moneyveo україна

Кредитна карта ПУМБ

[lt id=”38″]

Кредитна карта від ПУМБ на всі випадки життя

Оформлення кредитної карти від ПУМБ – гарантія використання грошових коштів на вигідних умовах

Кредитна карта ПУМБ – якщо вам потрібні гроші і ви хочете оформити кредит, тоді кредитна карта від ПУМБ якраз те, що вам потрібно.

Сьогодні на першому місці серед найбільш затребуваних пропозицій банків, заслужено присутній кредитні карти. Це вигідна і зручна альтернатива звичайним кредитам. Кредитна карта від ПУМБ є пластиковим банківським продуктом, для нарахування грошей в борг. Певний ліміт на ній мають кошти банку, розмір їх залежить від платіжної дисципліни і доходів власника, ними можна вільно оплачувати свої витрати або знімати готівкою в банкоматах.

Кредитна карта ПУМБ

Кредитная карта ПУМБ

Умови:

 • безкоміссіонний період: 62 дня
 • купити товар в розстрочку можна легко і швидко під 0% від 1000 грн з щомісячною фіксованою оплатою
 • 3D Secure: безпека інформації при перекладах дотримується максимально
 • 3D Secure: безпека информации при переклад дотрімується максимально
 • не потрібні доп. договору, розплачуйтеся картою в магазині
 • кредитний ліміт до 50000 грн

Банк ПУМБ випускає кредитки як платіжних інструментів для будь-яких цілей. Оплата за допомогою розрахунку безготівкового або зняття готівки можливі в рамках пільгового періоду.

Також для ще більшої зручності споживачів існує сервіс купівель на виплат і багато іншого. Пропонуються дві форми кредитних карт ПУМБ, під назвами емоціо і раціо, що відповідно створено для емоційних і раціональних людей. Перша підходить для тих, хто залучений в несподівані витрати, а друга для тих, хто звик планувати особисті фінанси. Окремим видом виступає карта ВСЕМОЖУ.

Як оформити карту від ПУМБ

За послугу з видачі карток кредитних плата не стягується і вона є повністю безкоштовною, як і їх обслуговування в першому році користування. Банк перевіряє потенційного клієнта перед її здійсненням, якщо ж особа є вже чинним клієнтом, то процедура трохи спрощується. У будь-якому випадку, список документів, потрібних для кредитної картки ПУМБ, складається з нижчеперелічених одиниць:

 1. Паспортні данні;
 2. Код платника;
 3. Відомості про розмір зарплати.

Крім цього, пенсіонерам, наприклад, знадобиться ще їх посвідчення та довідка про суму пенсії. Здібності Інтернет мережі дають можливість замовити кредитку онлайн і забрати її з найближчого офісу через кілька годин. За цей час буде прийнято рішення по справі і розміром ліміту, про який вас повідомляти повідомленням на телефон. А в кредитному договорі описані всі умови з приводу користування.

Види операцій

Кредитна карта ПУМБ дає можливість власнику оплачувати різні послуги або ж здійснювати покупки, як в мережі, так і поза нею. Зняти гроші на руки можна в банкоматах будь-яких банків або їх касах. Необхідно пам’ятати, щоб отримати гроші через касу, потрібно крім карти мати ще й паспорт або документ з фото власника.

 • Комісія по карті єдина для всіх – 3,99%.

Банк ПУМБ для кредитних карток має ліміт, який залежить від кредитної історії і доходу клієнта. Зміна кордонів ліміту можливо лише з боку банку, але і власник може, представивши необхідні документи, спробувати написати заяву про його збільшення. Цікаво, що власні гроші також можна зберігати на карті, тільки без нарахування відсотків на них.

Також, всі типи карток мають пільговий період – 62 дні. Щоб не відбувалося нарахування відсотків, важливо повертати гроші повністю в зазначених рамках, по їх закінченню будуть стандартно нараховані процентні ставки. По кредитній картці ПУМБ в разі прострочення оплат можливо накладання штрафних санкцій, щоб їх уникнути, потрібно офіційне підтвердження поважності затримки.

Поповнення і погашення карти

По кредитній картці гроші на рахунок можна покласти любимо способом: за допомогою Інтернету, банкомату, каси, переведення з іншого рахунку. В такому випадку комісія відсутня, важливо лише наявність самої карти. А за допомогою онлайн виписки всі рухи грошей можна відстежити на сервісі банку або в відділенні, отримавши її безкоштовно.

Конкретні дані при погашенні залежать від виду кредитної картки ПУМБ. Конкретні дані при погашенні залежать від виду кредитної карткиВ цілому це мінімум 3% від боргу в місяць, не рахуючи відсотки і комісії на дату переведення, яка може бути 5, 15 або 25 числом. При максимальному терміні погашення карти відсутнє обмеження, а щороку вона відновлюється.

Переваги

Безсумнівно, кредитні карточки ПУМБ роблять життя людини простіше і зручніше, їх вигоди видно відразу, а складаються вони з наступного:

 • Відсутність декларації грошей, коли перетинаєте кордон;
 • Автоматична конвертація валюти за кордоном;
 • Оплата всюди будь-яких послуг і покупок;
 • Безкоштовна видача і невисокі відсотки при знятті;
 • Наявність знижок, акцій і бонусів.

Єдиним мінусом в порівнянні з іншими видами кредитування є досить велика ставка за відсотками, але якщо ви володієте акуратністю і відповідальністю, то постійно повертаючи гроші в рамках пільгового періоду, можете забути про оплату відсотків взагалі.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар