Miloan | Милоан | Мілоан кредит на карту

Манівео перший кредит 5000 Грн!

Moneyveo перший займ 5000 грн, саме ця прекрасна новина стала відомою кілька днів тому, але якщо зайти на сайт, то сума першого кредиту, можливо, після публікації, вже значно зросла. Тепер чекати не потрібно, потрібно користуватися і задовольняти свої потреби.

Moneyveo первый займ 5000 грн

Манівео перший кредит 5000 Грн

МФО1й займ2й займКомиссия
GoFingo (ГоФинго)до 7000 грндо 7000 грнот 0,85% - 1,90% в день
Cashinskyдо 5000 грндо 10000 грнот 0,01% - 1,77% в день
dinero отзывыдо 10000 грндо 15000 грнот 0,01% - 1,90% в день
moneyveo онлайн кредитдо 10000 грндо 15000 грнот 0,01% - 1,60% в день
EuroGroshi (ЕвроГроши)до 5000 грндо 10000 грндо 1,90% в день

Чим більше клієнтів з’являється у сервісу Манівео, тим більше вони починають ділитися своїми відгуками та побажаннями. За останні півроку дуже багато людей почали звертатися в сервіс онлайн кредитування Манівео з проханням збільшити суму першої позики. Всі ми пам’ятаємо ті часи, коли спершу можна було оформити кредит moneyveo для всіх новачків сумою в 1500 гривень, але сьогодні це дуже маленькі гроші, яких недостатньо для термінових фінансових питань, наприклад, сім’ї.

Перший кредит 5000 гривень для нових клієнтів Moneyveo під 0,01% – це реальність! І якщо чесно, то все до цього йшло, просто можливо б не так швидко, але побажання клієнтів понад усе. Вся справа в тому, що життя в нашій країні дуже сильно змінюється і на жаль не завжди в кращу сторону для нас: підвищення цін на газ, дорогущий бензин, захмарна комуналки і ціни на житло і продукти – все це створює необхідність витрачати більше.

Для команди Moneyveo це крок вперед, який робить сервіс ще більш корисним для людей в нашій країні, особливо з таким маленьким відсотком. Оцініть самостійно:

  • Додаткові 1000 гривень під 0,01% дають ще якісь можливості на тлі такого дешевого кредиту.
  • Для оформлення кредиту онлайн вам не потрібно йти далеко – оформлення позики на moneyveo як і раніше здійснюється дуже просто і швидко.
  • Зовсім немає необхідності довго чекати, відразу після підпису електронного договору, компанія Манівео перекине гроші вам на карту банку.
  • І останнє, важливе – Moneyveo надає свої фінансові послуги цілодобово і по всій країні.

Компанія мікрокредитування Манівео досить багато працює над комфортом сервісу для людей.

Тільки згадайте, скільки змін і позитивних нововведень відбулося за цю осінь:

  1. Тільки Згадаю, скільки змін і позитивних нововведень відбулося за цю осінь:
  2. Запуск пуш-повідомлень, щоб кожен вчасно побачив вигідну пропозицію або акцію від Moneyveo.
  3. Запуск власного додатку для мобільних дозволяє оформляти кредит ще швидше (для iOS і Android).
  4. Також в жовтні сервіс почав використовувати спеціальний ідентифікатор для користувачів Instantor, що поліпшить якість безпеки всіх даних і дасть більше шансів оформити кредит.
moneyveo Instantor

МФО Манівео не зупиняється на досягнутому і продовжує розмірковувати, як зробити свій сервіс ще більш зручним для позичальників. Такий сервіс відповідає всім вимогам і стандартам сучасної системи кредитування в світі. Якщо ви носій цікавої ідеї або маєте корисна пропозиція – вперед, розкажіть команді Moneyveo про це найближчим часом.

Category: Все про кредити

Leave a Reply


Miloan кредит онлайн