Moneyveo онлайн кредит на карту

Манівео

Манівео (Moneyveo) – отримаєте кредит онлайн на карту в Україні за 10 хвилин вже зараз. Манівео – це один з найперших фінансових сервісів видачі кредиту на банківську карту в Україні.

Позичальник може отримати перший кредит до 15000 грн, повторний кредит до 20000 грн. Термін кредиту онлайн: до 30 днів з правом пролонгації.

Moneyveo
MoneyVeo

 • Возраст:
 • % ставка:
 • Максимальная сумма:
 • Дополнительное условие:
 • Период:
Features »
Moneyveo

Smart кредит онлайн

 • Возраст: от 21 года
 • % ставка: от 0,01% / день 1й кредит 1,60% / день повторный кредит
 • Максимальная сумма: до 20000 грн 1й займ до 17000 грн
 • Дополнительное условие: Банковская карточка VISA/MasterCard и важно, чтобы на карте была сумма минимум 1 грн, поскольку есть этап верификации карты
 • Период: От 7 до 30 дней С правом пролонгации до 30 дней
HOT
Moneyveo

Comfort кредит онлайн

 • Возраст: от 21 года
 • % ставка: от 0,01% / день 1й кредит 1,60% / день повторный кредит
 • Максимальная сумма: до 30000 грн 1й займ до 17000 грн
 • Дополнительное условие: Банковская карточка
 • Период: От 8 до 18 недель
HOT

Манівео – це перевірений і надійний сервис, який дозволяє досить просто і оперативно отримати кредит онлайн на карту 24/7. (Навіть у святкові та вихідні гроші) Сервіс працює автоматично і, якщо рішення було позитивним, гроші вам швидко потраплять на карту.

Напевно ви вже виділи рекламні ролики з милим єнотом, який позиціонує як символ компанії Манівео і радує всіх своїми вигідними умовами кредитування. І це зовсім не легенда для привабливої реклами, це дійсно правда, тільки не про єнота, звичайно ж. Якщо ви збираєтеся оформити свій перший в житті займ онлайн, то Манівео може дійсно допомогти з грошима і не допустити значних втрат з вашого боку.

Манівео

Мікрокредитний сервіс Манівео може стати рятувальним кругом для тих клієнтів, хто зіткнувся з проблемою термінової фінансової необхідності, коли в короткі терміни необхідно знайти невелику суму грошей для своїх цілей, наприклад, на 20-30 днів.

Moneyveo сервіс можна вибрати як альтернативний варіант замість ломбарду, але плюс тут в тому, що вам не доведеться закладати цінну річ як заставу. Як правило, таким сервісом має право користуватися кожен повнолітній український громадянин (від 18 років), у якого ніколи не було затримок по оплаті позики, великих прострочень по активним кредитами на момент звернення (постарайтеся не потрапляти в чорний список бюро кредитних історій).

Ось кілька випадків, коли необхідно звернутися за швидким онлайн кредитом:

 • Брак грошей до отримання зарплати
 • Необхідність терміново внести платіж по кредиту в банку чи іншої фінансової організації
 • Виникнення позапланових платежів і витрат
 • Потрібен терміновий позику для закупівлі запланованої партії товарів (клієнт займається торгівлею)

Як оформити кредит Манівео

1) Заповнюємо заявку онлайн на сайті Манівео – на головній сторінці представлений кредитний калькулятор, на якому потрібно повзунками вибрати суму кредиту і період, і далі натиснути “отримати кредит“.

Якщо поле із зірочкою, значить його заповнювати обьязательно. Звертайте увагу на різні підказки праворуч від полів, буква “і”. Якщо інформація коректна, значить буде підтвердження у вигляді зеленої галочки і навпаки, якщо інформація введена некоректно, буде червоний значок навпроти конкретного заповнюється поля.

