Перекредитування

1
4.7 / 5
TOTAL SCORE

до 100000 грн

Sport Bank - твій спортивний банк. Якщо ти любиш досягати цілей, тобі потрібний якісний мобільний банкінг в Україні з великою кількістю різних переваг, тоді Спорт Банк для тебе.

2
4.9 / 5
TOTAL SCORE

3,20% в день

Монобанк - це ТОП №1 діджитал банк в Україні. Дуже зручний, швидкий, надійний. Все керування через мобільний додаток 24/7. Швидке оформлення та отримання картки. Спробуй зараз.

3
4.6 / 5
TOTAL SCORE

4,00% в месяц

Перекредитування – ваш шанс розрахуватися з боргами. За допомогою перекредитування позичальник може звести всі борги воєдино і отримає чітку програму, як вирішити всі свої борги: на квартиру, споживчі кредити, на машину, мікропозики, мікрозайми, мікрокредити.

Життя настільки непередбачуване і складне, що ніколи не можна бути твердо впевненим у завтрашньому дні. Цілком зрозуміло, що необхідно намагатися максимально убезпечити себе, однак умови життя в сучасному світі, незважаючи на всі наші старання, хоч раз, але заганяють людину у фінансовий глухий кут.

Причин для подібної ситуації може бути скільки завгодно, і в кожного вони свої, проте багатьох людей об’єднує не дуже приємний кінцевий результат – відсутність можливості платити за рахунками і виплачувати кредити, взяті раніше.

Перекредитування Україна

Особливо гостро жителі України відчули це на собі за останні роки – хтось брав іпотечний кредит на квартиру, хтось купував у кредит автомобіль – це було в той час, коли дохід громадян був стабільний і досить високий, а хтось не закрив вчасно мікрокредити (позики онлайн чи мікрозайми). Поступово багато що змінилося, і деякі люди, втративши роботу, залишилися без постійного заробітку, а хтось, узагалі, був змушений тікати з окупованої території країни до спокійних і мирних, проте абсолютно чужих для них міст.

При цьому, незважаючи на життєві труднощі, борг перед банком або іншою фінансовою установою нікуди не подівся і почав обростати відсотками. Усе це загрожує тим, що людина повільно, але впевнено крокує у напрямку до боргової ями, вибратися з якої без сторонньої допомоги дуже складно.

Перекредитування в Україні

…і здавалося б, виходу немає і попереду лише глухий кут. Однак, у будь-якій ситуації існує правильне рішення і подібні випадки – не виняток! Немов “паличка-виручалочка” саме в цей момент спрацьовує можливість здійснити перекредитування кредитів в іншій організації.

Ви отримуєте можливість не тільки розквитатися повністю з минулим договором, а й укласти новий, при цьому, на більш вигідних умовах. У кожної з фінансових установ країни існують свої вимоги та умови для надання перекредитування. Саме тому необхідно до звернення в будь-який банк уважно вивчити всі пропозиції на ринку подібних послуг і з великої кількості інформації вибрати необхідну і відповідну установу.

Перекредитування Україна

Переваги переоформлення кредиту

  • убезпечити себе, змінивши валютний кредит на гривневий;
  • зменшити обов’язкові виплати і продовжити їхні терміни;
  • замінити кредит на досить дешевий і виграти час.

Перераховані пункти самі за себе говорять про те, що перекредитування, безперечно, має виключно позитивні сторони і його основна мета спрямована на допомогу кожному клієнту, який опинився в скрутному становищі, а не на збагачення банку.

  • У багатьох фінустановах країни вже давно і вельми успішно працюють програми, завдання яких полягає в перекредитуванні кількох кредитів в один, який, безсумнівно, зручніший.
  • Також, у перекредитуванні дуже багато нюансів: є перекредитування з простроченням, онлайн, з поганою кредитною історією, на великі й маленькі суми, під низькі % тощо.

Перекредитування іпотеки

Якщо за кредитним договором не передбачено будь-яких штрафів за перекредитування іпотеки, цілком закономірно, що багато людей із задоволенням захочуть скористатися цією можливістю. Однак, тут теж можуть виникнути труднощі, оскільки інші банки вельми неохоче знижують вже наявні відсоткові ставки за старими кредитами. Для початку, щоб зрозуміти, чи є сенс у перекредитуванні іпотечного кредиту, слід уважно вивчити всі тонкощі та нюанси цієї процедури.

Подаючи заявку в банк, де умови іпотечного кредиту істотно відрізняються у вигідніший бік, слід докласти вже наявний договір із довідкою про борг, що залишився. Звичайно ж, цілком обґрунтовано буде відмова, якщо за цими документами буде видно явні порушення графіка погашення, тому що банкіри цураються неблагонадійних клієнтів. Однак у випадках, коли жодних проблем із кредитною історією немає, новий банк, найімовірніше, схвалить заявку потенційного клієнта і зробить повний безготівковий розрахунок із першим банком.

Не слід залишати поза увагою і той факт, що під час перекредитування іпотеки, позичальник несе матеріальні витрати, які можуть бути від $1000 до $2000, тому слід добре зважити всі “за” і “проти”, уважно прорахувавши, чи варта “овчинка вичинки”.

Слід розуміти, що чим менша сума боргу банку, тим менше сенсу лежить у перекредитуванні, бо для того, щоб це дійсно було вигідно на невеликій сумі, розбіг за відсотковими ставками між банками має бути не менше 5%, що буває вкрай рідко. Однак, це можливо, але за умови, що перекредитування кредиту відбувається з дрібного в більший банк. В інших випадках ця процедура не принесе жодної економії, враховуючи витрати, які спричинить переоформлення.

Перекредитування автокредиту

Перекредитование машины Украина

У зв’язку з кризою в країні, багато громадян, які уклали раніше кредитний договір на купівлю машини, змушені шукати можливість перекредитувати авто на більш вигідних умовах.

  • Слід розуміти, що ця процедура приносить вигоду не тільки самому власнику машини, а й кредитору, який отримає повну виплату значно раніше, ніж за умовами договору.
  • Насамперед треба пам’ятати, що існує можливість перекредитування авто в тому банку, де було укладено перший договір, тільки на більш поблажливих умовах.
  • Однак, це відбувається лише в індивідуальному порядку, тому що банки не зобов’язані ставитися до своїх клієнтів лояльно, тому тут дуже багато що залежить від, так званого, людського чинника.
  • Якщо перший банк відмовив з якихось причин у перекредитуванні авто, впадати у відчай не варто.

Наверняка, многие понимают, что самым простым решением в данном случае было бы получить не целевой кредит в другом банке наличными. Это гарантированно приносит в жизнь человека дополнительные удобства и положительные стороны хотя бы тем, что он, рассчитавшись с кредитной компанией, становится полноправным владельцем машины, которую, при необходимости может продать, не ставя в известность банк.

Перекредитування споживчого кредиту

Перекредитування споживчого кредиту

Основні умови для клієнтів гранично прості:

  • наявність паспорта + ІПН;
  • вік у межах 21-60 років (жінкам 21-55);
  • довідка про доходи за 3 останні місяці.

У випадках, коли необхідна сума занадто велика, банк може додати до основних вимог наявність поручителя, однак, таке трапляється вкрай рідко.

Перекредитування мікрозаймів (мікропозик / мікрокредитів)

Мікропозики – це невеликі кредити, мікрокредити, на невеликі суми. В Україні це до 20000 грн зазвичай. Такі кредити оформляються через Інтернет на карту або готівкою у відділенні МФО. Швидкість і зручність отримання грошей висока, позику можна взяти за 10 хвилин, але є і друга сторона – % ставки таких мікрокредитів можуть бути до 2,00%/день.

А якщо ще прострочили позику, тоді там додаються підвищена ставка, пеня тощо. Це трапляється через те, найчастіше, що позичальник неуважно ознайомився з умовами договору і вирішив не віддавати вчасно позику. Через це борг за мікропозикою виростає дуже сильно і вже дуже складно повернути гроші. Ось для цих випадків і потрібна опція перекредитування мікрокредитів або рефінансування мікропозик.

  • Суми перекредитування за мікрокредитами сягають до 50000 грн!
  • Ще варіант, люди пишуть, потрібно написати лист МФО з повідомленням, пояснити ситуацію і попросити відстрочку, і зменшити % за комісією. Зробити копію. Далі не платити і звернутися до суду. На суді вас можуть змушувати сплатити борг, але, якщо хороший адвокат, може бути зменшена % ставка до річного % НБУ. (щоб використовувати цей спосіб, важливо перевірити інформацію більш детально)
  • МФО часто не йдуть на зустріч, тож до цього будьте готові, але все залежить від ситуації
  • Люди багато пишуть у коментарях, що банки не дають можливість перекредитування, але кредитну картку мають видавати, а це може бути альтернатива.

Перекредитування в банках України

В Україні кредитами займаються активно 10+ банків, найкращі серед них:

ПриватБанк ОТП Банк
МоноБанк Ідея Банк
Банк Кредит Дніпро Райффайзен Банк
КредоБанк ПУМБ
Ізі Банк Укрсіббанк
Спорт Банк Ощадбанк
A-Bank Unex Bank

Де знайти гроші для погашення позики

Якщо до появи такої безлічі конкуруючих організацій все було гранично просто: коли приходить час погашати кредит клієнт приходив у банк, дізнавався конкретну суму для погашення, виплачував цю суму і забував про проблему кредиту назавжди. Зараз же все трохи складніше – відсоткові ставки вищі, платити внески потрібно щомісяця, у разі прострочення на клієнта чекає пеня та інші санкції. Також є приховування відсотків, страхування життя, яке стає обов’язковим, зростання відсотків з часом і багато інших нюансів.

Схеми погашення кредиту

У наш час розроблено кілька робочих схем, згідно з якими відбувається погашення безпосередньо тіла кредиту і відсотків, що додалися за час кредитування. Схема обговорюється кредитором і боржником під час отримання кредиту й обов’язково має прописуватися в договорі. Іноді клієнти не звертають уваги на цей пункт, оскільки мало знають про схеми і як вони працюють, але, коли приходить час повертати борг, розуміють, що це їм просто не під силу. Для того щоб уникнути фінансових проблем і повернення кредиту не збанкрутувало клієнта, необхідно заздалегідь серйозно поставитися до вивчення цього питання, щоб розуміти і тверезо оцінювати всі ризики.

перекредитування на карту

Розберемося з основними схемами погашення кредиту, тому що гроші потрібно вміти з розумом не тільки брати, а й повертати:

  • класична;
  • ануїтетна;
  • диференційована;
  • булітна.

Найчастіше фінансові організації пропонують своїм клієнтам класичну або ануїтетну схему погашення заборгованості:

  • Класична являє собою систему погашення, за якої відсотки нараховуються на суму залишкового боргу. Тобто щомісяця сума обов’язкового платежу зменшується пропорційно погашенню боргу. Така схема підходить при нестабільному заробітку і сезонній роботі. Тоді можна в дохідний період погасити основну суму заборгованості, а в менш прибутковий час платежі не будуть великим тягарем для бюджету. Також переплата за цією схемою виходить не надто великою, якщо своєчасно вносити платежі і частково погашати борг.
  • Ануїтетна схема передбачає рівномірне погашення протягом усього періоду кредитування. Тобто, незалежно від суми, яку ще потрібно погасити, платежі щомісяця будуть однаковими. У перші місяці клієнт гасить відсотки, а в наступні – тіло кредиту. Головна перевага – зручно щоразу орієнтуватися на одну суму, не потрібно прораховувати і змінювати розмір платежу. Підійде тим, хто любить заздалегідь планувати всі витрати сім’ї та має стабільний дохід незалежно від пори року.
  • Диференційована схема – при внесенні кожного платежу, сума обов’язкового щомісячного внеску знижується. Зазвичай таку схему пропонують при довгострокових кредитах на великі суми (купівля квартир, іншої нерухомості). Зручна для тих, хто не впевнений у стабільності свого доходу, але в найближчі місяці готовий погасити більшу частину кредитного тіла. Під час купівлі квартир в іпотеку зазвичай на перших порах встановлюють великі суми платежів, а що ближче до закінчення терміну, то меншими вони стають. Так клієнтам простіше розраховувати свій дохід і розуміння того, що надалі дедалі меншу суму внеску потрібно буде сплачувати, спонукає більш свідомо ставитися до погашення заборгованості.
  • Булітна схема використовується вкрай рідко. Її суть у тому, що спочатку виплачуються відсотки за кредитом невеликими частинами, а тільки потіфм тіло кредиту. Повернути гроші за цією схемою можна в будь-який час, поступово зменшуючи суму нарахувань. Також частіше використовується для кредитування великих сум. Тобто, кредитор страхує себе від втрати грошей, отримуючи спочатку свої зароблені відсотки, а тільки потім борг.
перекредитування мікрозаймів в Україні

Чого не можна робити для погашення кредиту

Іноді люди, не маючи можливості погасити поточну заборгованість зі свого доходу, вдаються до альтернативного, як їм здається, способу погасити (повністю або частково) кредит. Для цього вони звертаються в інший банк або кредитну організацію, позичають там суму, якої бракує, гасять перший кредит і продовжують платити. Тільки тепер уже своєму новому кредитору.

З людського погляду ситуація проста і зрозуміла, але з економічного – абсолютно абсурдна. Подивимося на це в цифрах, візьмемо для цього суто приблизні числа, віддалені від реальності, але зрозумілі обивателю. Припустимо, ви берете кредит у сумі 100 000, за півроку до суми кредиту за процентною ставкою 10% річних додається ще 5 000. Разом ви вже винні 105 000. Можливості платити немає, а погасити кредит уже дуже потрібно. Приймається рішення йти в інший банк і брати в борг 105 000, щоб погасити попередню заборгованість.

Припустимо, запит задовольняють, на тих самих умовах, що і в попередній кредитній організації, і ви отримуєте 105 000, гасите перший кредит. Чи варто нагадувати, що до цієї суми однозначно додасться якийсь відсоток страховки, пені тощо, тому сума вийде трохи більшою, але порахуймо, що ситуація у вас ідеальна і зупинимося на сумі 105 000.

Тепер дивимося на ситуацію, яка у вас вийшла в підсумку – сума кредиту у вас 105 000, але оскільки це первісна сума кредиту, то з неї і рахуватимуться 10% річних, разом, за наступні півроку ви повинні будете переплатити 110 500 (105000+5%), тобто борг починає зростати ще швидше. При цьому нагадаємо, що можливість виплачувати суму боргу з відсотками у вас за цей час так і не з’явилася.

Відповідно, плюси такої ситуації:

  • зменшено фінансове навантаження;
  • погашено попередній борг.

Мінусів більше:

  • збільшено підсумкову суму повернення;
  • відсоткова ставка більша, ніж раніше;
  • термін виплати розтягується на більш тривалий термін;
  • щомісячна сума збільшується.

Деякі банки (кредитні організації) пропонують послугу “рефінансування” – по суті, все той же кредит для погашення кредиту, тільки в межах одного банку. Суть залишається та сама, відсоток вищий, підсумковий борг ще вищий. Після кількох рефінансувань можливість платити кредит може зникнути взагалі.

Moneyveo перекредитування

Як вирішити питання з боргами

  • “Снігова куля” Цей метод полягає в погашенні заборгованостей у порядку від найдрібніших сум до найбільших – перегляньте всі борги і виберіть мінімальну суму для покриття, а за іншими боргами виділяйте також невеликі суми для виплати. Коли з’являються додаткові кошти відразу ж гасіть перший борг. Потім, коли перший борг уже піде з ваших плечей, зосередьтеся на оплаті другого за розміром боргу, а далі вже все зрозуміло. Такий спосіб дуже ефективний і популярний і його часто пропонують фінансові едвайзори. Коли лист боргів скорочується, психологічний тиск також слабшає;
  • Рівномірна виплата: погашення наявних боргів разом рівними мінімальними сумами. Отримуючи додаткові гроші, необхідно розділити їх на кількість боргів. Таким чином усі наявні заборгованості будуть зменшені на отриману суму. А далі дійте за тією ж схемою. Після повного закриття одного з кредитів, поділіть число боргів і виплачуйте зазначеним способом. У результаті виходить усереднена сума переплат. Цей метод гарний по-своєму, але існують і інші більш ефективні;
  • “Снігова лавина”: такий метод виплати за кредитом полягає в погашенні суми боргів у порядку зниження процентної ставки. Для початку беремося за найбільші борги, потім за дрібні. Тут ідеться саме про ставку, яка включає в себе всі додаткові комісії та платежі. Складіть список усіх боргів за зменшенням реальної процентної ставки. За перший борг ми віддаємо практично всі додаткові кошти, а за решту – одну мінімальну суму. Далі тактика зрозуміла: один дорогий кредит закрили, починаємо з другого за дорожнечею. Такий метод дуже хороший на практиці;
  • Спосіб оптимізації: головна мета цього методу – зменшення загальної суми боргів або терміну виплат, з огляду на наявні обмеження. За допомогою лінійного програмування можна задати необхідну функцію, вказавши всі умови за кредитами: терміни, відсотки, штрафи, суми найменших платежів. Наприкінці виходить оптимальний план погашення боргів за всіма періодами. Таку роботу краще надати фахівцеві.

Судове рішення

Переговори з кредитною організацією правильніше вести в письмовому вигляді. Це дає можливість пред’явити документальні докази, якщо справа дійшла до суду. Коли банк не йде на компроміс, в особливо важких ситуаціях, заборгованості за кредитами можна списати через суд. Вимагати погашення нарахованих сум більш ніж трирічної давності, кредитор не може.

Незважаючи на те, що деякі банки і фінансові компанії намагаються залякати неплатника судовими розглядами і кримінальною відповідальністю, самі вони в цьому не зацікавлені. Існує програма із захисту прав позичальника. І якщо було незаконно нараховано штрафи або відсотки, їх виявлять і переглянуть суму зобов’язань.

Кредитор теж має право подати до суду. Рішення суду надсилається до виконавчої служби. Але вона має право стягувати тільки з офіційного джерела доходів. Найімовірніше, це буде не більше 30% від нього (щомісяця). Крім цього, заарештовуються рахунки боржника, з них списуються кошти, і може бути організовано вилучення майна в рахунок сплати.

За відсутності офіційних доходів, виконавче провадження закривається. Кредитній компанії залишається тільки списати проблемну позику.

Банкрутство і що з цим робити

Позбутися боргових зобов’язань можна, оголосивши себе банкрутом. Це досить складна процедура, яку можна запустити за наявності боргу в 100 мінімалок (для фізособи).

Призначається арбітражний керуючий майном боржника. І якщо план реструктуризації боргу неможливий, то все майно продають на аукціоні (крім єдиного житла), а кошти (за винятком пенсійного рахунку і грошей у соцфондах) ідуть на погашення зобов’язань. Після цього, громадянина оголошують банкрутом і всі борги, що залишилися, списуються. Плата за таке звільнення – втрата репутації та низка обмежень на п’ять років:

  • не можна кредитуватися;
  • повторно оголошувати про банкрутство;
  • закладати майно без зазначення факту банкрутства;
  • ставати поручителем.

Для декого це ще й заборона на професійну діяльність: не можна працювати юристами, адвокатами, нотаріусами та на інших подібних посадах.

Ви маєте самі зрозуміти, який із методів підходить вам більше, але головне пам’ятати, борги не чекають!

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Коментарі: 52
  1. Никита

    Перекредитования – это очень полезная услуга, например, у вас весит не выгодный кредит с большими процентами, а вы его можете перекрыть другим кредитом, но более дешевым. Удобно.

  2. Игорь

    Я не совсем понимаю, как можно перекрыть более большие проценты меньшими. Разве все банки идут на такой вариант? Это ведь банку, как мне кажется, не совсем выгодно. Хотя для потребителя, конечно, данная услуга звучит заманчиво.

  3. Kirilenko

    Перекредитовка очень удобная штука, если нет возможности платить по кредиту, заключается идея в том, чтоб закрыть старый кредит с высокими процентами, и взять другой кредит с меньшими процентами.

  4. Людмила

    Добрый день.У меня вопрос такого рода.У меня несколько микроонлайн кредитов.Есть 2 небольшие просрочки..Но я стараюсь все выплачивать.Возможно ли какой ир вариант перекредитации? Рботаю официально.Заранее спасибо

    1. Сергій Коваль (автор)

      Добрый день, есть вариант следующий:
      Попробуйте оформить кредитную карту в одном из банков:

      1) ПУМБ, ТАС, ФорвардБанк, Кредит Днепр – там тоже есть кредитные карты
      2) ПриватБанк – должна быть у вас карта, если нету попробуйте оформить
      3) МоноБанк – новый мобильный банк, бывает при регистрации выдают большие кредитные лимиты
      4) Альфа Банк – уже давно на рынке, должны выдать

      Идея в чем:
      1) Оформляете кредитную карту с кредитным лимитов на 5000-10000 грн
      2) Перекрываете микрокредиты и забываетесь о них навсегда
      3) Дальше у вас есть 55-60 дней, чтобы закрывать без потерь процентов долги на карте, можно делать это постепенно, там до 25 числа платеж нужно делать, но лучше сразу

      Дальше рекомендуем минимум пользоваться кредитами и картами, лучше жить в плюс ;)

  5. Людмила

    Добрый день .Есть вариант перекредитования микроонлайн кредитаов.Есть 2 небольшие просрочки не по моей вине .Заранее спасибо

  6. Кристина

    Добрый день!Есть микрозайм с большой просрочкой,так как были проблемы со здоровьем и все средства ушли на лечение и не было возможности вовремя оплатить.Работаю сама на себя репетитором,но ещё в декретном отпуске,подскажите пожалуйста как выйти из этой ситуации?Где возможно перекредитоваться?

    1. Сергій Коваль (автор)

      Здравствуйте, сделайте оформление карты в Монобанк с кредитным лимитом и без % периодом до 60 дней. Это оптимальный вариант.

  7. Виталий

    У меня по микрозаймам, большая сумма, около 60000 тысяч, был в 9 и банках, не хотят с этим связываться, как мне перекридитовать, разбить эту сумму, на пять лет, где? Просрочек ещё не было

    1. Ирина

      Такая же проблема. Все эти займы отображены в кредитной истории как ежемесячный платёж. ..и получается что твой доход намного меньше чем расход,обслуживание данных кредитов…Банки говорят о рефинансировании но при этом не возможно перекредитоваться так как большая нагрузка….не понятно как так я и хочу их перекредитовать….замкнутый круг

      1. Елена

        Такая же проблема. Есть пять микрокредитов. По трём уже прошли просрочки. Лечила семь месяцев сына. Последние два месяца просто уже не справилась собственными средствами, пришлось прибегнуть к микрозаймам. Взяла девять, четыре закрыла. По остальным проценты платила сколько могла – 6 тысяч в месяц! Но ведь тело кредита меньше не становилось. Решила перекредитоваться и платить в одно место. Две тысячи могу платить безболезненно – работаю официально. Обошла все банки, никто не хочет делать ни перекредитование, ни рефинансирование, хотя зазывают в интернете и предлагаю эти услуги. Качусь в долговую яму, что делать? Подскажите?

        1. Сергій Коваль (автор)

          А почему не оформили изнчально кредитную карту с кредитным лимитом?
          Попробуйте через брокеров: CreditCash или CreditCard

          Также, пробовали Кредобанк?

  8. Ирина

    Добрый день. У меня ипотека в долларе. Банк не захотел реструктуризировать на реальных условиях и подал в суд. После 1,5 лет судебных тяжб, Банк сам стал предлагать заключение Мирного соглашения с условием внесения единоразово сумму в размере 50% от стоимости квартиры (на сег оценочная стоимость ок 20-22тыс дол). Мне не хватает ок 5-7 тыс дол. Работаю официально. Могу ли я у вас перекредитоваться на такую сумму? спасибо

  9. Вадим

    У меня 12 микро займамов большая сума долга болеэ 60 тис почти по всем просрочка как мне перекредитоватса под один банк

    1. Сергій Коваль (автор)

      Попробуйте оформить карту в Монобанк, они могут сразу дать до 50 тыс или другую банковскую кредитную карту. Дальше у вас будет 55 дней, чтобы закрыть займ или погашать его. Если будет сложно, там уже дальше сможете оформить рефинансирование и еще расстянуть погашение займа.

  10. Марина

    Здравствуйте, есть большой кредит , не просрочен, просто осталась без работы, есть шанс без справки о доходах на перекредитование?спасибо

    1. Сергій Коваль (автор)

      Смотря как вы хотите перекредитоваться. Сейчас очень активен на рынке Монобанк, вот его карту и рекоммендуем взять на вооружение. При активации можно получить кредитный лимит до 50000 грн. Официальный сайт: https://www.monobank.com.ua

      1. Ирина

        У меня такая же проблема, 9 микрокредитов, хочу перекредитоваться, банки в отказ т. К. Я работаю не официально (но при этом мой доход стабильно 2500в неделю) ,еле раскидываюсь по %,есть карта моно банка, они установили лимит 7000,на след. день (я еще ей не пользовалась)был лимит 2000,на вопрос почему так, мне ответили система так решила! Подскажите что делать, скоро есть будет не за что…

        1. Сергій Коваль (автор)

          Тут нужна кредитная карта другого банка: А-Банк, ФорвардБанк, Альфа Банк или любого другого, тут в принципе не важно, главное получить кредитный лимит, который вам позволит решить ваши финансовые вопросы.

          Если не сработает, то лучше просить помощи друзей с обещанием отдать деньги в конкретные сроки.

      2. Лина

        Здравствуйте, у меня кредитная карта в банке ПУМБ, сумма задолженности 23700, плачу каждый месяц без просрочек, но дело в том что больше чем обязательный платёж не получается закидывать, в итоге минимальный около 1400, из них где-то 1000 идёт на процент, 400 на кредит… боюсь представить сколько тысячелетий придётся платить… может есть какое-то решение перекредитования?

        1. Сергій Коваль (автор)

          Банки по % предоставляют лучшие условия, поэтому ни в какие фин. организации не нужно ити. Вам нужно посчитать с текущим покрытием сколько четко месяцев вам нужно закрывать кредит. Дальше видим следующие варианты:
          1) Покрывать как есть и при возможности больше экономить и зарабатывать с временем, чтобы закрыть быстрее
          2) Можно посмотреть программы перекредитования Ideabank и Кредобанк, а дальше снова посчитать, если выгодно станет, можно попробовать, если нет, тогда не стоит
          3) Можно еще перекредитовать кредит через другую кредитную карту от А-Банк, Монобанк, Идеа Банк, Альфа Банк. Там без % период от 55-100 дней в зависимости от карты, вот это время можно выиграть, но все равно гасить долг нужно.

          1. Лина

            Подскажите пожалуйста, как правильно посчитать?(

  11. Леся

    Добрый день. Такая же проблема,есть несколько кредитов в фин.организациях,уже пошла просрочка. В каком банке реально взять кредит на перекредитование?идеябанк—отказ,монобанк предлагают карту как дебет. Сумма 50 тыс.грн.

    1. Сергій Коваль (автор)

      Здравствуйте, попробуйте следующие варианты:
      1) КредоБанк – у них кредиты и перекредитование есть
      2) CreditCard – агрегатор по кредитным картам
      3) CreditCash – кредитный агрегатор, рассылает вашу заявку в ряд банков, кому интересно, вам перезвонят
      4) Есть еще UnexBank с своей кредитной программой.
      5) Также, обращались ли вы в Райффайзен Банк?

      Если эти варианты не подойдут, напишите в комментарий. Если какой-то вариант подошел, будем благодарны, если поделитесь опытом в комментариях ниже. Удачи и читайте уважно условия, договора, и особенно те документы, которые подписываете.

      1. Заринка

        Доброго дня. Обращалась во все банки, которые приведены выше. Пыталась и кредит взять, и кредитную карту сделать. НИ_ЧЕ_ГО! Ни один из банков на рефинансирование микрокредитов денег не дал! Монобанк даже в кредитном лимите отказал. Ситуация патовая, и совершенно безвыходная. У меня общий долг по микрокредитам 40000. Уже пошли небольшие просрочки, но пока еще тяну. Правда, уже не с чего тянуть…

        1. Сергій Коваль (автор)

          Попробуйте еще RWSBank, SkyBank, A-Bank, IdeaBank, КредитМаркет. Если не получиться, тогда скорее всего, нужно что-то в залог оставлять и дальше решить с банками на те условиях, которые вам нужны, чтобы решить вопрос.

          П.с. как вариант взять 2 кредита небольших в 2 банках по 20к, чтобы решить вопрос.

  12. Виктория

    У меня два кредита в совокупности на 30тысяч гривен,с небольшой просрочкой,как мне быть?

    1. Сергій Коваль (автор)

      Возьмите кредитную карту Монобанк, к примеру, часто сразу можно получить кредитный лимит до 50000 грн, дальше гасите 2 кредита по 30 тыс, еще где-то потеря будет около 4%, тоесть, еще 1200 грн, но у вас будет 55 дней для того, чтобы погасить кредит, или оплачивать постепенно комиссию помесячно + сверху гасить кредит.

  13. Виктория

    Вы говорите возьмите карту. Я пробовала взять Альфа. Но там сделали лимит 4000 грн. у меня сейчас по микрокредитам нужно вернуть 50000 грн. звонила в кредобанк на счет перекредитирования, там сразу отказали. есть 2 просрочки на пару дней, но я их закрою, не проблема. проблема 50000. получается куча реклам, а по факту все отказывают.

    1. Сергій Коваль (автор)

      Попробуйте обратиться к брокерам: Finline, CreditCash.
      Попробуйте Монобанк карту оформить. Или оформите в нескольких банках карты, чтобы получилась сумма: ПУМБ, ФОРВАРД, ОТП и т.д.
      Закройте микрокредиты, а дальше уже постепеноо выбирайтесь с ямы, что тут скажешь, ситуация не простая.

      А как вам накрутили 50000 грн по микрокредитам?

  14. Галина

    Добрый день! У меня похожая ситуация с микро займами ,хотела спросить кому-то удалось решить этот вопрос? И каким образом?

    1. Сергій Коваль (автор)

      Можно больше деталей:
      1) В каких сервисах оформляли, суммы, периоды, сроки?
      2) Как получилось затянуть с оплатой?

      Чтобы можно было разобрать ситуацию и прикинуть возможные варианты выхода.

  15. Artem

    У меня есть два займа, не просроченых, но до зарплаты не успею их закрыть. Один 12 000, второй 2000. Где перекридитовать? Кредитная история плохая.

    1. Сергій Коваль (автор)

      Тут лучше оформить карту кредитную, например, от МоноБанк, у них кредитный лимит может быть до 100000 грн.
      Карту должны выдать и кредитного лимита до 20000 грн будет достаточно: http://bit.ly/2Jycj30 или детали тут: https://onlinecredit.in.ua/perekreditovanie-monobank

  16. Алла

    добрый вечер!Нужна ваша помощь,как и где можно получить кредит(реально),если у тебя на руках 5 микрозаймов и давний кредит в банке(с просрочкой)?! Хочется одним махом закрыть весь этот “каламбур”,и выплачивать тихо и мирно один кредит,вместо 6-ти!Заранее спасибо)

    1. Сергій Коваль (автор)

      добрый ввечер, можно узнать:
      1) где оформляли займы и почему у вас уже 5 микрозаймов?! Какая тут общая сумма?
      2) что за банк и какая сумма кредита?
      3) что уже пробовали?

      Как вариант, попробуйте перекредитование от КредоБанк. Или оформите кредитную карту с нужным вам кредитным лимитом, если вам подойдут условия.

  17. Оля

    Здравствуйте.Посоветуйте пожалуйста,что делать…10 микрозаймов с просрочками…Угрожают коллекторами и лишением свободы на 12 лет…Мать одиночка,маленький ребенок…Обращалась во многие банки оформить кредит не дают…Мне испортили кредитную историю.

    1. Сергій Коваль (автор)

      Вопросы:
      1) Можно узнать, зачем было оформлять 10 микрокредитов?
      2) Что за сервисы?
      3) Какая сумма?

      Решения:
      1) оформить кредитную карту через брокеров: CreditCard, Finline
      2) кредитную карту можно попробовать оформит в monobank, они могут выдать за несколько минут, кредитный лимит до 50000 грн.
      3) оформить кредит через брокера: CreditCash, Finline
      4) просить помощи в родственников и друзей
      5) начать зарабатывать через Интернет на удаленке (больше всего можно и много всего есть), если вдома ребенок и нужно постоянно присматривать, чтобы закрыть финансовые вопросы
      6) с МФО обсудить реструктуризации, чтобы вам простили часть долга и договориться о выплатах
      7) на форумах Antiraid еще можете нащупать идей, но проверяйте комментарии, не все правда

  18. Елена

    Такая же проблема. Есть пять микрокредитов. По трём уже прошли просрочки. Лечила семь месяцев сына. Последние два месяца просто уже не справилась собственными средствами, пришлось прибегнуть к микрозаймам. Взяла девять, четыре закрыла. По остальным проценты платила сколько могла – 6 тысяч в месяц! Но ведь тело кредита меньше не становилось. Решила перекредитоваться и платить в одно место. Две тысячи могу платить безболезненно – работаю официально. Обошла все банки, никто не хочет делать ни перекредитование, ни рефинансирование, хотя зазывают в интернете и предлагаю эти услуги. Качусь в долговую яму, что делать? Подскажите?

  19. Наташа

    У мене просрочки по мікрозаймах 50000,що робить

  20. Ирина

    Добрый вечер! У меня есть микрофон займы на сумму 60000грн , сложилось так что я сейчас не могу оплачивать их ? Что делать? В монобанке отказали в Альфа банке отказали .В приват банке кредитный лимит не повышают.

  21. Юлия

    Есть микрозайми как погасить банки отказуют,что делать?

    1. Сергій Коваль (автор)

      Посмотрите долгие кредиты на год, например Slon Credit: https://onlinecredit.in.ua/slon-credit/ или может попробуйте оформить кредитную карту

  22. Карина

    Добрый вечер,у меня 2 микрозайма,10000 и 7000,брала вообще только 4000,на пролонгациях накрутила остальное,просрочек нет и никогда не было,хочу перекредитироваться в одном каком-то банке,но проблема в том что я студентка,мне 20 лет и прописка днр.
    Что посоветуете?

    1. Сергій Коваль (автор)

      1) Если у вас прописка ДНР, вам по идеи не должны были выдать займы, какие это были МФО?
      2) По банкам пробуйте все: МоноБанк, РВСБанк, Приватбанк, Кредобанк, ОТП банк, ПУМБ, Skybank, A-Bank – через кредитную карту или несколько кредитных карт.
      Как минимум время выиграете, и % нагрузку меньше сделаете на себя, а дальше уже почучуть будете возвращать.

  23. Наталья

    Четыре микрозаймов,общая сумма 30000,прострочек не было,в банках отказывают,под скажите куда обратиться?

  24. Олег

    Есть задолженность по кредитной карте от ПриватБанк, без просрочек, подскажите дадут ли в другом банке кредит для погашения этого или как выйти с положения

    1. Сергій Коваль (автор)

      Все зависит от вашей кредитной истории, скажете ли вы об этом менеджеру другого банка или нет, ваших финансовых поступлений, если ли у вас имущество или нет. Попробуйте RWSBank

  25. Андрей

    Зачем запускать программу рефенансирования ,если банки отказывают в этой услуге.Потому что плохая история ,или просрочки…Так ведь для этого и существует эта программа ,или я что-то не понимаю,люди оказываются в трудной ситуации не могут вовремя гасить кредит .или большие выплаты ,а они временно не работают или сменили работу .Не могут платить такие суммы,но не отказываются это делать,так зачем нужна эта программа .если она не действует,ведь прибегают к этой программе именно такие люди…так не дурите людей и не прикрывайтесь этой программой.

  26. Леонид

    Здравствуйте! Вляпался в микрокредиты. Сейчас у меня их 10 штук на сумму порядка 50000-60000 тысяч. Просрочек нет, но тянуть дальше все сложнее. Подскажите, пожалуйста, как быть, куда лучше обратиться. Monobank отпадает. Там не хотят повышать кредитный лимит.

    1. Сергій Коваль (автор)

      Может, как вариант перекредитование от КредоБанк

  27. Александр Тимофеев

    Все эти советы, фигня!вы сами должны отдавать себе отчёт, что в убыток себе работать никто не будет!Вы должны рассчитать так чтоб в чрезвычайном случае вы смогли оплачивать часть тела кредита хотябы на пару месяцев!Оплачивать процент и не гасить тело просто тупо!В случае с оформлением кредитных карт(для должников(. Особенно МФО) и новых клиентов лимит 0грн 2 мес точно, покаместь не предоставите залог# авто#кваартира# ! Не отнимайте у себя время на поисках альтернативы при большом накопление МФО! Больше 7 организации это невозможно! Ну если конечно могут родственники помочь спс им! Займов без залога( под рассписку, откат) нет и не ищите!! Надеюсь кому-то поможет инфа

Додати коментар