Miloan | Милоан | Мілоан кредит на карту

Як можна взяти кредит і не залишитися боржником?

НазваниеУслугаКредитный лимитСрок
Альфа Банк УкраинаКредит наличнымидо 500000 грндо 48 мес
ForwardBank (Форвард банк) кредитная картаКредитная картадо 100000 грндо 90 дней
pumb кредитКредит наличнымидо 200000 грндо 36 мес
РайфайзенБанк Аваль кредитКредит наличнымидо 100000 грндо 36 мес
ОТП Банк кредит или кредитная картаКредит наличнымидо 100000 грндо 36 мес
Банк Кредит ДнепрКредит наличнымидо 300000 грндо 60 мес
creditcash (Кредиткеш)Кредит наличнымидо 300000 грндо 60 мес
Альфа Банк кредитная картаКредитная картадо 200000 грндо 55 дней
Приватбанк Карта ГолдКредитная картадо 75000 грндо 55 дней
A-Bank Кредитная картаКредитная картадо 200000 грндо 62 дней
ForwardBank (Форвард банк) кредит наличнымиКредит наличнымидо 50000 грндо 36 мес
RWS Bank (РВС Банк) УкраинаКредит наличнымидо 50000 грндо 24 мес
unex bank (юнекс банк) кредит наличнымиКредит наличнымидо 200000 грндо 36 мес
unex bank (юнекс банк) кредитная картаКредитная картадо 50000 грндо 55 дней
Idea Bank (Идеа Банк) кредит наличнымиКредит наличнымидо 200000 грндо 60 мес
ideabank (Идеа Банк) кредитная картаКредитная картадо 200000 грндо 3 мес
Монобанк (monobank) кредитная картаКредитная картадо 100000 грндо 62 дней

Що необхідно знати при взятті кредиту, щоб з ним розлучитися. як оформити кредит, не ставши при цьому вічним боржником. Які «дрібниці» можуть стати причиною зіпсованої кредитної історії. Ключові секрети експертів, які допомагають в оформленні вигідного кредиту.

Как можно взять кредит и не остаться должником?
Як можна взяти кредит і не залишитися боржником?

Чому хтось легко закриває кредит на пристойну суму, а кому-то дрібна позика псує життя три-п’ять років? Навіть тверезо оцінюючи своє фінансове становище, людина не завжди розуміє, що насправді стоїть за красивими рекламними слоганами і спокусливими кредитними пропозиціями. Позику у банку вже став буденним явищем і більше не лякає потенційних клієнтів.

Проте, перед укладенням договору варто детально розібратися в умовах надання послуги. Жоден кредитор не буде працювати собі в збиток. Тому безпроцентну розстрочку або відсутність комісій повинно компенсуватися чимось іншим. Але не кожен може продертися крізь джунглі банківських термінів і юридичних тонкощів в договорі. Як же прийняти правильне рішення і не потрапити в вічні боржники, взявши кредит?

Як можна взяти кредит

Коли кошти необхідні терміново, люди згодні підписати будь-який договір, не дивлячись. І часто шкодують про подібну поспішності. Щоб потім не «кусати лікті», в першу чергу потрібно уточнити такі деталі, як:

 • сума переплати;
 • штрафні санкції;
 • наявність комісій;
 • додаткові угоди;
 • супутні послуги.

Навіть якщо в рекламі вказана низька процентна ставка (іноді 0%), сума переплати може бути істотною за рахунок різних комісій та інших платежів за невиконання будь-яких умов за договором. Іноді це більше 50%.

Фінансові організації не мають право приховувати інформацію про відсотки або комісіях при укладанні угоди. Але «дрібний шрифт», лінь або неуважність клієнта справно роблять свою справу. Тут можуть бути додані плата за відкриття або супровід рахунку, в найсумніших випадках досягають чверті кредитної суми. Їх нараховують щомісяця, одноразово, враховують в платежах погашення або пред’являють при остаточному розрахунку. Комісія за дострокове погашення теж не рідкість.

