Dolga Net

Dolga Net (DolgaNet) – сервіс надає допомогу боржникам по закриттю проблемних боргів по мікрокредитів в Україні. Це не колектори і не антиколектори. Компанія виступає між позичальниками і МФО, щоб вирішити питання між обома сторонами з мінімальними витратами і досить швидко – до 14 днів. Сервіс безкоштовний і не бере ніякої плати з позичальника.

Місія Dolga Net – як раз в безкоштовній допомозі позичальникам, громадянам України, які з різних причин потрапили в прострочення – не змогли вчасно повернути гроші за мікрокредит. Через це більшість потрапило в боргову яму через те, що потрібно виплачувати підвищені відсотки і штрафи.

Youmo або Dolga net – це не юридична компанія. Сервіс допомагає узгодити з керівництвом різних МФО оптимальні умови закриття боргів позичальниками без абсурдних ненормальних плат за послуги МФО.

[hz_price_table id=19340]

Dolganet - избавиться от МФО долгов

YOUMO або Dolga Net

Якщо у вас навіть кілька кредитів у різних МФО, компанія допоможе вирішити дане питання. У сервісу соціальна місія і він допомагає позичальникам уникнути боргової ями. Більше відгуків про сервіс можна знайти нижче в коментарях.

Також, компанія веде різні публічні активності, виступаю на профільних конференціях національного та міжнародного рівнів.

Що конкретно робить сервіс:

 1. Погоджує з МФО меншу суму для закриття боргу позичальником – ви оформили кредит онлайн, ви його повинні і віддати, але іноді суми стають дуже непідйомними і обговорювати їх немає сенсу. Тому компанія починає вести переговори і допомагає МФО повернути гроші, за що і отримує свою плату, а позичальник виграє від того, що оптимально закриває борг;
 2. Проводить реструктуризацію декількох мікрокредитів – сервіс погоджує деталі з групою компаній, у яких ви оформили кредити і домовляється за оптимальні умови погашення боргу за зручним графіком для всіх.

У сервіса дуже хороші переваги:

Без всяких переплат % і штрафівВас не будуть турбувати колектора
Все швидкоНіякої бюрократії
Ніякої плати за послуги Долга НетВирішення питання від 1 – 14 днів

Як працює Dolga Net

Youmo закрываем долги перед микрокредитами

Крок №1 – ви оформляєте заявку на сайті і ми узгоджуємо суму, яку позичальник може оплатити або формуємо план з погашення декількох кредитів.

Крок №2 – Dolga Net (Долга Нет) веде переговори з вашим МФО щодо закриття вашого кредиту в рамках узгодженої суми. При цьому, зупиняючи дзвінки від колекторів.

Крок №3 – позичальник далі оплачує кредит за реквізитами МФО і отримуєте довідку про закриття позики. (Все в рамках узгоджених термінів і умов)

Коли оформляєте заявку, не забудьте ввести коректний номер телефону і підтвердити інформацію через СМС.

Фінансова грамотність

Фінансова грамотність – це дуже важливий набір знань для кожної сучасної людини. Чим вище грамотність, тим краще ми розуміємо як заробляти гроші і як не потрапляти в різні фінансові пастки. Дуже часто люди беруть на себе різні фінансові обьзательства про яких вони забувають або не хочуть виконувати перед, особливо, кредиторами з різних на те причин.

Якщо одна сторона не виконує домовленості перед другою стороною, створюється конфлікт і дуже часто справа доходить до суду або навіть колекторів.

Тому Youmo або DolgaNet готові вирішити ваші фінансові складності перед кредиторами, навіть якщо прострочення більше 45 днів.Оформляйте заявку онлайн і вам зателефонують.

Чому виникає заборгованість

Заборгованість перед МФО – це дуже часта практика людей, так як багато хто не розрахували свої сили вірно. Різні несподівані ситуації ведуть до прострочення, а ті в свою чергу до боргових ям.

Приклади ситуацій за якими люди часто потрапляють в прострочення і не можуть потім віддати гроші за мікрокредитів:

 • гроші були витрачені на термінові потреби, а коштів недостатньо, щоб повернути гроші;
 • щомісячний дохід дуже низький, щоб покрити борг;
 • позичальник забув про свої зобов’язання;
 • у позичальника вкрали гроші або він / вона втратили їх, таке теж буває;
 • з’явився страх, що віддати позику неможливо, і позичальник вирішив сховатися.

Чим загрожує несплата боргів перед МФО

Прострочення по МФО веде до багатьох неприємностей, але на жаль позичальники не завжди це розуміють, точніше розуміють, але коли вже пізно.

Список найбільш відомих санкцій, які застосовуються до позичальників:

 • пеня з першого дня – вказана в договорі від МФО, де оформлявся мікрокредит;
 • далі на протязі 30 – 60 днів фахівці від МФО намагаються додзвонитися і вирішити питання щодо погашення кредиту;
 • далі йде передача позики в колекторську компанія, яка вже активно починає займатися боргом;
 • МФО подає на позичальника до суду і це ще більше нагнітає і так вже не особливо позитивну обстановку;
 • паралельно ваша кредитна історія стає гірше і ви вже не зможете оформити кредит в банку і в багатьох МФО, крім тих, у яких услови далеко не найкращі.

Контакти

Сайт:https://youmo.ua
Facebook:https://www.facebook.com/youmo.ukraine
Instagram:https://www.instagram.com/youmo.ukraine
Email:info[@]youmo.ua
Телефон:+380672195550

Dolga Net відгуки

Youmo (Dolga net или Долга нет) отзывы

Якщо ви вже користувалися послугами сервісу Dolga Net, залиште будь ласка свої відгуки нижче в коментарях. Всім буде дуже цікаво і корисно.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар