Miloan | Милоан | Мілоан кредит на карту

Манівео продовжує акцію Кредит під 0%

В цьому році компанія Moneyveo вирішила почати обдарування подарунків ще до Нового Року – всіма улюблена акція «Кредит під 0%» триватиме до 31 грудня! Важко уявити які подарунки і бонуси чекають нових і постійних клієнтів в середині зими. Нагадуємо, що дана акція стосується тільки нових клієнтів, які вперше звертаються в мікрокредітной організацію. Максимальний перший позику від Манівео становить 3 000 гривень, для постійних клієнтів це 10 000 гривень.

Moneyveo продолжает акцию Кредит под 0%

Манівео продовжує акцію Кредит під 0%

Не втрачайте час, якщо вам дійсно потрібна терміново невелика сума, звертайтеся в компанію через Інтернет і користуйтеся вигідними умовами. Якщо сумніваєтеся, запитаєте знайомих і близьких, напевно вони вже користувалися цим сервісом. Також відгуки, дуже важливий фактор, який реально допомагає клієнтам вибрати правильний для нього сервіс. Навіщо відкладати свої фінансові проблеми до Нового Року, адже там теж почнуться великі витрати на подарунки та інше. Манівео завжди готова Вас підтримати.

Moneyveo продолжает акцию Кредит под 0%

Чому Манівео вирішила продовжити цю акцію?

Користувачі самі попросили це зробити. Їх дуже багато сьогодні, як нових, так і постійних. Люди оцінили такі вигідні умови і розуміють, як добре, коли можна легко і без великих відсотків взяти кредит онлайн на карту і врегулювати своє питання самостійно без родичів і друзів. Погодьтеся, брати в борг гроші в батьків і друзів зовсім незручно.

Команда Манівео постійно працює над поліпшенням свого сервісу і намагається надавати тільки найвигідніші умови і акції. Численні прохання зробили свою справу, і тепер до 31 грудня всі бажаючі «новачки» зможуть скористатися умовами даної акції.

Якщо оцінювати роботу всіх сервісів мікрокредитування через інтернет, то тільки Манівео пропонує такі акції штуки, кредит під 0%!

Які умови участі в акції від Манівео

В даному випадку мається на увазі кредит з відсотковою ставкою 0,02% в день від загальної суми позики. Давайте порахуємо разом, людині потрібно взяти 3000 в кредит, він або вона подають заявку онлайн, вказуючи суму позики 3000 грн. і період кредитування 30 днів, в результаті з акційною ставкою, клієнт сплатить окрім обраної суми ще й 18 грн. за користування кредитом протягом 30 днів. Підрахунки показують, що це дуже вигідно і зручно для звичайних людей. Ніяких додаткових комісій і платежів не буде, все зрозуміло і прозоро! Більш того, компанія гарантує абсолютний захист даних клієнта.

І так, всі плюси і вигоди Вам зрозумілі, якщо цікавить ще додаткова інформація – заходите на сайт і знайомтеся. Тепер ви розумієте, що бути клієнтом Moneyveo це вигідно для Вас! Довіра тисячі клієнтів компанії показує високий рівень лояльності і постійного прагнення поліпшити фінансовий сервіс для людей.

Category: Акції на кредити

Leave a Reply


Miloan кредит онлайн