Чи потрібна нам медична страховка?

Чи потрібна нам медична страховка? – здоров’я не купити за гроші – ця прописна істина відома всім ще з дитинства, і з таким твердженням не посперечаєшся. Однак кожен може потрапити в ситуацію, коли знадобитися допомога медиків, і ось в таких ситуаціях зовсім не зайвими, а іноді і життєво важливими, можуть бути страхові виплати.

В даний момент існує безліч компаній, що займаються страхуванням, в тому числі і медичним. Як невеликі, так і дуже розвинені, мають велику клієнтську базу і поширену систему медичних установ. Вони надають необхідну допомогу, часом охоплює всі регіони країни.

Як вибрати сімейного лікаря – важливі моменти!

Що потрібно знати про сімейних лікарів? Чому це важливо зробити в 2019 рік.

Чи потрібна нам медична страховка?

Нужна ли нам медицинская страховка?
  • Особливо актуальною медична допомога зі страхування може стати людям, які за родом своєї професії нерідко переїжджають або їздять у відрядження, іноді навіть не заплановані. Адже неможливо передбачити, коли і де можна травмуватися або тимчасово втратити працездатність в силу раптового виникнення хвороби або загострення хронічного захворювання.
  • Дуже популярним є корпоративне медичне страхування. Воно зазвичай має базовий набір послуг і є стандартним для співробітників підприємства, що підписує договір зі страховиками, обумовлюючи в ньому обсяги і ціновий сегмент опцій. Найчастіше такий стандартний набір включає в себе як надання екстреної допомоги, так і амбулаторне поліклінічне обслуговування, а також лікування в стаціонарі.
  • Добровільне медичне страхування дозволяє клієнтам розраховувати на отримання певного спектру медичної допомоги, з компенсацією вартості цих послуг і необхідних медикаментозних препаратів в рамках суми, обумовленої в договорі страхування. Зазвичай кожна компанія представляє певні пакети послуг, набір яких варіюється.

Скільки коштує застрахуватися?

Ціна медичного страхового поліса може коливатись в залежності від таких факторів:

  • наповнення пакета страхування – перелік послуг, що компенсуються страховою компанією;
  • вартість використовуваних медикаментів;
  • вибір медичних установ, їх класу;
  • наявність / відсутність планової стоматології;
  • наявність / відсутність додаткових опцій.

До останніх можуть належати послуги масажиста, відвідування басейну, спортзалу, вітамінізація, вакцинація, медогляди. А також лазерна корекція зору, косметологія, пластична хірургія, допомога психолога, доставка препаратів на будинок або виклик додому лікаря тощо.

Alfa Bank кредит через кредитную карту

Бракує грошей на страховку?

Оформіть банківську карту з кредитним лімітом від ПриватБанк або Альфа Банк. Без % період до 55 днів, оформлення карти за 5 хвилин онлайн. Далі потрібно тільки забрати в найближчому відділенні.

Клієнти дуже схільні купуваті медичні страховки, як для себе, так и для Членів своих сімей. Найчастіше це люди Досить заможні, з рівнем доходу вищє СЕРЕДНЯ. Много з них звіклі до зручностями, гарантованого медичною страховкою, віпробувавші їх Ранее, у виде корпоративного обслуговування в корпораціях, в якіх були співробітнікамі.

Часто такі клієнти бажають придбати VIP пакети, страхові пакети класу Еліт, з наповненням всілякими додатковими послугами. Вартість програм зазвичай висока і коливається в рамках близько 25-50 тисяч гривень, а й суми страхових виплат також мають високий рівень і можуть досягати 200-400 тисяч гривень.

банковские кредиты приватбанк карта универсальная оформить онлайн

вплив інфляції

В середньому, за останні кілька років відзначено збільшення вартості послуг медиків і препаратів, в середньому на 60-120%. Через планомірного стрімкого зростання цін на медпрепарати, діагностування і безпосередньо лікування, а також зростаючих супутніх витрат. Тому страховики постійно піднімають ціни на свої послуги, деякі навіть щомісяця.

Тому, для багатьох клієнтів медична страховка стає все більш вагомою витратною статтею і відбувається поступовий відтік клієнтів, особливо фізичних осіб, або ж істотне скорочення кількості послуг, що компенсуються страховим полісом. Деякі корпоративні страхові договори скорочуються до необхідного мінімуму, що включає в себе невідкладну допомогу і екстрений стаціонар.

Багато підприємств і зовсім закривають такі проекти, щоб скоротити витрати, або залишають медичне страхування як бонус для керівництва або особливо цінних співробітників.

Як вижити страховим компаніям?

Грунтуючись на досвіді попередніх років, в нинішньому році багато компаній заклали інфляцію в 10% до вартості своїх послуг. Однак, незважаючи на це не очікують високої приросту в сегменті ДМС.

Багатьом компаніям вдається залишатися на плаву за рахунок підняття вартості на послуги, а також об’єднуючись шляхом поглинання або злиття декількох компаній в одну, а відповідно і об’єднанням клієнтської бази. Відбувається перерозподіл ринку страхової медицини, а не його розвиток.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Коваль/ автор статті

Вже понад 9 років займаюсь розглядом та аналізом кредитного та мікрокредитного ринку в Україні. Копірайтер та контент-менеджер проекту OnlineCredit.in.ua

Додати коментар