У договорі можуть бути передбачені штрафні санкції за недотримання умов. вони виражаються як в підвищенні процентної ставки, так і в фіксованих сумах по кожним видом порушення.

Багато банки практикують «пакетне» обслуговування. Це означає, що до основного виду послуг автоматично оформляються додаткові. Наприклад, партнерські програми, інтернет-банкінг, смс-інформування та інші сервіси. більшість з них платні, хоча і не дорогі. Якщо щось з цього зайве, можна відмовитися від підключення і трохи заощадити.

Одночасно позичальника страхують на випадок інвалідності, смерті, тимчасової втрати працездатності та інших випадків, які підлягають страхуванню.

Розсудлива людина повинна відповідально зважити всі можливі ризики.

Поради експерта

Кредитні засоби вимагають фінансової дисципліни та виваженої оцінки своїх фінансових можливостей. Кілька простих рекомендацій допоможе уникнути неприємних ситуацій і плями в кредитній історії:

 • вірно розрахувати свої ресурси, фінансовий потенціал;
 • критично підходити до вибору кредитора;
 • пам’ятати про своїх правах;
 • підписувати Угода тільки після з’ясування всіх нюансів;
 • не відкладати погашення;
 • внимательно отнестись к закрытию.

Перед тим, як прийняти рішення кредитуватися, не заважає продумати все за і проти. Чи так потрібна саме ця сума і прямо зараз. Чи є альтернатива, з яких коштів планується погашення. Враховувати потрібно не тільки регулярні надходження у вигляді зарплати або пенсії, а й можливість непередбачених витрат. Втрата роботи або хвороба можуть суттєво змінити плани. Орієнтуватися краще на просту, але ефективну формулу: щомісячний внесок не повинен бути більше 35% від доходу.

Симпатична реклама – не найкращий критерій для вибору кредитора. Корисно уточнити репутацію фінансової організації, прочитати відгуки клієнтів про неї, порівняти умови. Можливо, ситуація (на будівництво) або положення (пенсіонер, студент) підпадає під акцію або пільги.

Не варто звертатися в сумнівні організації. Наявність ліцензії перевірити нескладно - інформація про банки і МФО знаходиться у вільному доступі. Якщо все ж «Пощастило» потрапити на шахраїв, в першу чергу потрібно поставити до відома поліцію.

Договір треба читати уважно весь. З додатків та додаткових угод. Якщо є можливість – взяти зразок додому, проконсультуватися з юристом. І не підписувати доти, поки не стане зрозуміло значення кожної коми.

Відкладати внесок на останній момент це погана і небезпечна звичка. Занадто часто вона призводить до появи прострочень, і, отже, до зайвих витрат у вигляді штрафних санкцій. А в разі регулярних прострочень – втрата іміджу сумлінного платника. Графік платежів, суми і терміни завжди можна уточнити по телефону гарячої лінії, в персональному кабінеті на сайті або за допомогою інтернет-банкінгу.

Кредит треба закрити

Останній внесок не завжди означає закриття кредиту. За час користування могли накопичитися різні дрібниці, які не дадуть вважати борг виплачених. Це означає що відсотки далі будуть нараховуватися на решту копійки, і можуть зібрати пристойну суму. Часто так буває при внеску фінальної суми онлайн (інтернет, термінал самообслуговування). Сервіс може «Не бачити» нарахованих за поточну дату відсотків. Особливо це стосується дострокового погашення.

Взагалі не завадить переконатися в надходженні кожного платежу. А під час остаточного розрахунку - взяти документ це підтверджує. Довідка про те, що кредит закритий, може бути платною. Але це краще витрати додаткових нервів, грошей і часу при виникненні непорозумінь, які можуть «спливти» і через кілька років.

В деяких організаціях дострокове погашення вимагає оформлення. інакше надійшли кошти просто будуть списуватися щомісяця, а відсотки продовжать нараховуватися на залишок. Як ще один варіант підстраховки – перевірка своєї кредитної історії в УБКІ.

Кредит - це інструмент. І результат залежить від правильності використання.

Category: Поради та корисні статті

Leave a Reply


Miloan кредит онлайн