moneyveo україна

Про проект

Про проект: Onlinecredit.in.ua – це український сайт підбору кредитних пропозицію в Україні, який був запущений в листопаді 2014 року.

Ціль проекту: підвищення культури правильного використання кредитів в житті кожного українця. Простіше кажучи – це лайфхаки в тематиці кредитів і фінансовому секторі.

О проекте Onlinecredit

Спочатку проект представлятиме:

  1. Тірминологія, закони, новини: короткі огляди про головне)
  2. Розбивку і деталізацію про кожного напрямку кредитування: онлайн кредити і їх різновиди, іпотека або кредит на житло, банківські кредити, кредитні картки, кредити готівкою, перекредитування, кредити под заставу, споживчі кредити.
  3. Детальна інформація, умови, небезпеки, топові гравці ринку.
  4. Цікаві поради про те як правильно використовувати кредити за призначенням і не потрапити в “фінансову яму”, тому що є думка, що кредит – це “зло”, з одного боку це так, але з іншого це можливість, яку при правильному підході і дисципліни можна ефективно використовувати для масштабування власних результатів.

Про Проект – Травень 2017

Загалом вже десь кінець травня. Проект почав набирати обертів і відвідуваність збільшується з кожним днем. Більш менш активно зростає аудиторія проекту, що не може не радувати.

Зараз надані кращі пропозиції на ринку в сфері кредитування та мікрокредитування. У процесі відкриття нові напрямки. Також, відбираємо для людей найбільш важливі новини в сфері кредитування.

Поки що, розширюємо пропозиції банків, деталізуємо важливу інформацію про те як правильно взяти кредит, навіщо вони і як їх правильно використовувати. Працюємо далі і сподіваємося, що наш сайт підносить вам тільки позитивні думки.

Нові зміни – 2018 рік

2018 рік, вже дуже багато змінилося в Україні на ринку кредитів і мікрокредитів. Багато чого додалося на сайті, але багато чого ще не вистачає. А головне, і найважливіше, це структуризація інформації, оновлення її, актуалізація і постійний апдейтінг найважливіших новин. Загалом, ніша зросла і зараз будемо наздоганяти, так що, слідкуйте за новинами. А якщо чогось не вистачає, напишіть в коментарях що і як вважаєте за потрібне додати, обов’язково візьмемо до уваги.

Нові МФО – Осінь 2018

З’явилися нові МФО, змінилися умови, банки стали більше кредитувати через кредитні карти і надають позичальникам гроші готівкою. Зростає попит на кредитування під заставу, з’явилися міжнародні компанії, які надають авто в лізинг і багато іншого. Дуже багато контенту застаріло і потрібно оновити. Також, потрібно дуже ретельно стежити за умовами і трендами ринку. А ще більше встигнути додавати релевантну інформацію.

Робота МФО в умовах COVID-19 – 2020 рік

МФО України дуже сильно закрутили свої скоринг для позичальників. Вимоги зросли через те, що була прийнята норма, що не можна нараховувати штрафи за прострочення по кредитах у зв’язку з COVID-19. Компанії сфокусувалися на тому, щоб повернути ті гроші, які були роздані в період активного кредитування до пандемії короновіруса. Зараз ринок оживає по немногу, але поки COVID-19 не покине, інвестиції та активна діяльність фінансових компаній буде дотримуватися.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар