Miloan | Милоан | Мілоан кредит на карту

Moneyveo технічні питання

Moneyveo технічні питання – це як раз ті питання, з якими користувачі МФО зіштовхуються найбільше і вони пов’язані з різними моментами, такими як: верифікація банківської карти, реєстрація, отриманням повідомлень, різні помилки, з транзакціями і т.д. У цій статті ми якраз і хочем надати інформацію по основних моментах, що сподіваємося, допоможе багатьом користувачам вирішити швидко свої ситуації.

Moneyveo технические ошибки

Moneyveo технічні питання

 • Що таке верифікація кредитної картки і навіщо це потрібно?

При верифікації Вашої кредитної картки буде заблокована сума

 • Якщо Ви не отримали email?

Ми рекомендуємо Вам перевірити email в папці «Спам» або звернутися в саппорт. Також, банально може бути помилка в адресі вашої пошти.

 • Якщо ваші транзакції відхиляються?

Тоді краще звернутися в Ваш банк – може бути на Вашій карті заблокована можливість інтернет розрахунків. Також, може бути обмежений ліміт по оплатах через Інтернет на вашій картці.

 • А чи можна подати повторну заявку на кредит?

Так, Ви можете подавати необмежену кількість заявок на кредит. Наш функціонал постійно поліпшується, тому навіть при відмові, спробуйте ще раз оформити заявку через деякий час.

 • Не приходить СМС з кодом, що тоді?

Якщо Ви не приходить SMS з кодом, то Вам потрібно натиснути на кнопку “Відправити ще раз”.
Найчастіші причини, що Ви не бачите СМС з кодом:

 1. Ви використовуєте сторонній софт для отримання SMS.
 2. Ви були “оффлайн не в мережі” або на момент відправлення запиту була погана і нестабільна зв’язок – тоді, потрібно трохи почекати і повторити спробу.
 3. Повідомлення було отримано, але телефон чомусь розпізнав його як “системне” і зберіг його на телефоні в окрему папку.

Будь ласка, перевірте обов’язково, що Ви не використовуєте додаткові програми для отримання SMS, також, спробуйте перезавантажити Ваш телефон і переставити SIM карту в інший апарат.

 • Як можна виправити помилку «Невірний ІПН»?

Перевірте будь ласка правильність введення Вашої дати народження або поновіть сторінку в браузері. Також, перевірте сам номер ІПН. Якщо все коректно прописано, але помилка присутня, зверніться в службу підтримки.

 • Як виправити помилку “Невірна дата”?

Якщо Ви раптом отримали на своєму пристрої помилку такого формату: “Невірна дата”, перевірте Вашу поточну дату і час на пристрої, з якого Ви заповнюєте заявку на онлайн кредит. Якщо з датою і временемвсе вірно, будь ласка, зверніться в саппорт по телефону: 0800219393

 • Помилка в браузері Opera Mini?

Якщо ви користуєтеся браузером Opera Mini і оформляєте кредит в Moneyveo, в мобільній версії можуть бути помилки у відображенні сайту через кросбраузерності. Щоб їх уникнути, потрібно в настройках браузера вимкнути режим “Екстремальний” і включити режим “Високий”. Це повинно допомогти і все буде відображатися нормально.

 • Як зареєструвати електронну пошту?

Щоб пройти реєстрацію в сервісі Манівео, користувач повинен надати свою електронну адресу. Якщо у вас немає ще електронної пошти, то потрібно її створити. Для цього вам потрібно вибрати сервіс, де ви хотітеето зробити: Ukr.net, GMail, Yahoo, інші.

 • Навіщо верифікація банківської карти і, що це таке?

Верифікація картки – це один з дуже важливих етапів оформлення кредиту онлайн в Moneyveo і будь-якому іншому МФО. Це необхідно, щоб уникнути використання шахраями ваших даних. Це працює наступним чином:

 • система блокує суму на вашій карті (тимчасово) до 1 грн, наприклад: 0,55 коп;
 • вам потрібно вказати цю суму в особистому кабінеті, ви дізнаєтеся про неї з СМС або Email повідомлення;
 • це дозволить точно визначити власника карти;
 • заблокована сума далі буде розблокована;
 • також, використовується 3D-secure система – одноразовий пароль для конкретної операції, яку знає тільки її власник.

Ось чому верифікації карти важливо, ну а картка вам потрібно, щоб отримати на неї гроші, оформляючи мікрокредит з Манівео.

 • Як зробити потрібний скриншот?

Іноді може знадобитися зробити скріншот при оформленні кредиту. Якщо ви користувач ПК / ноутбука, ви можете етосделать через “Print Screen”. Якщо у вас OC Macintosh, то це комбінація клавишь ⌘ Cmd + Shift + 3. Ще ви можете робити скріншоти, додавши в брузер або встановивши спеціальну програму. Їх безліч, приклади: Monosnap, Snagit, Lightshot і інші.

Якщо ви хочете зробити скріншот з телефону, для цього зазвичай досить затиснути кнопку блокування та збільшення звуку. У різних телефонах по різному, але це одна з найпопулярніших комбінацій.

Category: Все про кредити

Leave a Reply


Miloan кредит онлайн