Манівео Акція Єноткоін до Дня Народження: 7000 Єноткоінів в розіграші щотижня!!!

Манівео акція Єноткоін вже тут!!! Кращому сервісу з мікрокредитування в Україні виповнилося 7 років. Саме стільки компанія працює на ринку мікрокредитування в нашій країні, допомагаючи людям вирішувати свої нагальні фінансові питання.

Манівео акція Єноткоін

Чомусервіс Moneyveo став сервісом номер один, якому довіряють користувачі:

 • Вигідні умови та відсотки по кредиту;
 • Швидка видача коштів;
 • Постійна підтримка онлайн і робота 24 години;
 • Можливість пролонгації;
 • Програма лояльності і вигідні акції.

Взяти Участь

Компанія Moneyveo вирішила поділитися своїм святковим настроєм зі своїми клієнтами. Щотижня планується розіграш 7000 enotcoin. Для участі у заході потрібно лише взяти кредит в будь-який час, починаючи з 18.11.2020 і до 05.01.2021.

Це всі умови: оформлюй кредит – вигравай грошові призи.

Манівео акція Єноткоін або як отримати бажані “монети”?

 1. У зазначений період, а саме з 18 листопада 2020 по 5 січня 2021 подайте заявку на оформлення кредиту в Манівео на суму починаючи від 1000 гривень і на період від 10 днів, і отримай єноткоіни.
 2. Сервіс Манівео має свій спеціальний канал на YouTube, де постійно проводяться всі гарячі розіграші, а саме цієї відбуватимуться щосереди о 12:00. Використовуючи всі відомий сервіс рандомно вибірки будуть обиратися переможці.
 3. Сервіс випадкової вибірки представить список перших семи щасливчиків, хто і власне стане переможцем вже на цьому тижні, і так щосереди до 5 січня. Кожен переможець отримає по 1000 еноткоінів на рахунок Манівео, до якого користувач має доступ онлайн.

Оформитиь Кредит

Як швидко “монети” потрапляють на рахунок?

Єноткоіни потрапляють на рахунок переможця відразу після оприлюднення результатів в той же день. Манівео акція еноткоін дає прекрасну фінансову підтримку кожному. Їх можна використовувати для закриття поточного кредиту і зменшення своїх відсотків, якщо ви хочете оформити такі кредити через даний сервіс.

Для довідки: 1 єноткоін коштує 1 грн. Відповідно 1000 еноткоінів = 1000 гривень! Монета залишається активною протягом 3 місяців (90 днів).

Як можна виграти ще більше єноткоінов і взагалі чи можливо це?

 • Звичайно, це можливо! Для цього необхідно оформити новий кредит від Манівео і він допоможе вам ще раз взяти участь в розіграші. Чим більше кредитів – тим більше можливостей виграти еноткоіни. Тобто, якщо ви вже раз збиралися взяти кредит до Нового Року, а тут якраз такий шанс виграти зайву одну-дві тисячі гривень, то чому не зробити це в Манівео?
 • Якщо ви вже на старті і очікуєте свій виграш, то все вірно зроблено і удача тепер за вами. Ці неймовірні передноворічні сім тижнів будуть сповнені емоцій і азарту для кожного. Отримай потрібну суму до зарплати і поповни свій рахунок в Манівео на наступний кредит. Знижки – це завжди приємно, а особливо такі.
 • Варто відзначити для всіх учасників, Акція з еноткоінами (enotcoin) проводиться по всіх областях України окрім АРК і тимчасово окупованих областей, а саме Донецька і Луганська).

Потрібно більше деталей?

Enotcoin від Moneyveo і як ними користуватися вже сьогодні?

Офіційно Акція від сервісу Манівео називається “Фаворитка 7ка” і для кожного з учасників і переможців були розроблені спеціальні правила для використання цих “монет”. Якщо ви плануєте оформити кредит на сайті Манівео, то це якраз той випадок, коли можна використовувати свої запаси – еноткоіни. Перед оформленням позики, ви показуєте на спеціальному кредитному калькуляторі в особистому кабінеті Манівео суму кредиту і період оформлення, а після того просто клікаєте на відповідну кнопку, ви хочете списати свої єноткоіни.

enotcoin кредитний калькулятор манівео

Вже після цього кроку, ви побачите форму на екрані, в якій потрібно зазначити, яку суму еноткоінів ви б хотіли використовувати. Якщо у вас кілька еноткоінів, то використовуватися спочатку будуть ті, термін дії яких наближається до завершення.

При укладанні договору забороняється одночасно використовувати еноткоіни і промокод на знижку.

Moneyveo акція Єноткоін

Манівео – лідер мікрокредитування в Україні. Счітаеться одним з перших МФО сервісів в Україні. Кредитний сервіс працює 24/7 і ви можете легко і швидко отримати онлайн кредит на карту, коли це дійсно потрібно.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
cpacredit/ автор статті
Додати коментар