і CS договору і сплатити, дочекавшись чекового підтвердження.

Коли немає доступу до мережі Інтернет, терміналу оплату заборгованості можна здійснити в касі відділення Ломбарда на основі цілодобового обслуговування.

 • Телефон: 0(800)500214

Відгуки

 • Офіційний сайт: http://kopiyka.com
 • Офіційна сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/freshkopiyka
 • Якщо ви вже користувалися послугами компанії і вам є що розповісти, поділіться будь ласка вашим досвідом

Category: Без категорії

Leave a Reply


Динеро кредит онлайн на карту в Украине до 10000 грн