Monobank кредитна картка

Комісія

3,20% в день

Сума кредиту / Кредитний ліміт

до 100000 грн

4.9 / 5
Рейтинг

Вступ

Монобанк - це ТОП №1 діджитал банк в Україні. Дуже зручний, швидкий, надійний. Все керування через мобільний додаток 24/7. Швидке оформлення та отримання картки. Спробуй зараз.

Monobank (Монобанк) – це сучасний банк з новими можливостями для різних клієнтів і якому навіть не потрібні локальні відділення, адже все тепер набагато простіше і швидше. Розвиток ринку банківських послуг і зокрема послуг кредитування стимулює підприємців впроваджувати нові підходи та інструменти в роботі з клієнтами.

На сьогоднішній день можливих альтернатив в кредитуванні безліч – це і банки и мікрофінансові компанії, включаючи онлайн-платформи, і ломбарди. Новинкою на українському ринку в 2017 році став інтернет-банк монобанк. 12 лютого 2018 рік Monobank похвалився реєстрацією 100 000-го користувача їх карти. У 2020 році вже більше 2,5 мільйонів клієнтів !!!

Monobank складається з кредитної картки, емітованої Universal Bank і мобільного додатку. За своєю суттю банком він не виступає, в документах позначається як “банківські послуги” від Universal Bank.

monobank кредит через кредитну карту

Особливості співпраці з monobank

 • Серед послуг, що можуть бути використані клієнт монобанк – кредитування на суму до 100000 грн., Розстрочка на придбання товарів в кредит, депозит.
 • У Monobank одному користувачеві дозволяється відкрити тільки один рахунок в національній валюті – гривні.
 • Карта monobank випускається від міжнародної платіжної системи MasterCard.
 • В рамках відкриття депозитів гарантом виступає Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.
як отримати карту monobank

Наступний перелік кроків для оформлення картки monobank:

 1. В мобільному додатку заповнити невелику форму і додати фото свого паспорта та ІПН;
 2. Вибрати спосіб доставки карти – це може бути доставка співробітником банку або самостійне звернення за картою на точку видачі;
 3. З паспортом звернутися на точку видачі (або пред’явити співробітнику доставки), поставити єдину підпис в документах;
 4. Отримати стильний чорний конверт з картою;
 5. Активувати карту потрібно в додатку авторізіруясь через телефон.

Надалі вся робота з картою проводиться за допомогою використання мобільного застосування, власних відділень та банкоматів монобанк не має. Знімати гроші можна в будь-якому банкоматі світу, а повернути кредитні кошти – використовуючи банки-партнери або безпосередньо у відділеннях Universal Bank.

Вигідні тарифи monobank

За рахунок використання персонального банкінгу та відсутності витрат на утримання відділень Monobank пропонує вигідну тарифну сітку для своїх користувачів.

Ряд операцій проводиться абсолютно безкоштовно, а саме:

 • оформлення, обслуговування та перевипуск карти від monobank;
 • поповнення карти через мережі терміналів партнерів;
 • оплата послуг зв’язку та комунальних платежів;
 • розрахунок карткою в інтернет-магазинах і торгових точках;
 • переклади фізичним і юридичним особам з власних коштів на картці;
 • інформаційні виписки по карті і довідка про стан боргу;

Monobank пропонує, також, вигідні умови кредитування. Так, кредитний ліміт можна отримати до 100000 грн., При цьому по карті діє пільговий період користування в 62 дня. Відсоток за користування кредитними коштами поза пільгового періоду досягає 4% в місяць.

Реальна річна процентна ставка за користування кредитними коштами заявлена в паспорті кредиту становить 46,7%.

Детально ознайомитися з усіма тарифами Monobank можна на офіційному сайті Монобанк.

Розстрочка на товар від Моно банк

В рамках даної послуги банк пропонує відкриття кредитного ліміту в споживчих цілей з терміном повернення до 1 року.

Крім цього послуга передбачає:

 • кредитування на суму від 1000 до 100000 грн .;
 • річну відсоткову ставку 0,00001%;
 • відсутність пені і штрафів;

Депозитні пропозиції від Monobank

Важливим плюсом у використанні карти монобанк виступає 7% річні нарахування на залишок коштів на карті. Тобто, навіть не відкриваючи депозит клієнти щомісяця накопичують певну суму від зберіганні власних коштів на мапі банку.

Основні умови депозитів в Monobank передбачають:

 • термін депозиту – від 6 до 12 місяців;
 • сума депозиту – від 1000 до 2000000 грн .;
 • поповнення депозитного рахунку з карти monobank, з картки інших банків або за реквізитами через банківські каси;
 • щомісячна виплата відсотків на карту monobank або карту іншого банку.

З цікавого: всі накопичення за депозитом можна відстежити вдодатку monobank.

оформити карту Monobank

Обслуговування і технічна підтримка

 • Monobank використовує онлайн обслуговування клієнтів;
 • Майже всі операції користувачі реалізовують через мобільний додаток зі зручним інтерфейсом;
 • Служба підтримки в месенджерах Viber, Facebook і Telegram працює в режимі 24/7;

Чому варто вибрати карту Monobank?

Кожен для себе знайде щось своє:

 • 7% на залишок особистий засобів– як ми вже згадали вище щорічно користувачі можуть примножити свої особисті кошти на карті на 7% без будь-яких додаткових дій і витрат;

тільки % обчислюються від мінімального залишку який був на карті протягом місяця, тобто, якщо на 1-е число місяця у вас було 10000 грн., через тиждень ви зняли 9000 грн. і залишилася 1000 грн. саме від 1000 грн. буде пораховано 7% як накопичення;

 • безкомісійні бюджетні та комунальні платежі,навіть за рахунок кредитних коштів;
 • Кешбек. У рекламі проекту було заявлено Кешбек до 20%, цифра звичайно значна, але не дуже близька до реальності. Згідно з умовами послуги Кешбек клієнт вибирає 2 напрямки в місяць із запропонованих, за придбання за якими буде повернутий% від суми покупки, скористатися ними клієнт може після досягнення позначки в 100 гривень, при цьому є обмеження в 500 грн. / Місяць, як максимальна сума накопичень . Різні напрямки послуг і товарів мають різну величину повернення коштів.

За словами користувачів, поки що більш ніж 10% повернення в додатку не пропонує, до того ж проявилася проблема з визначенням програмою напрямки послуг або товарів. До того ж сума повернутих коштів оподатковується, величина його стандартна для фізичних осіб – 19,5% .У будь-якому випадку, навіть з огляду на всі ці мінуси сам факт Кешбек, нехай і не в 20% дуже приємний бонус для користувачів, більш того, коли ви точно знаєте на що збираєтеся добре витратитися в прийдешньому місяці.

 • швидкий переказ коштів. Серед нововведень монобанк варто відзначити переклади на близькій відстані, для яких досить потрусити телефони з включеним додатком і, вибравши одержувача блискавично перевести гроші.

Додатково про mono bank

Говорячи про монобанк, слід виділити зручне і простий додаток і стильний дизайн карти, який дуже відрізняється від аналогів на ринку. Саму карту вельми зручно використовувати як транзитну між своїми рахунками в інших банках, оскільки переклади особистих коштів на інші рахунки безкоштовні.

Безліч різних послуг для оплати рахунків, послуги розстрочки і кредитування виглядають зовсім не гірше, а часто і набагато краще пропозицій інших українських банків. Значною перевагою виступає можливість кешбеку і 7% накопичення власних коштів.

Серед іншого, розробники Monobank постійно покращують додаток і продумують нові приємні і корисні “фішки” в роботі з картою, впроваджуючи цікаві нововведення, наприклад, ті ж переклади потряхиванием телефону.

Monobank став першопрохідцем на українському ринку і багатьом користувачам припало до душі використання такого персонального банкінгу. Особливо популярним сервіс став у молодого покоління, для якого черзі в банках неприйнятні, а смартфон знаходиться в руках 90% часу.

Якщо вам теж до смаку електронні операції і “власний банк в кишені”, то ви неодмінно оціните безліч приємних доповнень у використанні карти monobank.

Фішки мобільного додатку monobank

monobank карта з кредитним лімітом до 100000 гривень

У мобільного банкінгу від монобанк є багато фішок, хочемо вам розповісти про наступні:

Зручність і простота:

monobank є як для Android, так і для iOS. Як тільки ви встановите мобільний додаток, банк попросить вас сфотографувати ваші документи і карту, щоб пройти реєстрацію.

Дуже зручний і швидкий вхід в систему:

Для входу в додаток монобанк досить ввести PIN-код або пройти ідентифікацію особи / відбитка пальця.

Як поповнити мобільний телефон за допомогою монобанк програми:

Можна ввести номер потрібної людини або вибрати його / її з контактів телефону, що мега зручно і швидко. Поповнення йде без комісії. Якщо поповнення через кредитні засоби, то комісія буде 1%.

monobank мобільний додаток

А що з перекладами з карти на карту в mono bank:

Це можна зробити як за номером картки, так і вибравши людини, у якого є теж monobank карту з списку контактів у телефонній книзі. Переклади безкоштовні, якщо переклад з кредитних коштів, то 4% комісія.

У додатку є функція ще “Shake to pay” – вам потрібно потрясти телефоном і він визначить інших користувачів банку і далі ви зможете переводити гроші в кілька кліків – круто!

У монобанк є спільна оплата рахунку:

Якщо ви відпочиваєте з друзями, на замовляли, а потім вирішили розділити рахунок. Раніше всі скидалися готівкою, а тепер можна зробити інакше:

 1. Хтось один оплачує все;
 2. Далі в додаток знаходить конкретну дату і натискає на “спільна оплата”
 3. Далі в додаток знаходится конкретну дату и натіскає на “Спільна оплата”
 4. Вибираємо друзів, у яких теж є монобанк додаток за допомогою контактів в телефоні або функції “shake to pay”;
 5. Далі кожному учаснику приходить запит на оплату :)

Відносно оплати комунальних послуг через монобанк додаток:

Знову ж таки, це можна робити як за свої гроші, так і з кредитного ліміту в монобанк. Створюємо шаблони платежів і далі оплату комунальних послуг можна оптимізувати. Комісії в монобанк по оплаті комунальних послуг немає, але тут є нюанси і залежить від договорів банку з комунальними компаніями.

Чи складно перевести кошти на рахунок юр. особи:

Платежі до 10000 грн = безкоштовно, якщо більші суми, то комісія буде близько 0,5%; до 20000 грн = 2% комісія від суми, а якщо більше, то може бути і до 4%; платежі відправляються на наступний день після оформлення.

monobank мобільні додатки

Банк буде цікавий і геймерам:

Ви можете поповнити рахунок в багатьох онлайн іграх в кілька кліків, що дуже зручно і не може не радувати геймерів України :) Список ігор дуже великий, так що ігроманам привіт)

Додаткові послуги від монобанк:

Сервіс, продукти банку постійно розвиваються, тому з додатком monobank ви можете ще реалізувати багато чого:

 • оформити страховий поліс – легко;
 • оплатити штраф;
 • різні нагадування по оплатах, поповненням з різною періодичністю;
 • режим інкогніто, якщо не хочете, щоб хтось побачив скільки грошей у вас на карті;
 • можна видалити карту з гаманців на різних пристроях, це корисно;
 • в додатку є вбудовані ігри: одна за оновленням балансу, потрібно тягнути виписку вниз і швидко натиснути на ракерту, щоб активувати гри – кращим гравцям круті призи; друга гра, її можна знайти довго утримуючи “на банку” – ці ігруліни дуже популярні, так що пробуйте)
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар