Moneyveo (Манивео)

Як оформити кредит онлайн в MyCredit

MyCredit: умови кредитування та отримання позики через Інтернет. Швидкість та гарантії

Оформлення кредиту в онлайн. Можливості компанії MyCredit. Переваги для нових клієнтів та лояльність співпраці з постійними. Види кредитування. Позики до зарплати…

Як оформити кредит онлайн в MyCredit

Як оформити кредит онлайн в MyCredit

ЄвроГроші

 • Возраст:
 • Максимальная сумма:
 • % ставка:
 • Срок микрокредита:
Features »
mycredit (майкредит) отзывы

Кредиты онлайн в Украине

 • Возраст: от 18-65 лет
 • Максимальная сумма: до 10000 грн 1й займ до 3000 грн
 • % ставка: 0,01%/день 1й займ 1,38%/день, если повторный
 • Срок микрокредита: до 35 дней
HOT

Компанія «MyCredit» спеціалізується на швидких кредитах для населення України. Серед послуг, що надає організація, пріоритетною являється кредитування через Інтернет-сервіс. Інноваційна функція передбачає оформлення та отримання коштів у позику, не відвідуючи для цього офісного відділення. Як працює система, і як оформити кредит онлайн в MyCredit, розглянемо разом у запропонованому матеріалі.

Специфіка роботи МайКредіт

Фінансова установа «MyCredit» функціонує на ринку кредитування лише рік, проте за цей короткий період досягла впливових результатів та довіри тисяч громадян. Доступні умови створюють зручний, простий й зрозумілий принцип використання.

Особливостями компанії є комфортна та взаємовигідна співпраця з новими клієнтами, для яких гарантується:

 • Безвідсотковий кредит на позику до 500 грн (ставка 0,04%);
 • Понижена ставка у розмірі 0,50% для займу до 3000 грн;
 • Безкоштовний 1 день користування;
 • Оформлення без пред’явлення скан-копій, лише номер паспорта та ідентифікаційний код.

Цілком вигідним для клієнтів є також підхід до роботи з постійними користувачами. Характерними рисами послуг для регулярних позичальників є:

 • Оформлення позики з розмірами знижки – 0,20%;
 • Постійне збільшення допустимої суми займу (максимальний рубіж становить 10 000 грн);
 • Участь в програмі лояльності;
 • Автоматичне підтвердження заявок (без тривалого розгляду).

Для тих, хто бажає вперше скористатись пропозицією від МайКредіт є багато можливостей підібрати найбільш прийнятний варіант і виграшний для вашого становища.

mycredit / майкредитВиди кредитів у MyCredit

Перш ніж перейти до питання «як оформити кредит онлайн в MyCredit», варто дізнатись про різновиди пропонованих компанією позик.

Тематичними кредитами являються наступні формування:

 1. Кредит вихідного дня. Мінімальна позика, яка становить 500 грн. Скористатись таким видом доречно для мети відпочинку/подорожі, коли не вистачає трішки коштів, а потрібні в край і є розуміння, коли гроші й як будуть повернені. Погасити заборгованість потрібно протягом 5 днів, а відсоткова плата за користування – 1 грн. Оформити онлайн.
 2. Гроші під рукою. Послуга виручить у непередбачуваних ситуаціях, коли гроші потрібні раптово і терміново. Це можуть бути невеличкі поломки транспортного засобу, потреба у якомусь товарі та ін.. В такому форматі надається 1000 грн терміном на 5 днів. За використання необхідно оплатити 25 гривень. Оформити онлайн.
 3. Студентський. Найпопулярніший мікрокредит, котрий надає можливість студентам отримати потрібні кошти. Гроші в період навчання можуть знадобитись на безліч потреб – оплатити певний період навчання (місячний поділ розрахунку) чи найманого житла, придбати додаткові речі, які знадобились, сплатити за ремонт зламаних приладів та т.п. Компанією надається 1200 грн з додатковим поверненням у розмірі 118 грн, термін становить 10 днів. Оформити онлайн.
 4. Гроші до зарплати. Така функція дає змогу позичити кошти, котрі закінчились передчасно і їх не вистачає на життя до наступної заробітної платні. Розмір – 1500 грн, виплатити потрібно з додатковими 75 грн за 10 днів. Оформити онлайн.
 5. Гроші наа здоров’я. Хвороби часто збивають план витрат і забирають значну частину бюджету. До того ж вони приходять у такі моменти, коли на ліки часом немає зовсім заощаджень. Пройти такі життєві труднощі допоможе спеціальний кредит «На здоров’я», в рамках якого на лікування користувачі можуть оформити 2000 гривень та повернути їх протягом 18 днів, при цьому додавши 180 грн за послугу. Оформити онлайн.

Технологія оформлення

Повертаючись до теми – як оформити кредит онлайн в MyCredit, варто зауважити, що спосіб отримання позики в МайКредіт сучасний та технологічний. Взяти в борг у компанії можна з допомогою Інтернету. Так, офіційний сервіс пропонує пройти процедуру й отримати кошти на картку за лічені хвилини. Для цього потрібно:

 1. Зайти на офіційний сайт MyCredit.
 2. Визначитись з сумою займу й вказати її у спеціальній формі. Для цього попередньо можна скористатися функцією «Калькулятор», щоб розрахувати розмір відсоткових коштів, які потрібно буде погасити.
 3. Обрати термін, на який берете кошти і протягом якого плануєте погасити заборгованість. Максимальний період – 35 календарних днів.
 4. Заповнити заявку, в якій вказати особисті дані та контакти.
 5. Прив’язати картку. Використати можна кредитну чи накопичувальну карту будь-якого українського банку.
 6. Отримати переказ. Запит перевірятиметься протягом кількох хвилин (не більше 20 хв), після чого на картку отримаєте очікуваний переказ.

Процес отримання швидкий, не займає багато часу. Крім того, якщо ви вже користувались сервісом і отримували кредит, наступні спроби вам підключатимуться автоматично, без періоду очікування й розгляду вашої заявки.

Безпека та гарантії

У багатьох людей сучасні можливості кредитування викликають сумніви. Також виникає недовіра до молодих фінансових компаній, яких в народі прийнято вважати шахрайськими. Саме тому організація МайКредіт підготувала пакет відповідальності, у якому задекларовані гарантії безпеки, а саме:

 • Чесні умови оформлення позики – без прихованих платежів і додаткової комісії;
 • Захист передання ваших даних і відповідальність за їх збереження;
 • Офіційна ліцензія на надання послуг з кредитування.

Всі права задокументовано, переглянути їх можна на сайті установи.

Погашення кредиту

Зареєструвати кредит легко, схема отримання не передбачає жодних складностей. Відвідавши сторінку компанії стане зрозуміло, як оформити кредит онлайн в MyCredit.

Щодо погашення – оплатити тіло заборгованості з додатковими відсотковими внесками може через особистий кабінет на веб-сайті, де кредит оформлювався, або ж через платіжний термінал.

Пам’ятайте, що кредит онлайн потрібно брати тілки тоді, коли ви чітко розумієте важливість потреби даних коштів й вони вам необхідні для вирішення поточної ситуації. Також, якщо у вас є кредитна картка будь-якого українського банку, варто скористатися їх кредитним лімітом, де без % період сягає до 55 днів, якщо оплата онлайн, якщо ви хочете зняти кошти, потрібно дивитися деталі до конкретної карти.

[yasr_visitor_votes size=»medium»]

 

Category: Все о кредитах

Leave a Reply


Динеро кредит онлайн на карту в Украине до 10000 грн