Оптима Займ

[pokareview_single id=”27674″ layout=”style1″ score_style=”number_stars” detailed_rating_style=”bars” show_pros_cons=”false” show_gallery=”false” show_review_link=”false” show_infolist=”false” size=”big”]

Оптима Займ (Оптима Займ) – це сайт-сервіс, який здійснює підбір мікрокредитів для користувачів, але сам сервіс не надає кредитів, це роблятьМФО. Сервіс www.optimazaim.com.ua – це посередник між рекламодавцями і позичальниками. Компанія не несе ніякої відповідальності перед позичальником, якщо той оформив кредит в компанії, яку він / вона вибрали в сервісі.

Сервіс не надає кредити, тільки інформацію де ви можете оформити цей кредит!

З Оптимазайм ви можете швидко, безкоштовно, зручно для себе знайти потрібний кредитний сервіс з відповідними для вас умовами, щоб взяти кредит онлайн на карту в Україні.

Оптима Займ

Оптима Займ кредит

Щоб оформити мікрокредит для фінансової допомоги вам потрібно всього лише пройти кілька кроків. Процес в МФО дуже простий. Все оформлення онлайн через Інтернет. Не потрібні поручителі, застави і навіть довідки про доходи. Якщо у вас погана кредитна історія, то ви також зможете оформити кредит онлайн.

Оптима Займ заявка на кредит

Як оформити заявку на кредит:

 1. Потрібно пройти реєстрацію онлайн, щоб побачити, що сервіс хоче вам запропонувати; також, будьте готові, що вам потім будуть приходити розсилки про різні пропозиції оформити кредит;
 2. Далі залишаємо особисті дані;
 3. Отримуємо список МФО, в яких ви можете оформити далі мікрокредит.
 4. Оформляємо заявку на сайті мікрокредитної компанії;
 5. Отримуємо гроші і далі використовуємо в потрібних цілях;
 6. Повертаємо кредит вчасно – це дуже важливий етап, поскільки мікрокредити це тимчасова фінансова допомога і% в даних сервісах досить високі, особливо, якщо допустити прострочення, а цього точно не варто робити, ось тому повертайте гроші вчасно, а то й впевнений, краще не оформляйте мікрокредити.

Оформити заявку

Важливо перевіряти дані, оскільки некоректно інформація веде до того, що через це МФО можуть не підтвердити вам видачу позики онлайн на карту, і ймовірність відмови через це значно вище.

Оптима Займ кредит онлайн на карту
Приклад подачі інформації сервісом Оптима Займ після реєстрації

Якщо вас просять залишити дані кредитної картки посередники / брокери, тобто, ті компанії, які не пропонують онлайн кредити, а лише допомагають користувачам вибрати потрібний МФО – не рекомендуємо цього робити, оскільки списування з карти будуть щомісяця. Прочитайте детальніше умови перед тим, як додавати вашу карту, якщо вам все зрозуміло і ви згодні на умови, тоді сміливо можете продовжувати. Якщо все-таки щось не так, тоді ви можете вибрати інший кредитний сервіс .

Особисті дані все-таки б рекомендували залишати тільки в кредитних компаніях, у яких є ліцензія.

Умови кредиту

Так як Оптима Займ не надає кредити, то і умови потрібно звіряти вже в тій МФО, яке ви вибрали. У кожної кредитної компанії свої умови, тому ознайомтеся з ними детальніше на сайті і обьязательно в онлайн договорі.

Сума кредитудо 15000 грн
Терміндо 30 днів
Відсоткова ставкавід 0,01% – 2,00% в день (залежить від МФО)
Спосіб отримання на карту / готівкою

Оформити мікрокредит

Вимоги для оформлення кредиту

ГромадянствоУкраїна
Вік18+ років
Наявність активної банківської карти так
Наявність номеру телефону і email так

Оформити заявку

Контакти

Сайтhttps://optimazaim.com.ua
Юридична особаТОВ Гроші Фінанс
ЄДРПОУ44115332
Emailsupport[@]optimazaim.com.ua
Телефон+380950508072

Якщо подивитися на документи сервісу:

 1. Згода на рекламу ;
 2. Згода на обробку персональних даних.

Сервіс буде відправляти вам СМС, Viber і інші розсилки; згода надається на 5 років, якщо ви залишили інформацію на сайті Оптимазайм.

Оптима Займ відгуки

Якщо ви вже користувалися послугами Оптима Займ сервісів, залиште будь ласка умови нижче в коментарях. З того, що бачимо в Інтернеті, відгуки про Оптима Займ наступного характеру:

 • люди плутають, що це МФО і залишають заявки, але ще раз – Оптимазайм – це не кредитний сервіс, це сайт, який допомагає користувачам знайти і вибрати цікаву їм кредитну організацію для подальшого оформлення кредиту;
 • пишут что кидалово и все в этом духе, снимают деньги с карточки;
 • складно зв’язатися з службою підтримки Оптимазайм;

Поширені запитання

⭐ Как Optimazaim может помочь вам в получении кредита?

Люди не всегда знают, где можно оформить кредит на выгодных или оптимальных условиях. Сервис OptimaZaim как раз и помогает найти пользователю нужный кредитный сервис. Требования в всех компаний разные, поэтому, если вы выбрали кредитный сервис, перед оформлением перечитайте все условия очень детально;

⭐ Кто может оформить кредит онлайн на карту?

Идеальный портрет пользователя:
1) Возраст: 21+ лет, но есть МФО, которые выдают микрокредиты с 18 лет;
2) У вас должна быть положительная или нейтральная кредитная история; если плохая кредитная история, тогда не каждое МФО может пойти вам на встречу, тогда нужно пробовать или искать доп. варианты;

⭐ Что будет, если не вернуть деньги вовремя?

Этого точно не стоит допускать, но если уже так случилось, тогда:
1) МФО предоставят отчет в кредитное бюро и ваша кредитная история станет “негативной”;
2) Штрафы, высокая % ставка, доп. комиссии ждут в этому случае заемщика, а это уже значительное ухудшение финансового положения;
3) На вас могут подать в суд, а ваш кредит с временем могут продать 3й стороне, коллекторским компаниям.
Все детали просрочки вы можете перечитать в договоре той кредитной компании, которую вы выбрали.

⭐Где еще можно оформить кредит онлайн на карту, какие есть альтернативные варианты?

Полный список МФО, ознакомьтесь и выберите интересный вам сервис; если вы не хотите оформлять микрокредит, можете оформить кредитную карту, это удобный финансовый продукт.
Додати коментар