Найбільше помилок при заповненні пароля, вимоги такі:

 • 6-ть символів
 • один із символів обов’язково повинен бути з великої літери
 • повинна бути в цих 6 символах одна цифра
 • спеціальні, додаткові символи / значки заборонені і вводити їх не потрібно

Є й необов’язкові пункти, наприклад, спеціальні сповіщення через підписку на новини і т.д., ви можете від цього відписатися, прибравши галочку, але в цих розсилках часто надсилають корисну інформацію про знижки, акції від Манівео. Далі є важливий пункт “умови позики Манівео“, з цим пунктом потрібно погодиться, так як сервіс без згоди далі вас не пустить, але не пропускайте його просто так, повністю ознайомитеся з ним, а тоді вже натискайте “продовжити”, якщо вас все влаштувало. Важливо, щоб ви розуміли умови в Moneyveo, щоб потім не було ніяких непорозумінь, тому рекомендую витратити 5 хв. і чітко ознайомиться з умовами онлайн кредиту.

Реєстрація

2) Реєстрація в Манівео – далі ви можете авторизуватися через Facebook або іншу соціальна мережа, або ж самостійно заповнити поля і натискаємо “далі”, де потрібно буде заповнити детальну анкету з персональними даними: соціальний статус, кількість дітей, заробіток, внести дані паспорт і ІПН, і т.д .

Moneyveo регистрация

До речі, далі ІПН буде зіставляється з ПІБ і іншими даними, тому важливо вводити інформацію коректно, просто ввести якісь дані не вийде.

3) Верифікація банківської картки – це окремий етап, який вимагає окремої уваги, так як на цьому етапі найчастіше роблять позичальники помилки і це є однією з причин відмови за позикою. Тут важливо 2 речі: 1) ввести коректно дані; 2) щоб на карті було хоча б кілька гривень на рахунку

Верифікація банківської карти в Манівео здійснюється наступним чином: йде на вашу згодою блокування 1 грн на рахунку вашої картки, на практиці може бути заблоковано, 0.30 грн і цю суму вас попросять підтвердити, щоб розуміти, що ви дійсний власник карти.

4) Підтвердження договору – перед отриманням грошей, ви отримаєте онлайн договір для ознайомлення, важливо дуже уважно його прочитати, щоб розуміти всі умови на 100%.

5) Рішення від Манівео – новітня безпечна система приймає рішення досить швидко, і Ви отримаєте відповідь смскою, і на вашу електронку, і в особистий кабінет Moneyveo:

 • Заповнивши всі потрібні даних, вам протягом 5 хвилин прийде рішення: отримаєте ви мікрокредит чи ні на підставі скорингової системи Манівео
 • Якщо заявка несхвалення, не переживайте, зробіть повторне оформлення через 1 годину, якщо знову не вийти, тоді спробуйте альтернативні сервіси

Необмежена кількість заявок на отримання кредиту – для оформлення кредит онлайн клієнти можуть подати кілька форм, але важливо пам’ятати при цьому, що максимальна кількість заявок на добу – тільки 3.

6) Отримайте свої гроші – гроші відправляються на вашу карту, а далі вирішуйте самі, як ними скористатися.

Манівео умови

Сума мікрокредиту:до 20000 грн
1й кредит:до 15000 грн
% Ставка для нових клієнтів:0,01% в день
% ставка для повторних клієнтів:до 1,70% в день
Час оформлення заявка:5-10 минут
Швидкість розгляду заявки:до 5 хвилин
 • На сайті Манівео ви можете вибрати для себе ті умови, які вас влаштовують за допомогою кредитного калькулятору. Якщо сума 1го мікрокредиту до 5000 грн, nо % ставка для нових клієнтів мінімальна: 0,01% / день, то за 10 днів позики сумою і кредиту в 3500 грн, оплата становитиме всього в 10,50 грн!
 • Якщо це повторний мікрокредит, а наприклад, сума кредиту буде: 1000 грн і термін: 30 днів. Тоді сума погашення буде: 1510 грн, 17 грн / день або 1,70% / день.

Якщо у вас повторний кредит на Манівео, тоді, ви можете оформити додаткову знижку на мікрокредит до 50%, якщо у вас є промокод. Зазвичай програма лояльності надає до 50% знижку на комісію з повторного онлайн кредиту, тобто, буде не 1,70% / день, а 0,85% / день.

Ввести промокод Манівео можна в спеціальній формі:”у мене є промокод“, далі заповнюємо потрібні дані.

Вимоги

Вік:18-90 років, але краще від 21+
Працевлаштування: Не обов’язково
Застава, порука:Не потрібні
Географія:Україна (-Крим і АТО)
Рівень схвалення заявок:85%
Документи:Паспорт та ІПН
Банківська карта:VISA & MasterCard
Погана кредитна історія:Шансів мало
Студентам, пенсіонерам, безробітнимМожна

Переваги

 • Гроші нараховуються на вашу банківську карту
 • оформити кредит можна тільки через Інтернет і без необхідності присутності особисто
 • сума позики можлива від 500 грн до 20000 грн (до 15000 грн при першому зверненні) на термін до 30 днів
 • якщо з’явилася можливість швидше закрити займ, зробіть це негайно, сплативши лише за фактичний період користування позикою
 • є можливість пролонгації та реструктуризації кредиту онлайн, щоб позичальник встиг вчасно повернути гроші і не втратити гроші додатково на комісіях
 • оперативне рішення про видачу кредиту Манівео (протягом 10 хвилин)
 • чіткі і прозорі умови отримання кредиту без довідок, застав, поручителів
 • сервіс працює 24/7, так що вам не доведеться чекати
 • для повторних клієнтів кредитний ліміт зростає і можуть предоставлться додаткові знижки на комісію за позиками

Сервіс насправді дуже інтуїтивно зрозумілий і зручний. Потрібно перейти на сайт Moneyveo, зробити кілька кроків і кредит онлайн ваш. Все працює автоматично, полів може здатися спочатку багато, але на прийняття рішення сервісу потрібно всього кілька хвилин, тому чим більше інформації ви надасте, тим більше шансів на кредит онлайн. Також, потрібно стежити за коректністю інформації, тому що це теж впливає на результат по отриманню мікропозик онлайн.

Moneyveo повернути кредит

Погашення споживчого кредиту МаніВео (Moneyveo)
Сайт: https://easypay.ua/bank/moneyveo
 1. Банківською картою – ви можете зробити повну або часткову оплату банківською картою в Особистому Кабінеті прямо на сайті
 2. Банківським перекладом – ви можете виплатити кредит в будь-якому банку зробивши переклад по наших реквізитах вказавши своє ПІБ та ІПН
 3. Платіжні термінали  – просто вкажіть Ваш телефон і внесіть гроші в будь-якому платіжному терміналі одного з наших партнерів

Якщо користувач порушить термін повернення онлайн кредиту, Moneyveo матиме право вимагати від клієнта сплати пені в розмірі 12% від тіла мікрокредиту і збільшення процентної ставки до 3% в день.

Якщо не встигаєте закрити борг, скористайтеся послугою пролонгації – максимально можливий період до 30 днів з дня звернення. У такому випадку потрібно буде оплатити лише відсотки за реальний термін кредитного користування.

У разі несвоєчасного виконання своїх зобов’язань клієнтом та допущення прострочення в Moneyveo, компанія може запустити процес стягнення заборгованості і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на загальну кредитну історію, і в подальшому може стати причиною відмови в кредиті.

Читати умови повністю >

Moneyveo вхід в особистий кабінет

Щоб зайти в особистий кабінет, потрібно зайти на офіційний сайт

moneyveo вход в личный кабинет

Вибрати “увійти”, ввести логін і пароль і знову натиснути “увійти”. Якщо забули пароль до онлайн кабінету Манівео, не турбуйтеся, можна відновити, нажава “забули пароль”.

В особистий кабінет Moneyveo заходять з кількох причин:

 • Перевірити ситуацію по кредиту
 • Оформити повторний кредит
 • Повернути борг, сплатити позику через карту
 • Оформити пролонгацію, якщо не встигаєте повернути гроші
 • Дізнатися новини, отримати знижку і т.д.

Акції та промокодом

moneyveo займ под ноль процентов

Для нових користувачів діє постійна акція на 1й кредит процентна ставка Манівео = 0,01% / день і сума онлайн кредиту може бути до 15000 грн.

Всі акції по Манівео можна подивитися на сайті: moneyveo.ua в розділі “Акции“, ще додаткову інформацію ви можете дізнатися на сайті Onlinecredit.in.ua в розділі “Акції на кредити“.

Є можливість отримати промокод Moneyveo, якщо вступити в спеціальну групу в соціальних мережах і залишити там свій відгук про компанії. Після того як ви залишите свій відгук, зробіть скріншот зробленого і відправте на електронку support [@] moneyveo.com.ua. Різні розсилки від Moneyveo також дозволяють отримати промокод. Важливо пам’ятати, що все промокодом діють окремо, маючи обмежений термін.

Ще однією особливістю мікрокредітной сервісу є спеціально створена програма “Приведи друга”, завдяки якій клієнти можуть скористатися додатковими перевагами і бонусами. деталі на офіційному сайті Манівео.

Манівео контакти

 • Юридична адреса Манівео: Україна, 04050, г. Киев, ул. Глибочицька 17, оф. 215.
 • Email: support[@]moneyveo.com.ua, маркетинг: marketing[@]moneyveo.com.ua
 • (044) 339 9393, (044) 338 8441
 • Сайт: www.moneyveo.ua (перейти)
 • Сторінка Вконтактє: https://vk.com/moneyveoua

Вакансії

Работа в Moneyveo

Всі вакансії можна подивитися на сторінці “Вакансії” на сайті Манівео. Moneyveo в Україні – це сервіс, який дозволяє українцям вирішувати свої фінансові питання відразу. Швидка фінансова допомога через Інтернет за 8-10 хвилин.

 • Moneyveo # 1 в Україні по банківському кредитуванню
 • Більше 300 тис. Українців вже являються клієнтами компанії
 • На суму більше 2,7 млрд кредитів було видано
 • А всього виданих кредитів було більше 1М +
 • Система Манівео обробляє заявку за кілька хвилин, а то й швидше

Компанія Moneyveo Україна постійно развиваеться і набирає в свою команду однодумців і людей, кому цікавий Фінтех і розвитку в даному напрямку.

Moneyveo відгуки

Багато відгуківта про компанію Moneyveo вже є у нас на сайті Onlinecredit.in.ua, але додатково, ви можете ознайомиться з відгуками і на інших сервісах в Інтернеті:

 • Олександр: спробував взяти кредит в Манівео, хоч і як то страшнувато спочатку було, ніколи раніше не брав мікрокредити. Плюс багато пишуть великі%, негатив і т.д. Вообщем отримав на карту за 10 хв 2000 грн, вирішив питання, потім на тижні повернув гроші з комісією в 250 грн. У прінцип, гроші невеликі, але якби не вирішив своє питання, втратив більше. Так що можу рекомендувати, сервіс відмінний, та й компанія на слуху: реклама ТБ і т.д. Команда працює чітко і, якщо у справі користуватися то все ок, а якщо не по справі і потім не повертати гроші, тоді зрозуміло будуть неприємності.
 • Варвара: Великі %, але є достроковое погашення, тому не потрібно чекати 30 днів і повертати гроші, вирішила питання, і максимум швидко повернула гроші, все ок. Вообщем, якщо потрібні терміново гроші, манівео то що потрібно, особливо, якщо у вас немає кредитної картки типу Альфа Банк або ПриватБанк.
 • Анна: не вистачало пару днів до зарплати, але терміново потрібно було 2000, оформила позику на карту, гроші прийшли буквально за 10 хвилин, повернула відразу як отримала зп, ніяких труднощів і невдоволення.
 • Антон: Получить микрокредит очень просто и быстро, так получилось, что у меня была просрочка 9 дней. Это получилось 176 грн, в договоре вписано, что 12% от займа кредита начислют на 3й день, но кажеться там чуть больше, вообще НЕ выясняло, оплатил и все. После погашения, на всякий заблокировал возможность оплаты с карточки через Интернет. Как вариант, манивео выручает хорошо, но лучше, когда вообще НЕ залазишь в кредиты. Интересным моментом есть то, что в сервиса есть доступ к УБКЫ, и могут вносит туда изминения, поэтому, если у вас плохая кредитная история и вы хотите ее улучшить – это тоже хороший вариант, чтоб потом можно было взять у банка большой кредит на 50000+ тысяч. Главное, чтобы не было просрочек, если не успеваете, оформите через онлайн кабинет пролонгации.

Leave a Reply


Динеро кредит онлайн на карту в Украине до 10000 грн