Манівео

Відсоткова ставка

0,01% -1,00%

Сума

до 30000 грн

4.9 / 5
Рейтинг

Манівео (Moneyveo / Манивео) – або все про мікрокредітний сервіс #1 в Україні. Оновлений огляд про МФО на 2020 рік та яку користь відбулися з компанією. З Moneyveo ви можете отримати кредит онлайн на карту в Україні за 10 хвилин вже зараз. Манівео – це один з найперших фінансових сервісів, який почав пропонувати кредити онлайн українцям.

Манівео – це перевіреній и надійний сервіс, Який дозволяє Досить просто и оперативно отримати кредит онлайн на карту 24/7. (Даже у святкові та вихідні гроші) Сервіс працює автоматично І, если решение Було позитивним, гроші вам Швидко потраплять на карту. (Навіть у святкові та вихідні гроші) Сервіс працює автоматично і, якщо рішення було позитивним, гроші вам швидко потраплять на карту.

Манівео 2021

Позичальник може отримати перший кредит до 15000 грн, повторний кредит до 20000 грн. Термін кредиту онлайн: до 30 днів з правом пролонгації.

Манівео – це той випадок, коли терміново потрібні гроші, а взяти ніде: в друзів взяти не виходить або совість не дасть, кредит в банку немає можливості або немає часу взяти, тим більше якщо ще зробити довідку про доходи, то це ще затягується, ломбард не варіант, а ось мікрокредит – це те що потрібно, тому що закриває завдання на 100%, особливо, якщо сума для початку до 20000 грн, а після можуть бути варіанти і більше, до 30000 грн за кредит. Причому час оформлення до 10-15 хвилин. І саме тут сервіс Moneyveo показує себе у всій красі.

[hz_price_table id=411]

Напевно ви вже бачили рекламні ролики з милим єнотом, який позиціонує як символ компанії Манівео і радує всіх своїми вигідними умовами кредитування. І це зовсім не легенда для привабливої реклами, це дійсно правда, тільки не про єнота, звичайно ж. Якщо ви збираєтесяоформити свій перший в житті кредит онлайн, то Манівео може дійсно допомогти з грошима і не допустити значних втрат з вашого боку.

Манівео

Мікрокредитний сервіс Манівео може стати рятувальним кругом для тих клієнтів, хто зіткнувся з проблемою термінової фінансової необхідності, коли в короткі терміни необхідно знайти невелику суму грошей для своїх цілей, наприклад, на 20-30 днів.

Манівео сервіс можна вибрати як альтернативний варіант замість ломбарда, але плюс тут в тому, що вам не доведеться закладати цінну річ як заставу. Як правило, таким сервісом має право користуватися кожен повнолітній український громадянин (від 18 років), у якого ніколи не було затримок по оплаті позики, великих прострочень по активним кредитами на момент звернення (постарайтеся не потрапляти в чорний список бюро кредитних історій).

Оформити кредит онлайн на карту Манівео

Ось кілька випадків, коли необхідно звернутися за швидким онлайн кредитом:

 • Брак грошей до отримання зарплати
 • Необхідність терміново внести платіж по кредиту в банку чи іншої фінансової організації
 • Виникнення позапланових платежів і витрат
 • Потрібен терміновий позику для закупівлі запланованої партії товарів (клієнт займається торгівлею)

Манівео умови

Сума мікрокредиту:до 20000 грн
1й кредит:до 15000 грн
% Ставка для нових клієнтів:0,01% в день
% ставка для повторних клієнтів:до 1,70% в день
Час оформлення заявка:5-10 минут
Швидкість розгляду заявки:до 5 хвилин

Манівео відсоткова ставка:

 • На сайті Манівео ви можете вибрати для себе ті умови, які вас влаштовують за допомогою кредитного калькулятору. Якщо сума 1го мікрокредиту до 5000 грн, nо % ставка для нових клієнтів мінімальна: 0,01% / день, то за 10 днів позики сумою і кредиту в 3500 грн, оплата становитиме всього в 10,50 грн!
 • Якщо це повторний мікрокредит, а наприклад, сума кредиту буде: 1000 грн і термін: 30 днів. Тоді сума погашення буде: 1510 грн, 17 грн / день або 1,70% / день.
 • Якщо у вас повторний кредит на Манівео, тоді, ви можете оформити додаткову знижку на мікрокредит до 50%, якщо у вас є промо код. Зазвичай програма лояльності надає до 50% знижку на комісію з повторного онлайн кредиту, тобто, буде не 1,70% / день, а 0,85% / день.

Вимоги

Вік:18-90 років, але краще від 21+
Працевлаштування: Не обов’язково
Застава, порука:Не потрібні
Географія:Україна (-Крим і АТО)
Рівень схвалення заявок:85%
Документи:Паспорт та ІПН
Банківська карта:VISA & MasterCard
Погана кредитна історія:Шансів мало
Студентам, пенсіонерам, безробітнимМожна

Документи все-таки знадобляться, але тільки основні, щоб ідентифікувати вас:

 • Паспорт гражданинПаспорт громадянина України, 1-а, 2-а і сторінка прописки.а Украины, 1-я, 2-я и страница прописки.
 • Ідентифікаційний код платника податків.
 • Фотографія вас самого з аркушем паперу і написом “Я підтверджую кредит на Moneyveo
 • Картку будь-якого з діючих в Україні банків. Не має значення, яка вона буде, але важливо, щоб на момент оформлення на рахунку було не менше 1 грн.
 • Абонентський номер будь-якого з мобільних операторів.
 • Постійно діюча електронна скринька.

Як оформити кредит Манівео

 1. Заповнюємо заявку онлайн на сайті Moneyveo

  на головній сторінці представлений кредитний калькулятор, на якому потрібно повзунками вибрати суму кредиту і період, і далі натиснути “отримати кредит“; якщо поле із зірочкою, значить його заповнювати потрібно обов’язково, звертайте увагу на різні підказки праворуч від полів, буква “і”; якщо інформація коректна, значить буде підтвердження у вигляді зеленої галочки і навпаки, якщо інформація введена некоректно, буде червоний значок навпроти конкретного заповнюється поля.Манівео кредитний калькулятор

 2. Реєстрація в Манівео

  Далі ви можете авторизуватися через Facebook або іншу соціальна мережа, або ж самостійно заповнити поля і натискаємо “далі”, де потрібно буде заповнити детальну анкету з персональними даними: соціальний статус, кількість дітей, заробіток, внести дані паспорт і ІПН, і т.д ; до речі, далі ІПН буде зіставляється з ПІБ і іншими даними, тому важливо вводити інформацію коректно, просто ввести якісь дані не вийде.манівео реєстрація

 3. Верифікація банківської картки

  Це окремий етап, який вимагає окремої уваги, так як на цьому етапі найчастіше роблять позичальники помилки і це є однією з причин відмови за позикою. Тут важливо 2 речі: 1) ввести коректно дані; 2) щоб на карті було хоча б кілька гривень на рахунку; верифікація банківської карти в Манівео здійснюється наступним чином: йде на вашу згодою блокування 1 грн на рахунку вашої картки, на практиці може бути заблоковано, 0.30 грн і цю суму вас попросять підтвердити, щоб розуміти, що ви дійсний власник карти.Верифікація банківської карти Манівео

 4. Підтвердження договору

  Перед отриманням грошей, ви отримаєте онлайн договір для ознайомлення, важливо дуже уважно його прочитати, щоб розуміти всі умови на 100%; далі є важливий пункт”умови позики Манівео“, з цим пунктом потрібно погодиться, так як сервіс без згоди далі вас не пустить, але не пропускайте його просто так, повністю ознайомитеся з ним, а тоді вже натискайте “продовжити”, якщо вас все влаштувало. Важливо, щоб ви розуміли умови в Moneyveo, щоб потім не було ніяких непорозумінь, тому рекомендую витратити 5 хв. і чітко ознайомиться з умовами онлайн кредиту.Манівео підтвердження договору

 5. Рішення від Манівео

  Новітня безпечна система приймає рішення досить швидко, і Ви отримаєте відповідь смскою, і на ваш email, і в особистий кабінет Манівео: заповнивши всі потрібні даних, вам протягом 5 хвилин прийде рішення: отримаєте ви мікрокредит чи ні на підставі скорингової системи Манівео; якщо заявка несхвалення, не переживайте, зробіть повторне оформлення через 1 годину, якщо знову не вийти, тоді спробуйте альтернативні сервіси.

 6. Отримайте свої гроші

  Гроші відправляються на вашу карту, а далі вирішуйте самі, як ними скористатися.

 7. Повертаємо кредит

  І завершальний етап – це повернення боргу, тому що дуже важливо не потрапити в прострочення.

Необмежена кількість заявок на отримання кредиту – для оформлення кредит онлайн клієнти можуть подати кілька форм, але важливо пам’ятати при цьому, що максимальна кількість заявок на добу – тільки 3. Є і необов’язкові пункти, наприклад, спеціальні сповіщення через підписку на новини і т.д., ви можете від цього відписатися , прибравши галочку, але в цих розсилках часто надсилають корисну інформацію про знижки, акції від Манівео.

Переваги

 • Гроші нараховуються на вашу банківську карту;
 • оформити кредит можна тільки через Інтернет і без необхідності присутності особисто;
 • сума позики можлива від 500 грн до 20000 грн (до 15000 грн при першому зверненні) на термін до 30 днів;
 • якщо з’явилася можливість швидше закрити займ, зробіть це негайно, сплативши лише за фактичний період користування позикою;
 • є можливість пролонгації та реструктуризації кредиту онлайн, щоб позичальник встиг вчасно повернути гроші і не втратити гроші додатково на комісіях;
 • оперативне рішення про видачу кредиту Манівео (протягом 10 хвилин);
 • чіткі і прозорі умови отримання кредиту без довідок, застав, поручителів;
 • сервіс працює 24/7, так що вам не доведеться чекати;
 • для повторних клієнтів кредитний ліміт зростає і можуть предоставлться додаткові знижки на комісію за позиками.

Сервіс насправді дуже інтуїтивно зрозумілий і зручний. Потрібно перейти на сайт Moneyveo, зробити кілька кроків і кредит онлайн ваш. Все працює автоматично, полів може здатися спочатку багато, але на прийняття рішення сервісу потрібно всього кілька хвилин, тому чим більше інформації ви надасте, тим більше шансів на кредит онлайн. Також, потрібно стежити за коректністю інформації, тому що це теж впливає на результат по отриманню мікропозик онлайн.

Персональні дані клієнтів

У компанії Moneyveo захист даних здійснюється на найвищому рівні. Конфіденційність завжди на першому місці, відповідно інформація про клієнта не потрапить в руки третіх осіб. Це єдина фінансова компанія по мікро кредитування в країні, діяльність якої відповідає міжнародному стандарту безпеки. Відома компанія Sysnet щорічно проводить аудит Moneyveo і видає сертифікат, який можна побачити на сайті компанії у відкритому вигляді.

 • Безпека переданої інформації забезпечується за допомогою протоколів SSL / TLS;
 • Безпека платежів забезпечується за допомогою банку-еквайра, який функціонує на основі сучасних протоколів Visa International та MasterCard International;
 • Банком-еквайєром є Приватбанк і зберігання, обробка даних карт проводиться відповідно до законодавств України.

Moneyveo повернути кредит

Погашення споживчого кредиту Манівео (Moneyveo)
Сайт:
 1. Банківською картою – ви можете зробити повну або часткову оплату банківською картою вособистому Кабінеті прямо на сайті
 2. Банківським перекладом – ви можете виплатити кредит в будь-якому банку зробивши переклад по наших реквізитах вказавши своє ПІБ та ІПН
 3. Платіжні термінали  – просто вкажіть Ваш телефон і внесіть гроші в будь-якому платіжному терміналі одного з наших партнерів

Якщо користувач порушить термін повернення онлайн кредиту, Moneyveo матиме право вимагати від клієнта сплати пені в розмірі 12% від тіла мікрокредиту і збільшення процентної ставки до 3% в день.

Пролонгація

Коли ми беремо гроші в кредит, то звичайно ж, кожен з нас розуміє, що прийде час його погашення, і потрібно в рядки все красиво зробити і закрити. Ми напевно знаємо, що гроші прийдуть такого-то числа і питання буде закритий. Але, в житті бувають всякі ситуації, досить таки неприємні і несподівані, ніхто не в силах застрахувати себе від таких «сюрпризів».

Так, клієнти іноді не можуть оплатити кредит в терміни. Саме для таких випадків сервіс Moneyveo придумав таку річ, як пролонгація, а саме продовження кредитування на період до 30 днів і оформляти таку послугу можна стільки скільки душа бажає, аби в рамках розумного для вас. Замовляється дана послуга дуже легко, потрібно просто погасити відсоток, нарахований за відповідний час користування кредитними грошима.

У разі несвоєчасного виконання своїх зобов’язань клієнтом та допущення прострочення в Moneyveo, компанія може запустити процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на загальну кредитну історію, і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.

Але сервіс більш лояльний до користувачів, розуміє, що бувають різні форс-мажори, тому завжди готовий піти на зустріч клієнту і зробити пролонгацію. Для цього потрібно подати вчасно заяву про відстрочку в онлайн кабінеті. Нікуди не потрібно знову ходити, просто, якщо не встигаєте виплатити комісію, дайте знати Moneyveo, і все узгоджується. Термін відстрочки буде індивідуально встановлюються за раніше взятими мікро кредитами. Якщо, наприклад, позичальник завжди своєчасно повертав кошти кошти, то і відстрочка буде максимальною, але краще розраховуйте віддати гроші на термін позики.

Реструктуризація

Реструктуризація позики – дозволяє розділити суму позики з нарахованими% на кілька частин без нарахування доп. % В обумовлені терміни. Дана послуга доступна клієнтам, які не змогли з тієї чи іншої причини погасити кредит до закінчення терміну договору, включаючи grace – період. Оформити можна через онлайн кабінет зв’язавшись з фахівцем компанії Moneyveo.

Які наслідки прострочення кредиту?

Через 3 дні після дати виплати мікрокредиту, що вказана у Вас в договорі, Вам буде нарахована пеня в розмірі 12% від тіла кредиту і % ставка по заборгованості буде збільшена до 3% / день. % По кредиту будуть нараховуватися протягом 60 днів після чого сума буде заморожена.

Moneyveo вхід в особистий кабінет

Щоб зайти в особистий кабінет, потрібно зайти на офіційний сайт

манівео вхід в особистий кабінет

Вибрати “увійти”, ввести логін і пароль і знову натиснути “увійти”. Якщо забули пароль до онлайн кабінету Манівео, не турбуйтеся, можна відновити, натиснувши на “забули пароль”.

В особистий кабінет Moneyveo заходять з кількох причин:

 • Перевірити ситуацію по кредиту
 • Оформити повторний кредит
 • Повернути борг, сплатити позику через карту
 • Оформити пролонгацію, якщо не встигаєте повернути гроші
 • Дізнатися новини, отримати знижку і т.д.

Програма лояльності

Програма лояльності Moneyveo містить цілий ряд напрямків, що дозволяє отримувати адекватні умови по мікрокредитів:

 • Grace період – це такий собі пільговий період мікрокредитування, під час якого не будуть нараховуються штрафні%: у позичальника є 3 дні додатково по закінченню договору позики віддати гроші;
 • Бонусна програма – “приведи друга” і отримай N грн на свій рахунок за кожного запрошеного учасника, що зробив займ. Для цього потрібно через особистий кабінет відправити СМС або Email із запрошенням зробити позику онлайн;
 • Акції, промо коди.

Акції від Манівео

Сервіс Манівео постійно оновлюється і пропонує найкращі умови та варіанти, адже на першому місці завжди буде клієнт. Швидше за все це і є причиною того, що даний сервіс мікро кредитування в нашій країні приваблює все більше і більше людей, яким потрібна фінансова допомога саме зараз і не пізніше.

манівео позику під нуль відсотків

Для нових користувачів діє постійна акція на 1й кредит процентна ставка Манівео = 0,01% / день і сума онлайн кредиту може бути до 20000 грн. Якщо ви станете постійним клієнтом, то компанія запропонує вам цікаву програму лояльності – підвищення суми позики і зниження відсотків.

Всі акції по Манівео можна подивитися на офіційному сайті.

Сервіс мікро кредитування Манівео завжди поспішає на допомогу і хоче допомогти людям вирішити виниклі грошові питання, які часто приходять невчасно. Користуйтеся сервісом в будь-який час доби і просто вирішуйте свої проблеми.

Манівео промокод

Промокод — це знижка, подарунок або додаткова послуга, для активації якої обов’язково потрібен код, який представляє собою чітко послідовність символів, яку рекламодавець може дати користувачеві або певним групам користувачів для отримання додаткової вигоди.

Як отримати Манівео промокод?

Є можливість отримати промокод Манівео, якщо в соціальних мережах залишити відгук про компанії. Після того як ви залишите свій відгук, зробіть скріншот зробленого і відправте на email support [@] moneyveo.com.ua. Різні розсилки від Moneyveo також дозволяють отримати промокод. Важливо пам’ятати, що все промокодом діють окремо і мають обмежений термін.

Приведи друга

Ще однією особливістю сервісу є спеціально створена програма “Приведи друга”, завдяки якій клієнти можуть отримувати додатково бонуси по 50 грн за кожного нового позичальника, який був приведений вами. деталі на офіційному сайті Манівео.

Чи можуть вас обдурити

Обман з боку сервісу Манівео виключений, тому що:

 1. Скориставшись сервісом, ви точно будете розуміти, яку комісію повинні будете виплатити і за який період
 2. Робота компанії є офіційною і здійснюється через гаранта: відгуки користувачів теж говорять тільки позитивні речі, так як вже більш 500000+ можемо допомогти вам Moneyveo і залишилися задоволеними сервісом, тому що рівень дуже високий!

Манівео 2020

У 2013 компанію офіційно зареєстрували; кілька місяців пішло на підготовчі роботи, а реальна активність компанії по роботі з грошовими операціями почалася вже в кінці 2013 року; за 1 рік компанія виросла дуже сильно і з того часу вважається лідером у своїй ніші в Україні, а до 2020 року досягла таких результатів:

# 1 на ринку Українивід Ukrainian E-commerce Expert
825000+ клієнтівце постійні клієнти Манівео
13+ млрдскільки виділили коштів людям за весь період
3,8+ млнце кількість виданих кредитів

Головна особливість компанії Манівео – надати споживачеві практичний і простий інструмент, який допоможе швидко отримати необхідні гроші.

Манівео контакти

Юридична адреса Манівео:Юридична адреса Манівео Україна, 04050, г. Київ, вул. Глибочицька 17, оф. 215.
Email:support[@]moneyveo.com.ua
Телефони:(044) 339 9393, (044) 338 8441

Moneyveo відгуки

Манівео відгуки

Залиште будь ласка ваш відгук про компанії Moneyveo в коментарях нижче. Це буде корисно і цікаво багатьом користувачам і позичальникам.

В мережі ви зможете знайти безліч різнихвідгуків про Манівео і роботі сервісу в цілому. Виділити з безлічі фейковий і оплачених постів саме ті, що відповідають дійсності, дуже складно. Важливо фільтрувати, що з цього правда, а що просто добре оплачений рекламний хід.

Moneyveo загальні питання

 • Отримали меншу суму?

На рахунок клієнтам сервіс Манівео завжди переводить точну суму. Якщо сума з якихось причин менше, зверніться в банк, так як, можливо, причина в тарифах обслуговування. Може бути комісія або щось ще. Всі деталі можна дізнатися в банківській виписці.

 • Зняло більше грошей після оплати кредиту?

Манівео не бере комісію за оплату мікрокредиту. Зверніться до свого банку і уточніть тарифи. Виписка вкаже всі деталі.

 • Вам потрібно поміняти номер телефону або email?

Профіль в особистому кабінеті Манівео може змінити кожен користувач. В особистому кабінеті, в меню зліва потрібно вибрати відповідну вкладку. Також, зверніть увагу, що за поточним кредиту номер телефону повинен бути вказаний той, що спочатку був при оформленні кредиту.

 • Чому потрібно робити фото з паспортом в руках?

Дуже рідко таке трапляється, але іноді співробітники Манівео можуть запросити таке фото в позичальника з кодовим словом, яке сервіс попередньо повідомить. Це необхідно з метою безпеки, щоб треті особи не могли зробити ніяких дій.

 • Які дані з карти важливо вказати?

Для оформлення кредиту онлайн в Moneyveo клієнти повинні надати дані банківської картки на яку потім при поожітельном вирішенні прийдуть гроші. Це може бути будь-яка карта українського банку: MasterCard або Visa. Дані потрібно вказати наступні: номер, термін і CVV-код. Якщо це неіменна карта якогось банку, з яким Moneyveo не підписав ще договір співпраці, то це може бути однією з причин, чому МФО відхилив заявку клієнта.

 • Чи можна взяти більше одного кредиту одночасно?

Ні, Ви не можете мати більше одного мікрокредиту одночасно. Але, Ви можете зробити пролонгацію і відстрочити дату оплати вашого кредиту. Також, не рекомендується оформлть ще один мікрокредит в іншому МФО, так як це ще більше може погіршити ваш.

 • Чи можна відмовитися від кредиту?

Ні, Ви не можете мати більше одного мікрокредиту одночасно. Але, Ви можете зробити пролонгацію і відстрочити дату оплати вашого кредиту. Також, не рекомендується оформляти ще один мікрокредит в іншому МФО, так як це ще більше може погіршити вашу ситуацію.

Поширені запитання

📢 Як швидко відбувається перевірка позичальника?

Спеціальний супер швидкий скоррінг Moneyveo дозволяє миттєво провести аналіз позичальника, використовуючи різну інформацію з бюро кредитних історій та інших офіційних джерел. За кілька секунд на ваш телефон прийде повідомлення, а на рахунок гроші. Якщо ви не проходите за параметрами – отримаєте повідомлення про це.

💰 Чому Манівео може відмовити у видачі кредиту?

Бувають такі випадки, коли компанія відмовляється надавати кредит. Причиною може бути неправильно заповнена анкета (некоректні дані). Інший випадок, коли ви вже маєте кредити, які повністю виплачені, але, на жаль, інформація про кредитні історії Бюро ще не оновилася до цього часу. У разі декількох відмов системою за один день – почекайте 2-4 дня. В системі постійно відбуваються оновлення, тому є всі шанси, що кредит буде ваш.

💳 Як можна погасити кредит Манівео?

Можна скористатися терміналами для платежів, як наприклад iBox, або просто оплатити через банк або карту.
Дуже зручно користуватися “Особистим кабінетом”, яким можна обзавестися на сайті компанії. Клієнту пропонується 30 днів для використання кредиту. У договорі вказується конкретна дата і через три дні необхідно виплатити кредит, інакше будуть нараховуватися відсотки або штрафи. Якщо позичальник усвідомлює, що зараз оплатити кредит нереально (в житті бувають всякі обставини), то можна в такому пролонгувати період знову до 30 днів без штрафів.

🌃 Як продовжити термін кредиту?

Вам потрібно перенести дату оплати, скориставшись функцією “пролонгація”. Для цього треба зайти в особистий кабінет Moneyveo, виберете потрібний термін пролонгації і оплатіть вже нараховані% – дата оплати вже буде автоматично перенесена.

Додати коментар