Moneyveo (Манивео)

Медична реформа обіцяє безкоштовне лікування українцям

МФО1й займ% ставкаОформить
creditkasa кредит онлайндо 10000 грнот 0,01% в деньОформить
miloan займ онлайндо 5000 грнот 0,01% в деньОформить
dinero отзывыдо 12000 грнот 0,01% в деньОформить
moneyveo онлайн кредитдо 5000 грнот 0,01% в деньОформить
CCLoan (ССЛоун)до 4000 грнот 0,01% в деньОформить
CreditPLus до 4000 грнот 0,01% в деньОформить
Ваша Готивочкадо 7000 грнот 0,01% в деньОформить
Качай Грошидо 4000 грнот 0,01% в деньОформить
Быстрозаймдо 2000 грнот 0,01% в деньОформить
E-Groshi (Е-Гроши)до 5000 грнот 0,01% в деньОформить
MyCredit (МайКредит)до 4000 грнот 0,01% в деньОформить
AlexCreditдо 3000 грнот 0,01% в деньОформить
MyWallet (МайВоллет)до 4000 грнот 0,01% в деньОформить
soscredit отзывыдо 3000 грнот 0,01% в деньОформить

Медична реформа обіцяє безкоштовне лікування українцям – незабаром Україну очікують зміни. Зміни прийдуть в медицину, відкривши там новий список медичних послуг, за які не потрібно платити. Такі можливості може застосувати для себе кожен громадянин нашої країни. За все те, що поза списком, буде необхідно вносити плату. В даний час серед медиків встановлюється комплекс тих послуг, що будуть безкоштовними. Після того, як лікарі їх визначать, реформа буде внесена на розгляд Кабінету Міністрів.

Медицинская реформа сулит бесплатное лечение украинцам

Медична реформа обіцяє безкоштовне лікування українцям

В рамках реформування бюджетні гроші будуть пропорційні кількості хворих. Іншими словами, на лікарню кошти перестануть виділятися, як на загальний орган, тоді як вони будуть порівнюватися числом пацієнтів певного медика. Такі зміни дозволять людині самостійно обирати лікаря і підписувати з ним угоду. Навіть територіальний аспект значення не має. За умовами реформи, бюджет на одного пацієнта складе суму в 288 грн, а кількість угод доктора має ставити дві тисячі. Такі кошти розраховані на двадцять пунктів з комплекту медпослуг. У списку є перша допомога тим, хто знаходиться в крайній потребі і проведення огляду. Складні захворювання у вигляді гепатиту, ВІЛ-а, туберкульозу і т.п. стануть частиною роботи сімейних лікарів та терапевтів. Їм потрібно вести звітність і проводити періодичні огляди хворих. Частиною роботи даних лікарів буде також повідомлення про додаткові додатках. До них буде ставитися моніторинг цукрового діабету, раку молочної залози і серцеві проблеми. Пакет послуг становитиме двадцять безкоштовних аналізів.

Додатковий до стандартного набору в Переліку аналізів будут:

  • на холестерин
  • на кальцій
  • на глюкозу

Серед безкоштовних можливостей залишається флюорографія і ЕКГ. Всі пункти, що будуть повідомляти про безкоштовні послуги, ще обговорюються. Результати переліку остаточно стануть відомими в червні.

Під силу лікарям

  • Рада скептично ставиться до пропозиції МОЗ. Критикують депутати таке рішення, наголошуючи на тому, що вони навіть не бачили список.
  • Деякі медики задоволені таким рішенням і називають перелік хорошою зміною. Вказуючи на деякі нові зміни, в цілому, списком задоволені.
  • Серед складнощів такої операції називають можливу недостачу професіоналів з широким профільним колом. А той факт, що на піклування фахівцям нададуть вагітних і людей з деякими відхиленнями в психіці, спричинить за собою необхідність проходити спеціальне навчання для лікарів за цими профілями.

Періоди проведення

До списку вже надали терміни проведення, а також приклад контракту. У доповненні до розробки створять фінансовий фонд, в який будуть накопичуватися кошти. Зроблений він буде до березня. А в кінці весни стартує запис до реєстру пацієнтів. Закінчити ж підготовку рівнів планують до грудня, а вводити їх будуть з нового року. Для декларації будуть потрібні дані лікаря. Тобто особисті і професійні (місце роботи і т.п.). Установа, де він працює, буде зобов’язана дати інформацію про податковий облік свого фахівця і про його ліцензування. Таким установою, відзначимо, може бути як приватний лікувальний центр, так і державна клініка. Пацієнт надає тільки дозвіл на збір медичних даних. Виходячи з цього, напрошується висновок, що новий рік обіцяє багато змін і реформацій в медичній сфері. На додаток, існує інформація про гідне збільшенні розмірів коштів на медицину. Також не тільки на первинний рівень, а й на медстрахування і переобліку загального ценосоставленія на ліки.

Category: Без категорії

Leave a Reply


Динеро кредит онлайн на карту в Украине до 10000 грн