moneyveo україна

Банківський кредит

Банківський кредит. Навіщо потрібен банківський кредит, його особливості. Види кредитів та принципи кредитування. Як взяти кредит на банківську карту онлайн в Україні. Відносини банку і позичальника.

У наш економічно складний час, коли зарплати ледь покривають витрати, гроші збирати непросто. Але ж так часто хочеться придбати собі дорогий подарунок або, наприклад, терміново оплатити лікування. Випадків, коли може знадобитисябанківський кредит, безліч.

Саме про такий спосіб отримання грошей буде йти мова в цій статті, а також ми детально розглянемо особливості використання кредитних коштів.

А поки нижче представимо найкращі банки і їхні продукти:

[lt id=”38″]

Банківський кредит

Банківський кредит – это позику грошей у ліцензованій фінансової структури (банку) на встановлений договором період з певною платою за користування цими коштами. Інакше кажучи, позичальник бере у банку гроші і тимчасово ними користується, зобов’язуючись повернути суму понад спочатку взятій.

Це дуже зручно, коли одноразово потрібна певна сума. Однак, перш за все, слід не забувати про відповідальність.Банківські кредити популярні у населення, але не можна виключати ризику для обох сторін.

Банки дуже ретельно перевіряють своїх клієнтів:

 • платоспроможність;
 • кредитний рейтинг;
 • фінансові можливості.

Іноді потрібен поручитель, часто просять заставу під нерухомість або депозит. На сьогодні досить складно оформити кредит готівкою онлайн в Україні.

Особливості кредитування

Складно повірити, але банківський кредит міцно увійшов в наше життя. Перш за все, ми маємо на увазі кредитування фізичних осіб. Воно має свої «фішки» і принципи, які варто позначити так:

 • гроші, взяті у банку, мають свою ціну (комісії і процентна ставка), її вам доведеться заплатити; береться до уваги цільової вид позики, платоспроможність, ризики;
 • терміновість – гроші беруться на певний термін, після закінчення його банк зажадає повернути свою власність разом з усіма відсотками;
 • в банк повертається початкова сума позики (тіло), а також відсотки і комісії за користування, що має бути виконано неухильно;
 • мети кредитування, з них виходять умови видачі, алгоритм і інші параметри кредитного продукту (на покупку нерухомості, розвиток бізнесу);
 • гарантія повернення кредитних коштів – фінансова структура ризикує, а тому користується принципом забезпечення (майнову заставу, поручительство, страхування); структури, що мають на це право, можуть видаватикредит під банківську гарантію (заставу активів банку).

Сфера кредитування – це не допомога нужденним, а спосіб отримати дохід від грошових оборотів. Банк з свого боку не упускає своєї вигоди.

Види кредитування

РВС Банк Кредит
РВС Банк Кредит
споживчий кредитуніверсальний за своєю природою, береться з метою покупки техніки, меблів, на лікування або навчання, для подорожі або ремонту (може вимагатися заставу);
кредит на покупку автомобіля з подальшим оформленням застави на куплене нове або б / у авто;
кредит на нерухомість для багатьох стає реалізованої лише в умовах іпотеки – це довгострокова залежність від банку (до 10 років), під заставу нерухомого майна;
кредит на банківську карту є простим і зручним способом використання банківських грошей;
бізнес-кредитування як стартовий капітал і вкладення в бізнес;
перекредитування коли позичальникові потрібно перекредітовать всі свої кредити і розробити новий план погашення, продовживши період погашення.

Кредити готівкою

Unex bank кредит наличными

Банки надають кредити готівкою на різних умовах, але всі вони плюс мінус конкуренти між собою. Щоб оформити такий кредит досить:

 1. Зайти на сайт потрібного вам банку
 2. Вибрати суму і термін кредиту
 3. Оформить заявку онлайн
 4. Далі вам дзвонять з колл-центру, щоб уточнити додаткову інформацію, заповнивши коротку анкету
 5. Далі протягом 60 хвилин рішення буде прийнято і вам зателефонують або надішлють повідомлення на пошту і через SMS
 6. Якщо рішення позитивне, вам запропонують пройти до найближчого відділення банку

Тут важливо, щоб у користувача була позитивна кредитна історія.

Кредит на житло

Кредит на житло або Іпотека. В Україні дуже складно купити нерухомість простим людям через високу вартість. Також, досить складно і довго потрібно збирати гроші, щоб купити житло. Тому, люди часто шукають можливість купити квартиру або будинок в кредит під невеликий %.

Що таке іпотека?

Споживчий кредит

Споживчий кредит – це відмінна можливість купити потрібний вам товар в кредит: техніка, електроніка або щось інше. Споживчі кредити дуже популярні в Україні і вони оформляються часто в самих магазинах, наприклад, як Ельдорадо, Comfy, Алло, Розетка, Foxtrot і т.д.

Також, частина споживчих кредитів перейшли в кредитні карти, за допомогою яких можна:

 • оплатити товар за кредитні кошти
 • оплатити товар в розстрочку

Кредит для бізнесу

Як і фізичні особи, юридичні особи ТОВ і ФОПи теж потребують часто в кредитуванні оборотки або під закупівлю необхідних продуктів, обладнання або інших важливих ресурсів для підтримки активності компанії.

Кредити для бізнесу надають банки та інші фінансові організації. наприклад як: БізПозика або Кредитмаркет.

Авто в Кредит

Ще одне велике напрям кредитування в Україні – це авто кредити. В кредит можна купити як новий автомобіль, так і б/у.

Такі кредити надають різні компанії:банки, різні фінансові сервіси, автомобільні дилери.

Перекредитування

Так як все більше людей в Україні користуються послугами кредитування, багато хто потрапляє в якусь “боргову яму”, не встигають оплачувати кредити через свою дурість, незнанні або якихось форс-мажорних ситуацією.

Послуга перекредитування дозволяє об’єднати всі інші кредити в різних банках або фінансових організацій, а також, сформувати новий календар платежів, який може дозволить собі позичальник. Також, через популярність мікрокредитування в Україні, багато набирають кілька швидких кредитів, а потім не знаю як впоратися з ними. Ось якраз перекредитування дозволяє це зробити.

Юнекс Банк карта

Кредити в режимі онлайн

Зараз, з повсюдним використанням Інтернету, з’явився зручний і швидкий спосіб отримання грошей в позики у банку. Чим він зручний:

 • всі операції з оформлення здійснюються без відвідування банківської установи;
 • ви самостійно заповнюєте заявку;
 • можливість вибрати відповідні умови, ретельно все обміркувавши, в спокійній атмосфері;
 • ви отримуєте позитивне рішення;
 • гроші перераховуються на вашу карту (отримуєте карту поштою або в банку).

Взяти кредит онлайн можливо через кредитні картки. У такого продукту є свої умови і переваги, як правило, це пільговий період, бонуси за розрахунки карткою, пролонгація і збільшення ліміту.

Кредит на банківську карту онлайн оформляється безкоштовно, вік позичальника варіюється у різних банків (в ПриватБанк – від 16 років). Кредитну карту можна отримати поштою.

Коли потрібен банківський кредит:

У житті бувають ситуації, коли гроші потрібні терміново, коли від них залежить вирішення важливих проблем. Дуже часто банківські кредити готівкою видаються по наступним запитами:

 • необхідність термінової операції або медикаментозного лікування
 • придбання житлоплощі, автомобіля, побутової техніки
 • погашення заборгованості по вже існуючому кредиту або перекредитування
 • навчання дитини у ВУЗі
 • відкриття бізнесу або збільшення вже існуючих точок продажів в мережі закладів

Банківський кредит – це те, що може допомогти знайти ключі рішення до всіх матеріальних проблем. Грошова позика допоможе врятувати життя людині, не упустити шанс вигідного придбання, вчасно отримати освіту і вирішити тимчасові фінансові труднощі.

Тенденції кредитування

Особливо актуальним і часто затребуваним сьогодні є короткостроковий банківський кредит (через кредитну карту). В умовах кризи, нестабільної економіки, великих комунальних платежів і постійно зростаючих цін він виручає у багатьох ситуаціях.

Також, можна скористатися мікрозаймом, але це досить сильний ризик, оскільки там % більші, але мінімум потрібно документів для оформлення.

Це вже не банківське кредитування, так як надають дані послуги МФО – мікрокредітной фінансові організації.

Вимоги по документах:

 • паспорт
 • ІНН
 • номер мобільного телефону
 • номера домашнього і мобільного телефону людей, які можуть підтвердити вашу особистість

У більшості випадків короткостроковий банківський кредит видається без довідки про доходи. Це значно спрощує весь процес позики. У той же час цей вид кредитування не передбачає видачу великих грошових коштів. Може йтися про суму від кількох сотень до 20 тисяч гривень.

Терміни надання такого кредитування теж невеликі. Як правило, вони коливаються в різних фінансових структурах в термінах від місяця до двох.

Види кредитних установ

Moneyveo кредит
Moneyveo кредит до 30000 грн

Останнім часом кількість організацій, що видають кредити в Україні дуже зросла. Щоб розібратися у всій різноманітності цих установ і не заплутатися, важливо розуміти, що з первинного ознакою вони діляться на:

 • комерційні банки
 • кредитно-фінансові інститути (страхові компанії, пенсійні фонди)
 • мікрокредітной організації
 • ломбарди

За своєю функціональністю все кредитні організації поділяються на банки і небанківські кредитні організації. Такий поділ наділяє їх поруч повноважень і певною відповідальністю.

 • Так банк є повноважним видавати кредити,залучати вклади фізичних і юридичних осіб. Він розміщує кошти на своїй платформі з умовою видачі в установлені строки з процентною ставкою, якщо така була обговорена під час укладання договору. На основі внесків і заощаджень ця система має повноваження видавати банківські кредити, здійснювати перекази і транзакції.
 • У той же час отримати небанківські кредити можливо в комерційних організаціях. Вони, як правило, займаються виключно кредитуванням. Законодавчо вони обмежені у веденні будь-якої іншої діяльності, пов’язаної з фінансами. Кошти на позику видаються з фінансового резерву, існуючого всередині фірми.

Тому, перед тим, як брати кредит, треба уважно вивчити всі пропозиції на ринку. Обьязательно необхідно звернути свою увагу на наступне:

 • терміни кредитування
 • відсоткову ставку
 • штрафні санкції
 • кінцеву міру відповідальності за несплату по кредиту.

онлайн кредитування

[lt id=”2″]

Кредити онлайн на банківську карту – користуються неймовірною популярністю у населення. При цьому не має значення, оформляєте ви кредит будинку, сидячи на дивані, з робочого місця або просто на телефоні, йдучи по вулиці або перебуваючи в громадському транспорті.

Це однаково доступно, зручно і швидко. З однаковою простотою онлайн кредит на банківську карту можуть оформити люди будь-якої професії, соціальної зайнятості та вікової категорії, звичайно, за умови досягнення повноліття.

Чи не банківські кредити тепер стають доступнішими, оформлені в режимі реального часу вони мають ряд переваг і зручностей:

 • економія часу
 • відсутність транспортних витрат
 • комфорт в оформленні
 • зручність погашення

Вам всього лише знадобиться доступ до Інтернету та наявність будь-якого мобільного пристрій для проведення операцій. Тепер не треба простоювати в чергах до каси або до потрібного фахівця, не треба підлаштовуватися під режим роботи фінансової установи. На всі питання анкетування ви можете відповісти в режимі онлайн. Для додаткових уточнень документації або питань по кредиту, з вами зв’яжеться фахівець.

Банківські кредити у великих розмірах

Якщо мова йде про великі суми кредитування, банк може висунути вимогу взяти під заставу ваше майно. Така процедура виступає своєрідним гарантом повернення спочатку виданих коштів.

Банківські кредити під заставу нерухомості – досить поширена практика. Тут треба розуміти, що після матеріальної оцінки об’єкта, банк запропонує вам не більше 80% від загальної вартості майна. Іноді мова може йти про значно менших відсотках від реальної ринкової ціни на нерухомість.
Банківський кредит такого роду видається на тривалий період часу – до 10 років, в залежності від банку і цілі кредиту.

Щоб не потрапити у фінансову пастку, треба добре зважити всі складові такого кредиту:

 • в якій валюті брати кредит (краще в грн, тому що вона нестабільна і досить сильно)
 • яка буде відсоткова ставка
 • якими будуть ваші щомісячні виплати
 • що прописано в штрафні санкції.

Банківські кредити під заставу нерухомості розглядають у вигляді матеріального базису перестраховки позики: житлові будинки, земельні ділянки, квартири, будь-які комерційні та нежитлові приміщення.

На що важливо звернути увагу

 • Якщо ви задумалися над тим, щоб взяти банківський кредит або небанківські займ, зважте всі за і проти.
 • Почніть з вибору кредитної установи, ознайомтеся з пропозиціями, які вони надають на ринку кредитування.
 • Уважно прочитайте всі пункти договору. І обов’язково оціните свої майбутні можливості в скоєнні своєчасних оплат.

Також, ви повинні розуміти, що будь-який кредит це те, що вимагає серйозної відповідальності. Тому користуйтеся кредитами тільки коли це дійсно необхідно.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар