Неокредит відгуки

Комісія

от 0,90% - 1,99% в день

Сума

до 10000 грн

4.1 / 5
Рейтинг

Неокредит відгуки – що важливо знати про мікрокредітной компанії Neocredit або Неокредіт в Україні? Що люди говорять про МФО? Наскільки конкурентні умови Неокредіт в порівнянні з іншими МФО? Чи потрібно вам оформляти мікрокредит в даному сервісі або краще оформити десь в іншому місці?

Неокредит відгуки

Довідка про Неокредіт

  • Неокредит – це ТОВ Фінансова компанія “Комбі” – є директор, наглядової ради поки немає;
  • Ліцензія видана №1464 від 22.06.20;
  • Свідоцтво про реєстрацію ФК № В0000156 від 10.02.2021, видано НБУ;
  • Місцезнаходження компанії: місто Одеса, вулиця Буніна, будинок 30.

Повний огляд можна подивитися тут: https://onlinecredit.in.ua/neocredit/

Неокредит відгуки

Відгуки про МФО Неокредит досить різні, навіть є тема наАнтиколектор , де можна отримати додаткову інформацію. Комусь подобається сервіс, а хтось скаржиться на фінансову компанію, все як завжди. Неокредит відгуки ви можете залишити, також, в наших коментарях нижче, OnlineCredit публікує всю адекватну інформацію і не важливо, позитивного або негативного вона характеру, головне, щоб це була правда.

Neo Credit відгуки (Нео Кредит відгуки)

А що пишуть люди:

  • Якщо допустити прострочення, прозванюють родичів;
  • Хтось пише, що все ок, не було прострочення і закрили мікрокредит вчасно, тому і проблем не було;

В Інтернеті відгуків про Неокредит якось небагато. Декілька коментарів на сайтах-оглядах, кілька коментарів на Антиколектор форумі, на Facebook сторінці тільки контент, відгуків теж немає. А якщо така ситуація, то виходить далі потрібно тільки порівнювати умови з іншими МФО.

Неокредит та інші МФО

Якщо порівняти з іншим МФО, то зазвичай це роблять за сумою видачі та% ставки. По суті всі умови +/- рівні, але в Неокредит немає 1го позики під 0,01%, також, повторний займ в деяких фінансових компаній дешевше. Тут звичайно позичальникові вибирати, але часто умови самі говорять за себе. Також, важливу частину грає популярність компанії серед людей, але в будь-якому випадку, якщо не допускати прострочення, то оформляти кредит онлайн на карту в Неокредит можна, але тільки в тому випадку, якщо це вам дійсно потрібно.

1
4.1 / 5
Рейтинг

до 10000 грн

2
4.9 / 5
Рейтинг

до 30000 грн

3
4.7 / 5
Рейтинг

до 20000 грн

4
4.7 / 5
Рейтинг

до 20000 грн

5
4.2 / 5
Рейтинг

до 20000 грн

Мікрокредити – це досить популярні послуги, так як допомагають вирішити швидко проблему з нестачею грошей, особливо, коли не вистачає грошей до зарплати. Кредити до зарплати популярні не тільки в Україні, але по всьому світу.

Так, з одного боку – це допомога і швидке рішення фінансового питання, але з іншого – це наслідок поганого фінансового освіти або не вміння планувати свої фінанси через що людина починає користуватися мікрокредитами і іноді це веде до простроченням, погіршенням кредитної історії і всім тим негативним історіям, якими сповнений Інтернет.

Так навіщо вам мікрокредит?

  1. Якщо ви вміло можете скористатися онлайн кредитом і вчасно віддати, а умови для вас підходять, тоді це може бути можливістю;
  2. Якщо у вас погана кредитна історія, а ви її хочете поліпшити за допомогою МФО. щоб потім перейти клієнтом в банки – це теж варіант;
  3. Якщо це дійсно терміновість, а більше ніде грошей взяти, але ви розумієте, що ви зможете віддати борг, тоді Neocredit або інше МФО може виручити вас;

Але, якщо ви оформляєте онлайн кредит, тому що вас не хвтает грошей на щось не важливе і може навіть не термінове, тоді це сумно і дуже не рекомендуємо так робити!

неокредит кредит онлайн
неокредит кредит онлайн

Резюме про МФО Неокредит

Можна багато говорити або писати, але Мікрокредитний сервіс Неокредит – це в деяких випадках непогана альтернатива всім іншим МФО, особливо по повторним оформленням, якщо кредитна ставка буде на рівні до 1% / день.

Неокредит відгуки – їх дуже мало в Інтернеті, МФО поки не так популярно як інші сервіси, які вже давно на ринку: Moneyveo, CCLoan, CreditPlus, Miloan, Credit7 і т.д. Важливо, щоб ви вибирали той сервіс, який вам подобається, який устраівет вас по умовам та вимогам. Також, дуже важливо, щоб ви, як позичальник, аналізували інформацію, порівнювали умови з іншими МФО, читали в подробицях онлайн договору сервісів і оформляли онлайн кредит, тільки коли були впевнені в тому, що це те, що вам потрібно і ви зможете повернути борг вчасно, щоб дійсно не допустити прострочення.

p.s. не забудьте залишити ваші Неокредит відгуки нижче в коментарях ;)

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар