Онлайн кредит на карту

1
4.9 / 5
TOTAL SCORE

до 30000 грн

Moneyveo або Манівео - це МФО №1 в Україні. Надає швидкі онлайн кредити на картку до 30000 грн. Можна оформити як короткостроковий кредит до зарплати (максимум 65 днів), і довгостроковий кредит - до 20 тижнів від Манівео.

2
4.7 / 5
TOTAL SCORE

до 20000 грн

CCLoan – один із найпопулярніших мікрокредитних сервісів в Україні. Онлайн кредит з CCLoan можна отримати за 10 – 15 хвилин до 20000 грн при першому оформленні. На 1й кредит є чудова акційна комісія 0,01% в день, головне, погасити кредит вчасно.

3
4 / 5
TOTAL SCORE

до 15000 грн

Ewa Cash (Єва Кеш) в Україні - це порівняно молода мікрокредитна компанія, яка може надавати швидкі онлайн кредити на карту цілодобово 24/7 і до 15000 гривень. Мікрокредитний сервіс має конкурентні умови і це ще одна альтернатива іншим відомим МФО. Також, є можливість отримувати кошти навіть з поганою кредитною історією.

4
4.7 / 5
TOTAL SCORE

до 20000 грн

CreditPlus кредит онлайн до 20000 грн. Надежный микрокредитный сервис, который уже много лет работает на рынке Украины. CreditPlus работает 24/7 быстро, легко и удобно.

5
4.1 / 5
TOTAL SCORE

до 15000 грн

Banana Credit або Банана Кредит - це український МФО сервіс, який надає клінтам мікро кредити до 15000 грн на карту без застав, поручителів і за 15 хвилин.

6
3.6 / 5
TOTAL SCORE

до 5900 грн

AviraCredit - оформить онлайн кредит на карту за 15 минут. Обзор МФО Aviracredit: условия, отзывы, требования, контакты, личный кабинет, как оплатить долг и не только.

7
4.7 / 5
TOTAL SCORE

до 10000 грн

8
4.6 / 5
TOTAL SCORE

до 20000 грн

9
4.1 / 5
TOTAL SCORE

до 10000 грн

ДОДАМ МФО - оформить онлайн заявка на кредит до 10000 грн; новый сервис, который может быть альтернативой старым МФО. Оформляй заявку онлайн уже сегодня.

10
4.4 / 5
TOTAL SCORE

до 10000 грн

11
4.6 / 5
TOTAL SCORE

до 25000 грн

12
4.4 / 5
TOTAL SCORE

до 50000 грн

13
4.1 / 5
TOTAL SCORE

до 15000 грн

14
4.8 / 5
TOTAL SCORE

до 12000 грн

15
4.9 / 5
TOTAL SCORE

до 15000 грн

16
4.4 / 5
TOTAL SCORE

до 12000 грн

Онлайн кредит на карту в Україні можна оформити за 10 – 15 хвилин. МФО – це мікрокредитні фінансові організації, які працюють (24/7) цілодобово, щоб вирішити термінові фінансові питання клієнтів. Мікро онлайн кредити на карту сьогодні дуже часто допомагають людям у різних “незручних” фінансових ситуацій, але й багато є тих, хто трапляється на “вудочку” великих відсотків і потім не може віддати гроші вчасно.

Це пов’язано це з тим, що спочатку позичальник:

 1. не обдумав мету онлайн кредиту на карту та як повертатиме гроші;
 2. не прочитав докладно умови;
 3. безвідповідально повів себе по відношенню онлайн оферти з МФО;
 4. що ще гірше, гроші були витрачені на дурниці, а віддавати не захотілося вже, але %, пеня, штрафи нікуди не пропадають.

Ознайомитись з усіма умовами, перш ніж підтверджувати їх. Переконайтеся, що всі вимоги зрозумілі, і ви точно розумієте, чому вам потрібен цей мікрокредит. Якщо вам щось не зрозуміло, тоді уточнюйте у відділу підтримки потрібну інформацію. Погашайте свої кредитні зобов´язання вчасно. Не допускайте штрафів та пені – це може зашкодити вашій кредитній історії! Думайте головою, одразу розробляйте план повернення грошей сервісам. Дотримуйтесь всіх правил і умов, отримуйте оперативно гроші онлайн і швидко вирішуйте свої питання. “Тримайте пульс” за взятими кредитами, якщо вони у вас є і, будь ласка, рахуйте свої гроші, не будьте наївними, розраховуйте тільки на свої сили, тому що легко можете потрапити “в кишеню” кредитним компаніям!

онлайн кредит на карту в Україні
онлайн кредит на карту в Україні

Онлайн кредит на карту в Україні

Суть мікрокредитних організацій в Україні – це підтримувати людей в короткостроковий період, коли потрібні гроші дуже швидко, але при цьому важливо пам’ятати, що, оформивши онлайн кредит, ви берете чужі гроші, а віддавати – доведеться свої!

У мікрокредитних організаціях зазвичай відсоток комісії від 1% – 2% в день через великі ризики неповернення грошей від позичальників. Тому будьте уважні, коли погоджуєтесь на умови тих чи інших сервісів. Якщо вже зважилися оформити онлайн кредит, тоді обирайте популярні сервіси і, бажано, ті, де 1 позика під 0,01% – заощадити додатково нікому не завадить.

Як можна отримати онлайн кредит після оформлення

МФО надають онлайн кредити під різні суми, на різних умовах, у різних регіонах, різними методами, у різний час доби, без перебору чи з додатковими питаннями, на короткий чи тривалий термін тощо.

Онлайн заявку загалом можна оформити через Інтернет, а от отримати гроші можна як мінімум декількома варіантами:

 1. Онлайн кредит на банківську карту – коли ви отримуєте гроші на вашу дебетову або кредитну картку не виходячи з дому: швидко, зручно, безпечно;
 2. Онлайн кредит готівкою в офісі (філії) кредитного сервісу – так, для прикладу, надають кредити мікрокредитні компанії: Швидко Гроші, Ваша Готівочка. Якщо у вас, скажімо, щось не так, вкрали гаманець, а на руках тільки документи і потрібні гроші терміново, тоді такий варіант навіть може бути доречним!
 3. Онлайн кредит готівкою з виїздом у зручне місце – ви оформлюєте заявку онлайн, а гроші отримуєте в зручному для вас місці. Можливо, і зручно отримувати так гроші, але наскільки безпечно і як швидко ви зможете ознайомитись із договором, який не змінити і на яких відсотках буде позика – це все не особливо приємні нюанси.
онлайн кредит на карту в Україні
онлайн кредит на карту в Україні

Вимоги для оформлення онлайн кредиту на карту

Вік21+ років
ГромадянствоУкраїна
Документипаспорт та ІПН
Мобільний телефонтак
Активна банківська карткатак

Акція онлайн кредит на карту під 0 відсотків

Онлайн кредит на карту під 0% – це постійна акція, якою МФО заманюють користувачів. З однієї сторони це дійсно вигідно, з іншої сторони у вас має бути дисципліна, щоб повернути кошти вчасно. Якщо ви цього не зробили, то пеня, штрафи та інші фінансові незручності вас можуть очікувати. Тому, якщо ви наважилися на онлайн кредит, то оформлюйте таку позику тільки в перевірених сервісах і під 0,01% комісії в день.

Moneyveo, Dinero, Alexcredit, CCLoan, Miloan, E-groshi, Creditplus та інші МФО можуть надати вам такі послуги. Якщо, ви вже оформлювали 1й раз онлайн кредит в Манівео, наприклад, а повторна позика у вас там буде скажімо під 1,00%, тоді варто розглянути варіант повторного онлайн кредиту для вас в CCLoan або будь-якому іншому сервісі, де є кредит онлайн на карту під 0,01%, але для даного МФО ви будете новим клієнтом, тому 2й раз кредит зможете оформити під 0,01% комісії в день.

Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що мікрокредити лише для того, щоб ви дійсно могли вирішити вашу тимчасову фінансову потребу й далі максимально швидко погасили кредит. Не варто користуватися онлайн кредитами, коли заманеться без нагайної потреби, так як це не іграшки, а ваша відповідальність.

Що ще потрібно знати про онлайн кредити на карту

 • Користуйтеся сервісами, у яких автоматизований скоринг: Moneyveo, Alexcredit, Mycredit, CCLoan, CreditPluz, ZeCredit, Credit7, інші;
 • Заповнюйте дані коректно та без помилок, а документи завантажуйте із якістю, яку можна було б розібрати;
 • Якщо у вас погана кредитна історія і немає можливості оформити кредитну картку, а терміново потрібні гроші, ви можете оформити онлайн кредит на карту;
 • Уважно читайте умови перед підписанням онлайн оферти;
 • Якщо ви не знаєте, яка у вас кредитна історія, то ви можете перевірити її на сайті УБКІ: https://ubki.ua або з допомогою додатку Приват24;
 • За законодавством, неповнолітнім видавати кредити заборонено. Тому онлайн кредит на картку можна оформити лише з 18 років, але вже ряд мікрокредитних компаній запровадили мінімальний вік з 21 року, оскільки % неповернень від аудиторії з 18-20 років досить високий і фінансові компанії досить сильно ризикують, видаючи позики даній вікової категорії;
 • Працевлаштування – це дуже важливий параметр для фінансових компаній. Для банків цей параметр ще важливіший, оскільки без працевлаштування кредит сумою понад 20000 грн в Україні практично нереально оформити. Якщо у вас є робота, а ще, якщо офіційна – це дуже великий плюс до вашого рейтингу позичальника, оскільки всі фінансові компанії будуть охоче вам видавати онлайн кредит на карту;
 • Позику можна оформлювати на різний термін, від 1 до 30 днів в залежності від сервісу. Мінімальний термін позики становить від 5 днів. Дивіться детально оферту, коли оформлятимете через Інтернет заявку на кредит.
онлайн кредит на банківську карту
онлайн кредит на банківську карту

Поширені запитання про онлайн кредити на картку та кредитні сервіси в Україні

Хто може оформити онлайн кредит?

Насправді оформити онлайн кредит може будь-яка людина, яка досягла 18 років. Дівчина чи хлопець – це неважливо, головне, щоб ця затія була не легковажною і ви вирішили ваше фінансове питання з користю для себе,а потім швиденько повернули кошти.

МФО – мікрокредитні фінансові організації виділяють собі кілька цільових аудиторій: студенти, офісні працівники, пенсіонери, інші. Їх насправді може бути значно більше, але це вже залежить від цілей конкретної фінансової компанії.

Також, вікова категорія, яка може оформити онлайн кредит часто починається реально з 20 або навіть з 21 року, коли є більша імовірність, що у людини є вже певний дохід.

Як оформити онлайн кредит на карту студентам?

Онлайн кредит на карту для студентів – це дійсно не найкраща ідея, але студенти мають можливість оформлювати позики онлайн, оскільки це категорія користувачів зазвичай віком від 18-22 років. Для фінансових компаній – це не найнадійніша категорія користувачів, тому що більшість людей цього віку ще не працюють та не мають мають стабільного доходу, щоб вчасно закрити борг по онлайн кредиту.

Як оформити онлайн кредит на карту пенсіонерам?

Онлайн кредит на карту для пенсіонерів теж не зовсім рекомендована історія, але, якщо вже зовсім терміново потрібні кошти, тоді спочатку варто спробувати оформити кредитну карту, а якщо вже з картою не склалось і у вас є дебетна карта, тоді можна оформити онлайн кредит. Для нових користувачів діє постійна акція в багатьох МФО: комісія 0,01% на 1й кредит. Moneyveo, Miloan, ZeCredit, CreditPlus, Credit7 та інші сервіси вам в цьому можуть допомогти.

Як оформити онлайн кредит на банківську карту для військових?

Онлайн кредит на карту військовим – це досить складна історія, оскільки МФО компанії не зовсім розглядають дану категорію населення, певно, тому що потім повернути кошти в рази складінше :) , але це і непогано, оптимально використовувати кредитні картки, які значно цікавіші по умовам і мають без % період до 55 днів, а в деяких банках даний період ще більший.

Як можна оформити онлайн кредит на карту з поганою кредитною історією?

Якщо у вас погана кредитна історія, тоді онлайн кредит в багатьох МФО ви не зможете оформити. Якщо ви подали заявку в 1 сервісі й вам відмовили, тоді ви легко можете подати заявку в іншій мікрокредитній компанії, головне робити паузи між заявками, хоча б 30 – 60 хвилин, оскільки МФО можуть аналізувати частоту перевірки кредитної історії того чи іншого позичальника і, якщо цей показник високий, тоді вам можуть відмовити ще з більшою вірогідністю.

Як оформити онлайн кредит на карту в Україні без поручителів?

У МФО поручителі не потрібні. Це стандартна опція. Для банків це важливо, а для мікрокредитних компаній, які надають онлайн кредити в Україні, це не найголовніша опція. Наприклад, при заповненні заявки на позику у вас можуть в анкеті попросити вказати додаткових осіб, з якими можна зв’язатися, якщо раптом з вами не буде зв’язку.

Чи можна оформити онлайн кредит на карту без відмови, щоб це було 100% отримання коштів?

Онлайн кредит на карту без відмови – це популярний запит серед людей, оскільки коли терміново потрібні гроші, їх хочеться отримати 100%, але кредитні сервіси мають свої скоринг системи, які фільтрують користувачів по ряду параметрів. Є сервіси, які видають кошти більшості позичальникам, але потрібно тут бути обережними, оскільки умови кредиту в такому випадку можуть бути далеко не найкращими.
До речі, якщо людина шукає “онлайн кредит на карту без відмови”, то з великою імовірністю, що в даного позичальника вже погана кредитна історія.

Резюме про онлайн кредити та МФО в Україні

Найкращі пропозиції ринку ви можете знайти на нашому сайті: https://onlinecredit.in.ua, тут ви можете ознайомитися з різними кредитними сервісами та їх продуктами. При оформленні заявки на онлайн кредит у обраному вами сервісі, ви можете отримати до 10000 грн з мінімальними зусиллями. Це зручно, це швидко, але водночас несе додаткові ризики, які “лягають на плечі” позичальників, тому будь ласка перші ніж ви оформите онлайн кредит на карту в Україні, подумайте тричі чи це вам потрібно, чи зможете ви вчасно закрити кредит і чи немає у вас інших альтернатив для цього. Використовуйте онлайн кредити тільки для самих нагайних потреб!

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Додати коментар