Огляд кешбек-сервісу ПейБек

ПейБек – вигідні покупки на українських торговельних майданчиках з Кешбек-сервісом.Що таке Кешбек? Принципи роботи сервісу. як зареєструватися на сайті Payback? Способи отримання Кешбек. Переваги сервісу. Як виводити зекономлені гроші?

httpv://www.youtube.com/watch?v=4Z5p5A_HVhc

ПейБек є піонером серед Кешбек-сервісів на території України. Він працює з 2016 року і зараз співпрацює більш ніж з 200 магазинами. Серед них є і національні, і зарубіжні майданчики.

У ряді компаній, на послуги яких «Пейбек.юа» допомагає економити, присутні найбільші і найвідоміші бренди, наприклад, Rozetka, Ельдорадо, Aliexpress. Крім магазинів в числі партнерів Payback.ua знаходяться аптеки, послуги з продажу квитків і бронювання готелів.

Payback cashback aliexpress України

що являє собою кешбек ПейБек?

У дослівному перекладі з англійської, Кешбек означає «повернення готівки». Сервіс Payback. віддає користувачеві назад частку грошових коштів, витрачених на покупки у партнерів. Отже, можна витрачати фінанси і паралельно економити. Тобто покупка з Кешбек стає більш приємною, ніж звичайна.

Обсяг заощаджених коштів в магазинах варіюється. Максимальний відсоток Кешбек може дорівнювати 15% від витрачених грошей. Ця система дещо схожа на накопичувальні бали, які практикуються в багатьох великих торгових майданчиках.

Однак, на відміну від віртуальних балів, які можна використовувати лише в фіксованих магазинах і при певних умовах, Кешбек є натуральні гроші. Кошти можна виводити на гаманець в електронному вигляді, карту банку або рахунок мобільного.

ПейБек не обмежує своїх клієнтів – вони можуть витрачати зекономлені фінанси куди завгодно або покласти гроші в домашню скарбничку і забути про них.

Хто платить клієнтам гроші?

Payback ua (Пейбек) Україна

У бюджеті магазину закладаються гроші на рекламу. Вони використовуються для популяризації та просування продукції. При здійсненні покупки в магазині, користувачеві Payback.ua виплачується Кешбек від організації, послуги якої були придбані. Це стандартна схема роботи торгових майданчиків. У ній варіюються тільки відсотки. Наприклад, купуючи на Aliexpress можна заощадити до 4%, на ROZETKE – до 5%, в S-TELL – до 5,5%.

Принцип роботи ПейБек

Власники створили сервіс, надихнувшись покупками в Інтернеті. Про Кешбек вже знав весь світ. Однак в нашій країні його ще не почали практикувати. Вирішено було виправити цю помилку, щоб зробити здійснення покупок для українців більш приємним і просунутим.

Payback бере участь в партнерській програмі ресурсу, що пропонує свої послуги. Тим самим він привертає увагу потенційних клієнтів до платформи. Якщо людина робить покупку, сервіс отримує комісійну прибуток. Частина від цих грошей передається покупцеві.

Ставка робиться на те, що користувач, вигідно зробив покупку, послужить живою рекламою ресурсу. Один задоволений клієнт – це завжди краще красномовних рекламних слоганів, що розміщуються на web-сайтах або в інших джерелах інформації.

Процедура реєстрації

Payback реєстрація онлайн

Щоб отримати Кешбек від ПейБек, необхідно бути зареєстрованим користувачем web-сайту. Процедура не забирає багато часу, вона проста і зрозуміла. Новому клієнтові сервісу потрібно зробити наступне:

 1. Перейти на сайт: https://payback.ua/nMA49
 2. Натиснути на кнопку з написом «РЕЄСТРАЦІЯ».
 3. Ввести адресу своєї електронної пошти, дочекатися листа і перейти по посиланню, щоб підтвердити аккаунт. Крім того, на e-mail приходить автоматично сформований пароль.
 4. Можна також зробити швидку реєстрацію через Facebook, Google і “ВКонтакте”.

“Особистий кабінет” користувача

В «Особистому кабінеті» користувача ПейБек можна подивитися кількість вже доступних фінансових коштів і обсяг грошей, які тільки очікуються в якості надходження. Повне меню містить такі пункти:

 1. Мої налаштування.Тут є можливість поміняти пароль, заповнити персональні відомості, а також налаштувати прихід повідомлень про нарахування Кешбек, виведення грошей, акційних розсилках.
 2. Мій Кешбек. Надаються дані про покупки і накопичених фінансах.
 3. Переходи в магазини. Відображаються відвідування користувачем компаній-партнерів сервісу.
 4. Виведення коштів. Дає можливість відправляти Кешбек на рахунок мобільного телефону, карту Visa / Mastercard, гаманець WebMoney, а також бачити дані про вже зроблені заявках на отримання грошей.
 5. Програма лояльності. Містить інформацію про поточний статус клієнта та перспективи, що дозволяють збільшувати ставки Кешбек.
 6. Приведи друга. Так називається партнерська програма, що дозволяє користувачеві отримувати 10% від Кешбек кожного приведеного на обслуговування клієнта.
 7. Мої промокодом. Тут застосовуються промокодом і міститься статистика про їх використання.
 8. Вийти. Допомагає покинути обліковий запис.

Як отримати Кешбек від ПейБек?

ПейБек

Необхідно авторизуватися на сайті Payback.ua і перейти в каталог партнерських майданчиків. Для зручності з правого боку web-сторінок ресурсу розташовано меню, де сервіси розділені на категорії:

 • техніку;
 • квитки;
 • косметичні засоби;
 • доставку їжі;
 • подарункову продукцію;
 • ювелірні вироби;
 • одяг;
 • для дому;
 • для дітей;
 • спортивне;
 • автомобільне;
 • для тварин;
 • книги і кінофільми.

Магазини можна сортувати з урахуванням їх рейтингу, моменту додавання на сервіс, обсягу, запропонованого Кешбек. Вподобану майданчик є можливість додати в розділ улюблених. це дозволяє згодом відразу знаходити її.

Вибравши потрібний магазин, треба клікнути по ньому. Так здійснюється перехід на його сторінку в сервісі Payback.ua. Тут зібрана інформація про самому ресурсі, діючі знижки, правила користування майданчиком.

Щоб приступити до покупок, слід клікнути на кнопку з написом: «ПЕРЕЙТИ В МАГАЗИН». Система придбання товарів зовсім не відрізняється від класичної. Можна оплачувати будь-яким доступним способом, брати товар в кредит, активувати подарункові сертифікати та купони. Після здійснення покупки, магазин повідомляє про це Payback.ua і переводить комісійні. Потім сервіс зараховує їх на рахунок користувача.

Отримання Кешбек з використанням розширення для браузера

Цей спосіб дозволяє покупцеві економити час. Внизу сторінки Payback.ua знаходиться блок під назвою «Розширення для браузера». Щоб встановити плагін, слід натиснути на іконку web-оглядача, через який будуть відбуватися покупки. Розширення доступно для Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, «яндекс.браузер». Перейшовши на відповідну сторінку, можна подивитися інструкцію про те, як завантажити плагін і користуватися ним.

Після встановлення розширення немає потреби переходити в інтернет-магазин з ПейБек. Значок плагіна з’явиться на верхньої панелі браузера. Натискання на нього відразу покаже, чи є на сайті можливість придбати товар з Кешбек. Також відображається відсоток, з яким процедуру можна здійснити. Перед здійсненням покупки треба обов’язково натиснути «АКТИВУВАТИ Кешбек». Це дозволяє зафіксувати операцію.

Як відстежувати рух коштів?

Стежити за бонусними грошима можна в «Особистому кабінеті». Після оплати за товар в магазині-партнері сервісу, протягом півгодини там відобразиться сума, яка буде знаходитися в статусі «Чекає». В окремих випадках на цю процедуру потрібно більше часу (максимум – добу). Після того, як клієнт отримує товар, гроші стають доступними. Період зміни статусу Кешбек, як правило, становить від чотирнадцяти до сорока днів. Він залежить від конкретної торгової площадки.

Раніше, ніж через два тижні з моменту отримання товару Кешбек НЕ стає доступним, оскільки триває термін гарантійного повернення покупки.

Винагороди для завсідників ПейБек

Payback інтернет-магазини кешбек
Payback інтернет-магазини кешбек

Всі користувачі сервісу в міру здійснення покупок мають право брати участь в програмі лояльності. вона включає чотири рівні:

 • перший: накопичений кешбек перевищує 500 гривень, ставка збільшується на 10%;
 • другий:на покупках зекономлено понад 2000 грн., додається 20%;
 • третій: накопичений Кешбек перевищує 5000 гривень, ставка збільшується на 30%;
 • четвертий: користувачем зекономлено більше ніж 10000 грн., додається 40%.

Відсотковий приріст береться з урахуванням базової ставки окремо взятого магазину. Не всі торгові майданчики підтримують положення програми лояльності. З умовами, за якими працюють ресурси, можна ознайомитися на сторінках з описом сервісів.

Як на ПейБек заробляти на друзях?

Партнерська система «Приведи друга» дозволяє отримувати по 10% від суми кожного Кешбек, що виплачується рефералу. Щоб брати участь в акції, потрібно перейти за відповідним пунктом у «Особистому кабінеті» і поділитися посиланням, натиснувши на кнопку соціальної мережі. Підтримуються Facebook, «ВКонтакте», «Однокласники».

Щоб новий користувач сервісу придбав статус вашого реферала, він повинен зайти на Payback.ua по опублікованій вами засланні і зареєструватися на web-порталі в Протягом п’яти днів з моменту переходу. Кожен раз, коли один буде отримувати Кешбек, 10% від нього стане перераховуватися на ваш рахунок. При цьому реферал НЕ втрачає власні кошти, так як не він оплачує необхідну суму, а магазин. Виводяться гроші тим же чином, що і ваш особистий Кешбек.

Де взяти промокодом?

Сервіс надає можливість користувачам отримувати збільшений Кешбек. Він дається на певний проміжок часу і забезпечується спеціальними промокодом. Отримати їх можна в електронному листі з розсилкою від Payback.ua, на тематичних блогах або форумах, на сторінках соцмереж або офіційному web-порталі в розділі «Новини».

Активувати промокод слід в «Особистому кабінеті». Там же відображається інформація про терміни дії бонусу, і описуються його умови.

ПейБек український кешбек

Отримання зекономлених грошей

Замовлення фінансів здійснюється в розділі «Виведення коштів». Тут необхідно вибрати спосіб отримання грошей і ввести реквізити, на які буде здійснена виплата. При подачі заявки на електронну пошту користувача приходить одноразовий пароль. Його потрібно ввести в спеціальне поле для підтвердження операції. Перед тим, як вписувати пароль, слід уважно перевірити реквізити, оскільки згодом заявку можна буде скасувати.

Стандартний термін обробки заяв на висновок становить не більше доби. Якщо ви хочете отримати доларовий або євро-Кешбек в гривні, конвертація здійснюється за актуальним курсу придбання безготівкової валюти.

Суми і комісії:

 • висновок на мобільний доступний в розмірі, як мінімум, 10 гривень, комісія складає 1% від загальної суми, але не може бути менше двох гривень;
 • на карту банку можна відправити суму від 100 гривень, стягується оплата в обсязі 2%;
 • на WebMoney вказується сума в розмірі від 5 доларів, комісія – 1%.

Payback переваги

Payback переваги

Серед переваг «Пейбек.юа» відзначаються різні фактори, основні з яких такі:

 1. Якість. Результати незалежного голосування визнають Payback.ua кращим національним Кешбек-сервісом 2017 і 2018 року.
 2. Популярність. Статистичні дані говорять про високу відвідуваність web-сайту.
 3. Мінімальний висновок доступний в розмірі всього десять гривень.
 4. Yаявність бонусних програм для користувачів.
 5. Замовляти кошти можна і в гривні, і в WMZ. Курс долара в останні роки стабільно зростає. У зв’язку з цим збирати гроші в американській валюті – вигідно і далекоглядно.
 6. Простота використання. Схема отримання Кешбек нескладна. Її може реалізувати будь-який інтернет-користувач. Вона детально розписується на web-сайті сервісу. Якщо користувачеві щось незрозуміло, він може пошукати інформацію в рубриці з частими питаннями та відповідями.
 7. Можливість підключення розширення для браузера з метою спрощення процедури замовлення Кешбек.

Контактна інформація ПейБек

Контакти сервісу опубліковані на офіційному web-ресурсі – Payback.ua:

 • номер гарячої лінії: 0 (800) 210455;
 • електронна пошта: support [@] payback.ua;
 • Facebook: facebook.com/payback.ua;
 • Youtube: youtube.com/c/PaybackUa;
 • «Інстаграм»: instagram.com/payback_ua.

У телефонному режимі з працівниками сервісу можна зв’язатися в робочий час – з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00.

Якщо не вистачає грошей до зарплати, можна оформити швидкий кредит онлайн на карту за 10 хвилин.

Вам може бути цікаво:Огляд інтернет-магазину Estafeta.ua

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
cpacredit/ автор статті
Додати коментар