Манівео Акція Єноткоін до Дня Народження: 7000 Єноткоінів в розіграші щотижня!!!

Манівео акція Єноткоін вже тут!!! Топовому сервісу з мікрокредитування в Україні виповнилося 7 років. Саме стільки компанія працює на ринку мікрокредитування в нашій країні, допомагаючи людям вирішувати свої нагальні фінансові питання.

Манівео акція єноткоін

Чому сервіс Moneyveo став сервісом номер один, якому довіряють користувачі:

  • Вигідні умови та відсотки по кредиту;
  • Швидка видача коштів;
  • Постійна підтримка онлайн та робота 24 години;
  • Можливість пролонгації;
  • Програма лояльності та вигідні акції.

Взяти Участь

Компанія Moneyveo вирішила поділитися своїм святковим настроєм зі своїми клієнтами. Кожного тижня планується розіграш 7000 enotcoin. Для участі потрібно лише взяти кредит в любий час, починаючи з 18.11.2020 і аж до 05.01.2021.

Це всі умови: оформляй кредит – та вигравай грошові призи. 

Манівео акція Єноткоін або як отримати бажані “мотени”?

  1. У вказаний період, а саме з 18 листопада 2020 року по 5 січня 2021 року подайте заявку на оформлення кредиту в Манівео на суму починаючи від 1000 гривень і на період від 10 днів, та отримай єноткоїни.
  2. Сервіс Манівео має свій спеціальний канал на YouTube, де постійно проводяться усі гарячі розіграші, а саме цій проходитиме кожну середу о 12:00. Використовуючи всі відомий сервіс рандомної вибірки будуть обиратися переможці. 
  3. Сервіс випадкової вибірки представить список перших семи щасливчиків, хто і власне стане переможцем вже на цьому тижні, і так щосереди до 5 січня. Кожен переможець отримає по 1000 єноткоінів на рахунок Манівео, до якого користувач має доступ онлайн. 

Оформити Кредит

Як швидко “монети” потрапляють на рахунок?

Еноткоіни потрапляють на рахунок переможця одразу після оприлюднення результатів в той самий день. Манівео акція єноткоін дає чудову фінансову підтримку кожному. Їх можна використовувати для закриття поточного кредиту та зменшення своїх відсотків, якщо ви хочете оформити наступні кредити через даний сервіс. Для довідки: 1 єноткоін вартує 1 гривні. Відповідно 1000 єноткоінів = 1000 гривень! Монета залишається активною протягом 3 місяців (90 днів). 

Як можна виграти ще більше єноткоінів і чи це взагалі можливо?

Авжеж, це можливо! Для цього необхідно взяти новий кредит і він допоможе вам ще раз прийняти участь у розіграші. Чим більше кредитів – тим більше можливостей виграти єноткоіни. Тобто, якщо ви вже якраз збиралися взяти кредит до Нового Року, а тут якраз такий шанс виграти лишню одну-дві тисячі гривень, то чому не зробити це в Манівео?

Якщо ви вже на старті і очікуєте свій виграш, то все вірно зроблено і удача тепер за вами. Ці неймовірні передноворічні сім тижнів будуть сповнені емоцій та азарту для кожного з нас. Отримай потрібну суму до зарплати і поповни свій рахунок в Манівео на наступний кредит. Знижки – це завжди приємно, а особливо такі.

Варто зазначити для усіх учасників, що Акція з єноткоінами (enotcoin) проводиться по всіх областях України окрім АРК та тимчасово окупованих областей, а саме Донецька та Луганська). 

Потрібно більше деталей?

Enotcoin від Moneyveo та як ними користуватися вже сьогодні?

Офіційно Акція від скрвісу Манівео називається “Фаворитка 7ка” і для кожного з учасників та переможців були розроблені спеціальні правила для використання цих “монет”. Якщо ви плануєте оформити кредит на сайті Манівео, то це саме той випадок, коли можна використати свої запаси – єноткоїни. Перед оформленням займу, ви показуєте на спеціальному кредитному калькуляторі у особистому кабінеті Манівео суму кредиту і період оформлення, а після того просто клікаєте на відповідну кнопку, що ви бажаєте списати свої єноткоїни. 

enotcoin кредитний калькулятор манівео

Вже після цього кроку, ви побачите форму на екрані, в якій потрібно зазначити, яку суму єноткоїнів ви б хотіли використати. Якщо у вас декілька єноткоїнів, то використовуватися спочатку будуть ті, строк дії яких наближається до завершення.

При укладенні договору забороняється одночасно використовувати єноткоіни та промокоди на знижку. 

Перейти на сайт Moneyveo

Russian

Category: Акції на кредити

Автор ()

Leave a Reply