Starfin

BONUS

від 0,1% - 2,5% в день

FREE SPINS BONUS

до 20000 грн

4.4 / 5
TOTAL SCORE
SUMMARY

Starfin (Старфін) - нова мікрокредитна компанія, яка надає послуги онлайн кредитування. Це ще один альтернативний сервіс з конкурентними умовами на ринку. Отримуйше швидкі онлайн кредити на картку до 20000 грн.

INFO
 • Сума 1го кредиту 1000 - 15000 грн
 • Комісія за 1й кредит 0,01% в день
 • Сума повторного кредиту 1000 - 20000 грн
 • Комісія за повторний кредит до 2,50% в день
 • Термін кредиту до 30 днів
 • Громадянство Україна
 • Вік від 18 років
 • Застава непотрібна
 • Погана кредитна історія допустима
 • Ліцензія НБУ ФК №В0000322
POSITIVES
 • Швидке прийняття рішень: Заявка на кредит розглядається всього за 5 хвилин, і гроші можуть бути на вашій банківській картці через 5-10 хвилин.
 • Мінімальний пакет документів: Для оформлення кредиту потрібен лише паспорт та ідентифікаційний номер.
 • Вигідні умови: Ви можете отримати перший кредит від 1 000 до 15 000 гривень та повторний кредит від 1 000 до 20 000 гривень.
 • Зручність: Starfin працює цілодобово, без вихідних і святкових днів, що дозволяє вам отримати фінансову допомогу в будь-який час.
 • Безпека: Ваші особисті дані захищені від несанкціонованого доступу.
 • Ставки на 1й кредит конкурентні
NEGATIVES
 • Ставки на повторний кредит зависокі
 • Немає мобільних додатків
 • Тільки 1 продукт - це мікрокредит, коли в деяких компаніях є ще довгі кредити до 1 року

Starfin (Старфін) – це сучасний сервіс кредитування, який пропонує доступ до кредитів онлайн для громадян України віком від 18 років. МФО сервіс працює для вас як короткостроково, так і довгостроково, надаючи можливість отримати фінансову підтримку у найважливіші моменти. В даному огляді розглянемо всі можливості, переваги та недаліки даного мікрокре

Starfin пропонує швидке та ефективне прийняття рішень по кредитуванню, і це займає всього 5-15 хвилин. Гроші швидко надходять на вашу банківську картку, що дозволяє вам вирішити нагальні фінансові питання.

Starfin готовий допомогти в будь-який час, оскільки МФО сервіс доступний 24/7 без вихідних і святкових днів. Ви можете подати заявку на кредит онлайн у зручний для вас час.

Умови кредитування прозорі і ви можете отримати кредит від 1000 до 15000 гривень на першому кредиті та від 1000 до 20000 гривень на повторному. Starfin пропонує додатково індивідуальні промокоди для зниження ставок, що діють при своєчасному погашенні кредиту. Starfin – ваш надійний партнер для фінансового комфорту.

Starfin (Старфін) кредит онлайн

Starfin кредит онлайн

Якщо розглянути умови кредитування, то, використовуючи акцію під 0,01% можна використовувати сервіс, далі при повторному кредиту чи, якщо розглядати кредит без акції з мінімальною комісією, то комісія Starfin 2,50% – 3,20% в день, а при таких умовах вигідніше користуватися кредитними картками з кредитним лімітом. Звісно, якщо такої можливості немає, тоді певно краще обрати інший кредитний сервіс з акційними умовами.

Starfin кредит онлайн на картку

То що ж потрібно для отримання мікрокредиту з МФО Старфін:

 1. Визначтесь спочатку взагалі чи потрібний вам кредит і особливо мікрокредит;
 2. Перейдіть на офіційний сайт МФО Starfin: https://starfin.com.ua/;
 3. Оберіть суму та термін мікрокредиту та нажміть “отримати гроші”;
 4. Далі вам потрібно буде пройти онлайн реєстрацію та заповнити персональні дані;
 5. Після цього відбувається верифікація вашої картки, на яку ви хочете отримати кредит;
 6. Очікуємо на рішення: якщо позитивне, то рухаємося далі, якщо негативне, то можна спробувати через годинку, перевіривши дані, або обирайте інший мікрокредитний сервіс;
 7. Тому, якщо все гаразд, ви перечитуєте онлайн оферту та, якщо умови вас влаштовують, ви підтверджуєте їх;
 8. Після цього 5хв зазвичай і кошти у вас на картці;
 9. Завершальним етапом є покриття кредиту і дуже бажано зробити це вчасно, щоб не було протермінувань, а для позичальника це підвищена комісія, додаткові штрафи, зниження кредитної історії, інші фінансові негаразди, яких не варто допускати.

Як оплатити кредит вчасно і уникнути протермінування

Starfin особистий кабінет
 1. Найзручніше оплатити Старфін мікрокредит можна через особистий кабінет. Оплату провести з підключеної банківської картки;
 2. Теж зручний варіант №2, ви ідете в банк та по реквізитам проводите оплату по реквізитам. Реквізити ви також можете взяти в особистому кабінеті.

Starfin контакти

Якщо вам потрібна служба підтримки, ви можете звернутися до команди МФО по нижче вказаним контактам:

КомпаніяТОВ “СТАР ФАЙНЕНС ГРУП”
Сайтhttps://starfin.com.ua
Телефон0800202233 | +380630202233 – (безкоштовно по Україні)
Emailinfo[@]starfin.com.ua – це загальні питання;
collection[@]starfin.com.ua – з питань протремінування боргу;
Адреса03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, буд. 72

Starfin відгуки

Якщо ви вже користувалися послугами МФО Старфін, поділіться будь ласка вашими відгуками з іншими людьми в коментарях нижче. Це новий мікрокредитний сервіс, відгуків ще не так багато. Також, знайшли обговорення на форумі: https://anticollector.biz.ua/threads/starfin-kak-sebja-vedut.41855/

Часті запитання про МФО Старфін

Є запитання, залишайте зі своєї сторони їх в коментарях, допоможемо чим зможемо.

Чи легально працює компанія Старфін в Україні?

Так, кредитна компанія Старфін працює легально і вся документація представлена на офіційному сайті компанії в розділі “Про нас”. Ліцензія НБУ – ФК №В0000322;

Що робити, якщо було відмовлено в кредиті?

Ви можете обрати інший мікрокредитний сервіс, їх досить багато і у більшості є акційні умови під 0,01% комісії за 1й кредит, але краще користуватися банківськими картками з без % періодом і низькою комісією – до 4% в місяць, а ще краще, взагалі, не користуватися кредитам, тому, якщо є змога не брати кредит, не беріть, краще підпрацюйте, заробіть кошти, але не залазьте в кредити!

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Додати коментар