ПланетаАвто – онлайн автосалон

[lt id=”2″]

ПланетаАвто – сервіс, який здійснює швидкий вигідний і максимально зручний автовикуп. Вам більше не треба мотатися на автобазар або давати оголошення про продаж і чекати поки з’явиться покупець. Завдяки Planetavto ви зможете швидко продати свій автомобіль за вигідною ціною і без проблем з оформленням продажу.

ПланетаАвто

Переваги та особливості сервісу ПланетаАвто

 • справедлива оцінка вашого авто
 • безкоштовний огляд на СТО
 • вигідні умови Автовикуп і перегляд можливостей робити в кожному великому місті України
 • швидке оформлення заявки на перегляд
 • юридично правильне оформлення продажу

ПланетаАвто – онлайн автосалон. Салон з продажу конфіскованих або б / у автомобілів. Завдяки онлайн сервісу Планета Авто можна придбати щось нове, або вже з пробігом транспортний засіб. А на аукціоні можна зробити дуже вигідне придбання.

 • ПланетаАвто є сервіс завдяки якому можна швидко здійснити викуп або продаж транспорту з пробігом. Більше не потрібно давати оголошення або шукати по базарах, досить скористатися і вам більше не потрібно буде чекати покупця, що відгукнувся на вашу заяву.
 • Крім продажу б / у автомобілів, Планета авто виставляє також і конфісковані банками транспортні засоби. Так скориставшись послугами сервісу можна або дуже швидко продати свій транспорт, або придбати новий, конфіскований або з пробігом автомобіль.

Детально про можливості

На сайті порталу можна найти автотранспорт як в хорошому стані, так и требует якогось ремонту, а такоже є можлівість продати авто после дорожньо-транспортної пригоди. Сервіс співпрацює з Приватбанк тому, бажаючі, можуть придбати засіб пересування, конфісковане цією структурою.

Завдяки можливостям порталу можна дізнатися найостаннішу і актуальну інформацію про пропозиції, що вимагають швидкого рішення («гарячі» авто). Також сервіс проводить аукціони на нові сучасні автомашини.

Скориставшись онлайн-порталом можна легко і швидко підібрати повністю влаштовує вас авто. Структура сайту добре продумана, тому буде зручно користуватися всіма можливостями порталу. Використовуючи різні вкладки та критерії пошуку, підібрати необхідний товар буде зовсім не складно. Також наявна послуга підписки, завдяки чому на зазначену електронну пошту будуть приходити всі найактуальніші новини.

ПланетаАвто Україна, доступна для всього населення країни, будь-який житель може скористатися пропозиціями сервісу. Вся інформація на сайті оновлюється щодня, тому клієнт завжди може бути впевнений в тому, що він отримує тільки актуальні дані і може переглянути всі найсвіжіші пропозиції.

Продаємо авто

Авто залишені в Приватбанк у вигляді гарантій при виписці кредиту, надходять в сервіс для здійснення продажу, адже банк, потерпілий збитки від клієнта не виплатив свій борг, повинен хоч якимось чином «відбити» свої гроші.

Для бажаючих ж продати особистий засіб пересування, на сайті передбачено окреме вікно меню, де потрібно заповнити форму із зазначенням основних даних:

 • марка авто і його серія;
 • вживане паливо;
 • тип коробки передач;
 • об’єм двигуна;
 • рік випуску;
 • наявний пробіг;
 • додаткові можливості (кондиціонер, сигналізація, магнітола, і інше).

Після заповнення полів, і введення усю важливу інформацію, сервіс Планета авто видає приблизну ціну, яку фірма готова виплатити за ваш транспортний засіб.

Компанія до всього, надає можливість безкоштовного проведення огляду на СТО, для чого потрібно заповнити анкету на визначення вартості авто, а потім в додатковому вікні ввести особисті дані, для отримання запрошення на огляд, за підсумками якого буде більш точно видно реальну вартість авто.

Зв’язок компанії з банком

Планета Авто Приватбанк дозволяє придбати автомобіль різної якості і року випуску в кредит. Подібна послуга може допомогти здійснити бажану покупку людям у яких немає необхідної суми. При наявності достатнього заробітку, Приватбанк готовий видати позику, на вчинення подібного придбання.

Існує ще інформація про те, що Планета Авто конфіскат спільно з Приватбанк проводять аукціони з приводу придбання авто. Згідно з інформацією наявною на сайті компанії, можна виділити такі основні моменти:

 1. Початкова ціна автомобіля встановлюється в день аукціону на сайті. Також є обов’язкова комісія, яку повинен внести виграв;
 2. Аукціон може бути проведено лише в разі, якщо на лот з відміткою аукціон надійшло більш ніж одна заявка. Товари, що мають значення «без аукціону» можна просто придбати;
 3. Для участи необхідно зробити внесок, розмір якого 200 грн. Дану суму необхідно перевести на рахунок, номер якого можна знайти на сайті;
 4. Для підняття ціни використовується слово КРОК, це буде означати, що произнесший його додав до вже наявної вартістю 1000 грн;
 5. Учасники торгів не отримали автомобіль, мають право одного безкоштовної участі в майбутньому аукціоні.

Завдяки таким торгам, можна трохи заощадити на покупці транспортного засобу.

Детальніше про гру

На сайті компанії можна переглянути всі правила участі в аукціоні Планета Авто Приватні. Там же можна знайти інформацію про нараховується комісії і переглянути всі вживані терміни, якщо ж клієнта цікавлять якісь додаткові відомості, можна скористатися консультацією фахівця.

Для участі в торгах банк подзвонює всіх учасників, тому при подачі заявки необхідно вказувати діючу номер телефону, а в день проведення заходу, засіб зв’язку краще тримати при собі. Подібний пункт потрібно тому, що торги проводяться в селекторному режимі. Для підняття ціни використовується КРОК, для припинення долі потрібно сказати СТОП. Якщо ж, на вибране вами авто не було подано інших заявок, компанія пропонує покупку машини за стартову ціну.

Після запису на участь у грі, ви отримуєте повідомлення, в якому будуть прописані дані, про те, коли проводиться захід і на яке саме авто. Варто також відзначити, що гра може проводитися тільки для тих автомобілів, які не перебувають у вкладці нові. За умовами аукціону Планета авто Україна, розігруються тільки б / у і конфіскований транспорт.

З приводу обов’язкової комісії, є такі відомості:

 • переможець повинен сплатити її до кінця наступного дня;
 • у разі невнесення необхідної суми, право на покупку переходить наступному учаснику;
 • комісія не повертається, якщо переможець відмовився від покупки лота;
 • внесення комісії резервує авто на три дні.

Комісія не є частиною вартості автомобіля, і оплачується окремо. Протягом трьох днів, після виплати комісії, переможець торгів, повинен внести або повну суму вартості лота, або перший внесок, при покупці в кредит. Оплата ж проводиться через Приватбанк або його автомати.

Негативні моменти

На жаль, в мережі можна знайти безліч негативних відгуків про аукціон і надалі викуп машини з Планета Авто. Деякі люди пишуть, що на сайті були вказані неправильні дані, наприклад, що авто в хорошому стані, тоді як в результаті виявилося, що був проведений ремонт після ДТП.

Також є скарги на втрату документів на викуплене транспортний засіб. В результаті недбалості співробітників, клієнт не може забрати придбану машину, так як відсутній техпаспорт.

Під кожним негативним відгуком і скаргою можна знайти відповідь від Приватбанку з проханням звернутися в їх сервісний центр допомоги для подальшого вирішення питання.

Додати коментар