Trustee Plus

BONUS

-

FREE SPINS BONUS

-

4.5 / 5
TOTAL SCORE
SUMMARY

Trustee Plus в Україні - це повноцінний криптобанк, який надає вам можливість користуватися фіатними та криптом коштами максимально зручно, швидко і з мінімальними комісіями. Ви можете купувати криптовалюти, миттєво їх обмінювати на гривню чи інші фіатні валюти, вивести кошти на карту чи "захолдити" безпечно їх до потрібних вам часів, купувати товари за крипту і не тільки.

INFO
 • Комісія за обмін стейблкоїнів 0%
 • Комісія на вивід гривні на карту 0%
 • Комісія на перекази 0%
 • Комісія на поповнення криптовалютою 0%
 • Комісія за розрахунки криптокартою 0%
 • Комісія за обслуговування 0%
 • Базова валюта картки EUR
 • Термін дії карти 5 років
 • Вартість відкриття карти 10 EUR
 • Конвертація в EUR 0,5%
 • Ліміт транзакцій та добовий ліміт 5000 EUR
 • Місячний ліміт 50000 EUR
 • Зняття готівки у банкоматах з NFC терміналом 1 EUR + 1%
 • Добовий ліміт зняття готівки 2000 EUR
 • Місячний ліміт зняття готівки 20000 EUR
 • Верифіація обов´язкова через Дію або альтернативним варіантом
 • Документи закордонний паспорт, ID картка
POSITIVES
 • Миттєві швидкі операції в Україні та по світу, перекази за номером телефону
 • Децентралізована система захисту даних
 • Підтримує понад 30 монет з різними методами: TRC-20, ERC-20, BEP-20
 • Якісна підтримка 24/7
 • Дуже зручна верифікація через Дію
NEGATIVES
 • Є ліміти та обмеження на суми, але вони допустимі
 • Є обмеження на обмін в гривні, через законодавство, але воно тимчасове

Trustee Plus – це криптобанк, який надає нові можливості користувачам в користуванні криптовалюти без обмежень. Це не просто крипто гаманець, це біткоїн гаманець нового покоління! З Trustee ви зможете купити та продати крипту через Visa або Mastercard в будь-якому місці та будь-який час! Керуйте своїми криптоактивами, використовуючи найкращий та безпечний крипто гаманця.

trustee plus

Польська компанія Quicko являється платіжним партнером Trustee. В компанії ліцензія ЕМІ.

Завантажити та встановити мобільний додаток Trustee Plus

Ось кроки до успішної установки Trustee Plus додатку на Android або iOS:

 1. Завантажте та встановіть додаток Trustee Plus на ваш мобільний телефон;
 2. Процес встановлення цього інноваційного криптового необанку на ваш смартфон займе всього кілька хвилин;
 3. Зареєструйте свій номер телефону, щоб розпочати використання всіх переваг Trustee Plus.
 4. Відчуйте готовність до нового рівня фінансової свободи!
 5. Замовте крипто карту Trustee Plus, щоб отримати максимально можливостей та переваг від криптобанку.
криптобанк trustee

Платіжна карта Trustee Plus

Оплачуйте покупки через телефон з допомогою Apple Pay та Google Pay. Відкривайте платіжну картку Trustee Plus всього за декілька хвилин. Це дебетова карта, яка має безліч переваг:

 • 30+ криптовалют;
 • Користуєтесь через Google & Apply Pay;
 • Оплачуйте покупки онлайн по всьому Світу;
 • Мега швидка конвертація в місцеву валюту;
 • Тарифи і умови всі прозорі та вигідні.

Поповнення крипто картки – це просто. Вам потрібно додати гроші на ваш гаманець у Trustee Plus, використовуючи криптовалюту, наприклад: USDT. Після поповнення гаманця ви можете легко обміняти вашу крипту на євро чи іншу фіатну валюту. Зручність і гнучкість сервісу вражає і поповнити криптокартку можна з будь-якого іншого гаманця, біржі або обмінного сервісу, що надає вам максимальну вільність вибору.

Контакти криптобанку

КомпаніяTrustee Global UAB
Сайтhttps://trusteeglobal.com/
Emailcontact[@]trusteeglobal.com
Телефон+13152267352
Чат в мобільному додаткутак

Trustee Plus відгуки

Якщо ви вже користувалися чи користуєтесь Trustee Plus, залиште будь ласка ваш фідбек нижче в коментарях, це буде цікаво іншим людям.

В Інтернеті можна знайти наступні фідбеки:

 • Дуже зручно і легко користуватися мобільним додатком Trustee, все швидко та зрозуміло, тому продукт цікавий та класний як для новачків, так і вже професіоналів в крипто сфері;
 • Що це класний синтез крипто гаманця та крипто обмінника, дуже швидко можна виводити гроші в фіаті;
 • Це класний багатофункціональний сервіс, який реалізований через мобільний додаток, дуже все подобається.
trustee мобільний додаток в Україні

Після детального огляду сервісу, стає очевидним, що цей гаманець можна вважати одним з найкращих сучасних мультивалютних криптовалютних гаманців. Він пропонує багато можливостей для операцій з нульовою комісією та практично без обмежень. Також, важливо відзначити можливість замовлення крипто карти, яка дозволить швидкі розрахунки як в Україні, так і за кордоном.

Огляд від Incrypted:

Часті запитання про Trustee Plus

Чи легально працює компанія Trustee в Україні?

Trustee – це регульований постачальник послуг віртуальних активів в Україні. У команди вже 10+ років досвіду роботи з крипто активами. Є різні рівні захисту системи та має PCI DSS compliant.

Trustee Global UAB – офіційний оператор депозитарного гаманця для віртуальної валюти, який діє на підставі авторизації, внесеної до реєстру Республіки Литва.

Будь ласка, зверніть увагу, що хоча Trustee Plus є криптобанком та крипто необанком, він не функціонує як банк або фінансова установа згідно з визначенням банківського законодавства. Тому він не підлягає відповідному ліцензуванню НБУ, що необхідно для класичних банків та банківської діяльності.

Що таке крипто карта?

Крипто карта – це віртуальний еквівалент звичайної банківської картки, що дозволяє використовувати цифрові валюти у повсякденних ситуаціях, наприклад, для оплати товарів та послуг. Користувач видає власну крипто картку в програмі Trustee Plus, яку можна інтегрувати з Apple/Google Pay. Для покупки товарів чи послуги достатньо просто прикласти телефон до платіжного терміналу і все.

З якими криптовалютами працює Trustee Plus?

BTC, BCH, ETH, ETC, LTC, DOGE, USDT, TRX, Stellar, XRP, XMR, Matic, USDC, SOL, BNB, VeChain.

Де придбати криптовалюту без потреби верифікації та відсутності необхідності пред’явлення паспорта?

Якщо ви шукаєте можливість придбати криптовалюту без вимог до верифікації або надання особистих даних, рекомендуємо використовувати мобільний гаманець Trustee Wallet.

Цей гаманець гарантує анонімність та невимогу до особистої інформації.
Після встановлення програми на вашому Android або iOS (iPhone) пристрої і натискання на кнопку “Створити гаманець”, вам буде надано Фразу Відновлення – унікальний ключ доступу. З цим ключем гаманець готовий до використання.

Під час покупки криптовалюти, система автоматичного обміну забезпечить вам найвигідніші пропозиції від надійних постачальників. Зазначимо, що окремі постачальники можуть вимагати підтвердження особистості (це позначається символом “KYC”), але ви завжди можете обрати іншу альтернативу, яка підходить під ваші умови та не вимагає розкриття особистих даних.

Чи легальна криптовалюта в Україні?

Україна легалізувала криптовалюти та криптовалютний ринок завдяки наступним крокам:

1) Прийняття закону: 8 вересня Верховною Радою України був ухвалений закон “Про віртуальні активи”, що часто називають законом про легалізацію криптовалют. Це важливий етап, який визначив офіційний статус цифрових активів у країні.

2) Підписання президентом: Президент України Володимир Зеленський підписав цей закон 16 березня 2022 року, підкреслюючи важливість розвитку криптовалютного ринку та забезпечення правової підтримки для його учасників.

3) Суттєві зміни: Закон визначає віртуальний актив як “нематеріальний актив, що є об’єктом цивільних прав”. Він надає судовий захист прав учасників ринку та власників криптовалют, а також офіційно легалізує функціонування іноземних та вітчизняних криптобірж. Ця ініціатива стане дійсною після внесення відповідних змін до податкового законодавства, що підтвердить її остаточний статус.

Яке оподаткування криптовалюти в Україні?

Після підписання президентом України 16 березня 2022 року закону “Про віртуальні активи”, чинність цього закону вступить у силу з моменту внесення відповідних змін до Податкового кодексу.
За останні роки Верховна Рада розглядала 4 законопроекти щодо оподаткування криптовалют, однак жоден з них не був прийнятий. Хоча останній з цих законопроектів наразі перебуває на розгляді відповідного комітету, точна дата можливого його ухвалення залишається невідомою. Таким чином, питання оподаткування в цій сфері лишається відкритим.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Додати коментар