Оптима Займ

Відсоткова ставка

зависит от выбранной МФО

Сума

до 25000 грн

3.5 / 5
Рейтинг

Оптима Займ (Оптима Займ) – це сайт-сервіс, який здійснює підбір мікрокредитів для користувачів, але сам сервіс не надає кредитів, це роблятьМФО. Сервіс www.optimazaim.com.ua – це посередник між рекламодавцями і позичальниками. Компанія не несе ніякої відповідальності перед позичальником, якщо той оформив кредит в компанії, яку він / вона вибрали в сервісі.

Сервіс не надає кредити, тільки інформацію де ви можете оформити цей кредит!

З Оптимазайм ви можете швидко, безкоштовно, зручно для себе знайти потрібний кредитний сервіс з відповідними для вас умовами, щоб взяти кредит онлайн на карту в Україні.

Оптима Займ

Оптима Займ кредит

Щоб оформити мікрокредит для фінансової допомоги вам потрібно всього лише пройти кілька кроків. Процес в МФО дуже простий. Все оформлення онлайн через Інтернет. Не потрібні поручителі, застави і навіть довідки про доходи. Якщо у вас погана кредитна історія, то ви також зможете оформити кредит онлайн.

Оптима Займ заявка на кредит

Як оформити заявку на кредит:

 1. Потрібно пройти реєстрацію онлайн, щоб побачити, що сервіс хоче вам запропонувати; також, будьте готові, що вам потім будуть приходити розсилки про різні пропозиції оформити кредит;
 2. Далі залишаємо особисті дані;
 3. Отримуємо список МФО, в яких ви можете оформити далі мікрокредит.
 4. Оформляємо заявку на сайті мікрокредитної компанії;
 5. Отримуємо гроші і далі використовуємо в потрібних цілях;
 6. Повертаємо кредит вчасно – це дуже важливий етап, поскільки мікрокредити це тимчасова фінансова допомога і% в даних сервісах досить високі, особливо, якщо допустити прострочення, а цього точно не варто робити, ось тому повертайте гроші вчасно, а то й впевнений, краще не оформляйте мікрокредити.

Оформити заявку

Важливо перевіряти дані, оскільки некоректно інформація веде до того, що через це МФО можуть не підтвердити вам видачу позики онлайн на карту, і ймовірність відмови через це значно вище.

Оптима Займ кредит онлайн на карту
Приклад подачі інформації сервісом Оптима Займ після реєстрації

Якщо вас просять залишити дані кредитної картки посередники / брокери, тобто, ті компанії, які не пропонують онлайн кредити, а лише допомагають користувачам вибрати потрібний МФО – не рекомендуємо цього робити, оскільки списування з карти будуть щомісяця. Прочитайте детальніше умови перед тим, як додавати вашу карту, якщо вам все зрозуміло і ви згодні на умови, тоді сміливо можете продовжувати. Якщо все-таки щось не так, тоді ви можете вибрати інший кредитний сервіс .

Особисті дані все-таки б рекомендували залишати тільки в кредитних компаніях, у яких є ліцензія.

Умови кредиту

Так як Оптима Займ не надає кредити, то і умови потрібно звіряти вже в тій МФО, яке ви вибрали. У кожної кредитної компанії свої умови, тому ознайомтеся з ними детальніше на сайті і обьязательно в онлайн договорі.

Сума кредитудо 15000 грн
Терміндо 30 днів
Відсоткова ставкавід 0,01% – 2,00% в день (залежить від МФО)
Спосіб отримання на карту / готівкою

Оформити мікрокредит

Вимоги для оформлення кредиту

ГромадянствоУкраїна
Вік18+ років
Наявність активної банківської карти так
Наявність номеру телефону і email так

Оформити заявку

Контакти

Сайтhttps://optimazaim.com.ua
Юридична особаТОВ Гроші Фінанс
ЄДРПОУ44115332
Emailsupport[@]optimazaim.com.ua
Телефон+380950508072

Якщо подивитися на документи сервісу:

 1. Згода на рекламу ;
 2. Згода на обробку персональних даних.

Сервіс буде відправляти вам СМС, Viber і інші розсилки; згода надається на 5 років, якщо ви залишили інформацію на сайті Оптимазайм.

Оптима Займ відгуки

Якщо ви вже користувалися послугами Оптима Займ сервісів, залиште будь ласка умови нижче в коментарях. З того, що бачимо в Інтернеті, відгуки про Оптима Займ наступного характеру:

 • люди плутають, що це МФО і залишають заявки, але ще раз – Оптимазайм – це не кредитний сервіс, це сайт, який допомагає користувачам знайти і вибрати цікаву їм кредитну організацію для подальшого оформлення кредиту;
 • пишут что кидалово и все в этом духе, снимают деньги с карточки;
 • складно зв’язатися з службою підтримки Оптимазайм;

Поширені запитання

⭐ Як Оптима Займ може допомогти вам в отриманні кредиту?

Люди не завжди знають, де можна оформити кредит на вигідних або оптимальних умовах. СервісОптимазайм якраз і допомагає знайти користувачеві потрібний кредитний сервіс. Вимоги в усіх компаній різні, тому, якщо ви вибрали кредитний сервіс, перед оформленням перечитайте всі умови дуже детально;

⭐ Хто може оформити кредит онлайн на карту?

Ідеальний портрет користувача:
1) Вік: 21+ років, але є МФО, які видають мікрокредити з 18 років;
2) У вас повинна бути позитивна або нейтральна кредитна історія; якщо погана кредитна історія, тоді не кожне МФО може піти вам на зустріч, тоді потрібно пробувати або шукати доп. варіанти;

⭐ Що буде, якщо не повернути гроші вчасно?

Цього точно не варто допускати, але якщо вже так сталося, тоді:
1) МФО нададуть звіт в кредитне бюро і ваша кредитна історія стане “негативною”;
2) Штрафи, висока% ставка, доп. комісії чекають в цьому випадку позичальника, а це вже значне погіршення фінансового становища;
3) На вас можуть подати в суд, а ваш кредит з часом можуть продати 3й стороні, колекторським компаніям.
Всі деталі прострочення ви можете перечитати в договорі тієї кредитної компанії, яку ви вибрали.

⭐Де ще можна оформити кредит онлайн на карту, які є альтернативні варіанти?

Повний список МФО , ознайомтеся і виберіть цікавий вам сервіс; якщо ви не хочете оформляти мікрокредит, можете оформити кредитну картку, це зручний фінансовий продукт.

Додати коментар