Нові правила для відображення кредитних лімітів

Багато людей плутаються де свої гроші, а де кредитні гроші, так як часто банки повідомляють про залишок на балансі разом з кредитним лімітом.

Наприклад:вам нарахували 25 тис. грн, хоча очікували 20 тис. тільки, але ви раді, подумали, що це бонус або ще щось. Почали планувати що купити, що погасити, розрахували на 25 тис, а в реальності їх тільки 20 тис, тому що 5 тис. Грн – це ваш. додатковий кредитний ліміт.

Хтось встигає це помітити, а хтось буває і витрачає кредитний ліміт, не звертаючи спочатку увагу на це, а потім вже бачить мінус і розуміє в чому момент і вже радості не так багато, бачить лист щастя від банку, що потрібно зробити обов’язковий платіж, щоб погасити % комісії за кредит.

Нові правила для відображення кредитних лімітів в Україні

Нові правила для банків

З 01.09.20 банки повинні відображати правильно кредитні кошти і суму на балансі користувача окремо, щоб користувачі не плуталися. Інформувати банки теж повинні коректно клієнтів. Вся реклама та інформація теж повинні бути виправлені, щоб користувачі чітко розуміли де їхні гроші, а де кредитні кошти на кредитних картах.

Також, банки повинні надавати повну інформацію про кредитні ліміти, комісіях, ризики.

Інформація з деталями від НБУ: https://www.facebook.com/NationalBankOfUkraine/posts/2654488948098594 або на офіційному сайті: https://bank.gov.ua/ua/news/all/pitannya-dnya-balans-na-rahunku-yak-ne-zaplutatisya-de-vlasni-koshti-a-de-kreditniy-limit

Unex Bank кредитна карта

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
cpacredit/ автор статті
Додати коментар