Манивео Акция Еноткоин ко Дню Рождения: 7000 Еноткоинив в розыгрыше еженедельно !!!

Манивео акция Еноткоин уже здесь!!! Лучшему сервису с микрокредитования в Украине исполнилось 7 лет. Именно столько компания работает на рынке микрокредитования в нашей стране, помогая людям решать свои насущные финансовые вопросы.

Манивео акция еноткоин

Почему сервис Moneyveo стал сервисом номер один, которому доверяют пользователи:

  • Выгодные условия и проценты по кредиту;
  • Быстрая выдача средств;
  • Постоянная поддержка онлайн и работа 24 часа;
  • Возможность пролонгации;
  • Программа лояльности и выгодные акции.

Взять Участие

Компания Moneyveo решила поделиться своим праздничным настроением со своими клиентами. Каждую неделю планируется розыгрыш 7000 enotcoin. Для участия нужно лишь взять кредит в любое время, начиная с 18.11.2020 и до 05.01.2021.

Это все условия: оформляй кредит — выигрывай денежные призы. 

Манивео акция Еноткоин или как получить желаемые «монеты»?

  1. В указанный период, а именно с 18 ноября 2020 по 5 января 2021 подайте заявку на оформление кредита в Манивео на сумму начиная от 1000 гривен и на период от 10 дней, и получи еноткоины.
  2. Сервис Манивео имеет свой специальный канал на YouTube, где постоянно проводятся все горячие розыгрыше, а именно этой проходить каждую среду в 12:00. Используя все известный сервис рандомно выборки будут избираться победители.
  3. Сервис случайной выборки представит список первых семи счастливчиков, кто и собственно станет победителем уже на этой неделе, и так каждую среду до 5 января. Каждый победитель получит по 1000 еноткоинив на счет Манивео, к которому пользователь имеет доступ онлайн.

Оформить Кредит

Як швидко “монети” потрапляють на рахунок?

Еноткоіни потрапляють на рахунок переможця одразу після оприлюднення результатів в той самий день. Манівео акція єноткоін дає чудову фінансову підтримку кожному. Їх можна використовувати для закриття поточного кредиту та зменшення своїх відсотків, якщо ви хочете оформити наступні кредити через даний сервіс. Для довідки: 1 єноткоін вартує 1 гривні. Відповідно 1000 єноткоінів = 1000 гривень! Монета залишається активною протягом 3 місяців (90 днів). 

Як можна виграти ще більше єноткоінів і чи це взагалі можливо?

Авжеж, це можливо! Для цього необхідно взяти новий кредит і він допоможе вам ще раз прийняти участь у розіграші. Чим більше кредитів — тим більше можливостей виграти єноткоіни. Тобто, якщо ви вже якраз збиралися взяти кредит до Нового Року, а тут якраз такий шанс виграти лишню одну-дві тисячі гривень, то чому не зробити це в Манівео?

Якщо ви вже на старті і очікуєте свій виграш, то все вірно зроблено і удача тепер за вами. Ці неймовірні передноворічні сім тижнів будуть сповнені емоцій та азарту для кожного з нас. Отримай потрібну суму до зарплати і поповни свій рахунок в Манівео на наступний кредит. Знижки — це завжди приємно, а особливо такі.

Варто зазначити для усіх учасників, що Акція з єноткоінами (enotcoin) проводиться по всіх областях України окрім АРК та тимчасово окупованих областей, а саме Донецька та Луганська). 

Потрібно більше деталей?

Enotcoin від Moneyveo та як ними користуватися вже сьогодні?

Офіційно Акція від скрвісу Манівео називається “Фаворитка 7ка” і для кожного з учасників та переможців були розроблені спеціальні правила для використання цих “монет”. Якщо ви плануєте оформити кредит на сайті Манівео, то це саме той випадок, коли можна використати свої запаси — єноткоїни. Перед оформленням займу, ви показуєте на спеціальному кредитному калькуляторі у особистому кабінеті Манівео суму кредиту і період оформлення, а після того просто клікаєте на відповідну кнопку, що ви бажаєте списати свої єноткоїни. 

enotcoin кредитний калькулятор манівео

Вже після цього кроку, ви побачите форму на екрані, в якій потрібно зазначити, яку суму єноткоїнів ви б хотіли використати. Якщо у вас декілька єноткоїнів, то використовуватися спочатку будуть ті, строк дії яких наближається до завершення.

При укладенні договору забороняється одночасно використовувати єноткоіни та промокоди на знижку. 

Перейти на сайт Moneyveo

Украинский

Category: Акции на кредиты

Автор ()

Leave a Reply