Moneyveo (Манивео)

Як отримати кредитну карту ПУМБ?

НазваниеУслугаКредитный лимитСрок
Альфа Банк УкраинаКредит наличнымидо 500000 грндо 48 мес
forwardbank кредитКредит наличнымидо 100000 грндо 36 мес
pumb кредитКредит наличнымидо 200000 грндо 36 мес
РайфайзенБанк Аваль кредитКредит наличнымидо 100000 грндо 36 мес
ОТП Банк кредит или кредитная картаКредит наличнымидо 100000 грндо 36 мес
Банк Кредит ДнепрКредит наличнымидо 300000 грндо 60 мес
creditcash (Кредиткеш)Кредит наличнымидо 300000 грндо 60 мес
КредоБанк кредитКредит наличнымидо 100000 грндо 36 мес
Альфа Банк кредитная картаКредитная картадо 200000 грндо 55 дней
Приватбанк Карта ГолдКредитная картадо 75000 грндо 55 дней
A-Bank Кредитная картаКредитная картадо 200000 грндо 62 дней

Кредитна карта ПУМБ – це допомога в здійснення ваших бажань

ПУМБ видає кредитні карти з найвигіднішими умовами кредитування. А що для цього потрібно? Які документи? Чи потрібно бути присутнім особисто?

Практично кожна людина по своїй натурі лідер. Тому багато хто з нас все життя кудись прагнуть і хочуть досягти успіхів в житті. Але іноді для досягнення найголовнішої мети не вистачає одного – грошей. Всі ми прекрасно знаємо, щоб отримати якісну освіту, поїхати в подорож, про який так довго мріяли, необхідно мати певну суму грошей, а її просто немає. Щоб ваші мрії і бажання починали збуватися вже зараз, вам потрібно просто оформити онлайн і отримати кредитну карту ПУМБ.

Как получить кредитную карту ПУМБ

Як отримати кредитну карту ПУМБ?

Як показує практика, ви швидко зможете оформити кредитну карту в домашніх умовах, найголовніше, щоб у вас був вільний доступ в Інтернет. Також ви зможете легко дізнатися, які банківські установи, і на яких умовах готові надати вам цю послугу. Вам не доведеться довго стояти в чергах, щоб потрапити до фахівців банку, для того щоб отримати їх консультацію. Все, що тепер вам потрібно – це бажання кардинально змінити своє життя і вільний доступ в Інтернет.

PUMB кредит

Як оформити карту ПУМБ

Як оформити кредитну карту ПУМБ? Виявляється, все дуже просто, і вам навіть не варто залишати стін рідного дому. Все, то вам необхідно мати, це:

 1. Паспорт громадянина України.
 2. Ідентифікаційний код.

Ви можете оформити кредитна карту ПУМБ в Києві і по всій території України. Перевагами оформлення кредитної картки банку ПУМБ є:

 1. Вам не варто платити за її оформлення.
 2. Заявку на оформлення карти ви можете подати в будь-який час доби, без вихідних.
 3. Ви можете знімати грошові кошти по всьому світу в будь-якому банку.
 4. Для того щоб її отримати, ваш вік повинен бути не менше 18 і не більше 70 років, тому карта може видаватися без проблем як студентам, так і пенсіонерам.

Як ви встигли помітити, в банку ПУМБ можна легко оформити кредитну карту вже зараз.

Кредитна карта ПУМБ

Як отримати кредитну карту ПУМБ – це питання у вас може відразу ж виникнути, особливо після того, як ви переконаєтеся в надійності даного банку. Кредитна картка ПУМБ в Києві видається клієнтам на найвигідніших умовах. Для того щоб ви могли навіть за межами нашої країни отримувати якісне обслуговування, банк ПУМБ розробив для своїх клієнтів два види ПУМБ карток, а саме:

 • кредитна карта soloМандрі;
 • кредитна карта ВСЕ можу.

Як ви вже встигли здогадатися, що ці кредитки мають різні умови кредитування клієнтів, тому хочеться розповісти докладніше про кожну.

Карта від ПУМБ: СолоМандри

Характеризується даний вид кредиту тим що:

 1. Ви будете мати можливість безкоштовного користування преміальною карткою Platinum Mastercard.
 2. Придбати будь-який товар без нарахування відсотків строком до 62 днів.
 3. У вас з’явиться унікальна можливість не платити за конвертацію валюти за межами нашої країни.
 4. Ви можете вільно подорожувати разом з полісом страхування і привілеями від компанії Mastercard.
 5. Вам будуть нараховані певну кількість бонусних балів за програмою Mastercard Rewards.
Як отримати кредитну карту ПУМБ солоМандри

Якщо вас цілком влаштовують дані характеристики ПУМБ картки soloМандрі, то ви можете починати її оформляти прямо зараз. Якщо у вас виникнуть питання, то в будь-який зручний для вас час ви можете зв’язатися з нашими фахівцями, і вони докладніше розкажуть вам про переваги користування даною карткою.

Карта від ПУМБ: ВСЕМОЖУ

Основні характеристики ПУМБ картки ВСЕМОЖУ:

 1. Ви можете користуватися картою і не платити відсотки до 62 днів.
 2. У вас есть услуга приобретения товара в рассрочку.
 3. Ви можете легко знімати готівкові кошти в будь-якому банку світу.
 4. Щомісячний платіж за користування карткою становить всього 3% від тієї суми кредиту, якої ви скористалися.
 5. У подарунок ви зможете користуватися преміальною карткою Gold Mastercard.

Якщо вам здалися привабливими умови по ПУМБ картці ВСЕМОЖУ, тоді швидше починайте її оформляти, отримуйте грошові кошти та витрачайте їх на розумні придбання.

Як отримати кредитну карту ПУМБ ВСЕМОЖУ

Хочеться також додати, що працівники банку ПУМБ можуть надати для вас безкоштовну консультацію за телефонами. Вони добре розбираються у фінансових справах, тому можуть підібрати для вас тільки найкращі умови користування кредитною карткою. Якщо судити з відгуків постійних клієнтів цієї фінансової установи, то вони ще жодного разу не були ошуканими. Це пов’язано з тим, що керівництво фінансової установи стежить за якісним виконанням всіх умов з кредитування населення.

Також працівники будь-якого банку попереджають своїх клієнтів про те, що шахраї легко можуть заволодіти грошовими коштами, які зберігаються на вашій банківській картці. Ні в якому разі не повідомляйте нікому пін-код, номер картки, а особливо три кодові цифри, які зображені на задній стороні карти.

Як показує практика, зловмисникам тільки щось одне з цього переліку необхідно знати, щоб ваші гроші були у них в кишені за лічені хвилини. Пам’ятайте, що будь-яку банківську установу не повинно нести за дане правопорушення відповідальність. Вся вина лягати тільки на вас. Так що будьте гранично уважні.

Який банк вибрати?

Існує велика кількість фінансових організацій, які можуть вам запропонувати оформити кредитну карту. Але перш ніж остаточно прийняти рішення, з яким саме банком ви хочете починати свою співпрацю – уважно вивчіть, на яких умовах вони оформляють і видають кредитні карти. Це необхідно, в першу чергу, для того, щоб ви не втратили свої гроші при погашенні прихованих платежів і комісій.

Як показує практика, одним з найнадійніших банків, який займається видачею кредитних карт на більш вигідних і прозорих умовах – це банк ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк). Дане банківську установу вже не перший рік працює на ринку фінансових послуг, і завоювало авторитет у більшості людей. Банк ПУМБ надає велику кількість послуг для своїх клієнтів.

Category: Все про кредити

Leave a Reply


Динеро кредит онлайн на карту в Украине до 10000 грн