МіЛоан

Відсоткова ставка

от 0,01% - 1,60% в день

Сума

до 20000 грн

4.7 / 5
Рейтинг

Мілоан (Miloan) – дуже відомий фінансовий сервіс в Україні. МФО надає кредити онлайн за замовниками на вигідних умовах до 15000 грн. Все дуже оперативно (10 – 15 хвилин), не потрібно виходити з дому, оформлення лише через Інтернет та на вашу карту Visa або MasterCard.

Miloan (Милоан) 2020

На сьогоднішній день Мілоан онлайн кредит вважається одним із найпопулярніших варіантів рішень тимчасових фінансових проблем. Основним правилом організації є швидкість та оперативність.

Умови для боржників:

Перший кредитдо 15000 грн
Відсоткова ставка0,01% в день
Повторний кредитдо 15000 грн
Відсоткова ставкадо 1,50% в день
Срок кредитудо 30 днів

Оформити Заявку

Компанія Мілоан дозволяє в найкоротші терміни отримати матеріальні засоби на банківську карту. За допомогою таких послуг кожна людина може в будь-який момент вирішити свої фінансові проблеми.

МіЛоан (Miloan)

МФО Мілоан працює в Україні з 2016 року, тобто, 4+ року вже присутній на ринку мікро фінансування та активно розвивається. Головний офіс в Києві. Є всі необхідні сертифікати, реєстрації.

Сервіс працює цілодобово, надаючи онлайн кредити позичальникам, в основному 21+. Застави, поручителі, довідка про доходи не потрібні – це все зайве.

Огляд компанії Мілоан
Мілоан безвідсотковий кредит під 0%

Відгуків про Miloan досить багато в мережі, але компанія себе зарекомендувала з позитивного боку, що і радує багатьох позичальників. Чіткі, конкурентні і прозорі умови, зрозумілий інтерфейс, зручність користування і не тільки, це те, що підкуповує багатьох користувачів.Так що, хочете дізнатися якомога швидко і зручнооформити кредит онлайн з Miloan, читайте нижче.

МіЛоан оформити кредит онлайн

Необхідний час: 15 хвилин.

Як отримати кредит від МіЛоан:

 1. Перейти на офіційний сайт МіЛоан

  Це – тут ви можете оформити заявку онлайн, но спочатку вам потрібно буде вибрати суму та строк кредитування через Мілоан кредитний калькулятор;

 2. Этап реєстрації

  На данному етапі потрібно заповнити контактну інформацію і підтверджуємо реєстрацію через СМС; в спеціальні поля потрібно вводити свої особисті дані; стоїть напомнити про том, що вся передбачена інформація повинна бути правдивою; тут дані потрібно вводити лише на українську мову, як вказано в паспорті;

 3. Заповнюємо особисту інформацію

  Заповнюємо онлайн анкету від Мілоан, вписуючи деталі про свою особистість: соціальний, сімейний статус, адреса проживання, додаємо паспортні і дані з ІПН (ПІБ потрібно вписувати тільки українською мовою як в паспорті);

 4. Додаємо банківську карту

  На цьому етапі важливо додати картку на яку ви хочете отримати онлайн кредит, а потім її потрібно буде верифікувати через СМС, як це позичальник уже робив на етапі реєстрації; оформлення кредиту можливо тільки на ту картку, яка належить вам; в розділі Допомога ви можете ознайомитися з повною інформацією про захист даних і використання банківських карт; для того щоб перевірити активна чи карта і дійсно вона належить вам, на ній буде заблокована випадкова сума (до 1 грн); вона обов’язково повинна лежати на картці. Інформація з сумою прийде на ваш номер телефону; для уточнення можна завжди подзвонити оператору банку; після введення, вона автоматично буде розблокована;

 5. відправляємо заявку

  Відправивши заявку на кредит, йде фінальна перевірка і, якщо все добре, вам приходить повідомлення про позитивне рішення на пошту, через СМС та в особистому кабінеті Мілоан

 6. Підтвердження умов договору Мілоан

  Щоб отримати гроші, потрібно прочитати онлайн договір і, якщо умови вас влаштовують, дати свою згоду; далі гроші зазвичай протягом 15 хвилин у вас на карті;

 7. Повертаємо кредит

  Це важливий етап, про який багато хто забуває, а ще багато хто забуває, що важливо вчасно віддавати борг, щоб уникнути пені, штрафів, погіршення кредитної історії і т.д. Тому, якщо оформляєте кредит онлайн, відразу подумайте як і коли будете його повертати.

Потрібно уважно заповнювати дані без помилок, тому що від цього теж часто залежить позитивне або негативне рішення по видачі кредиту буде у позичальника.

Вимоги для позичальників

МіЛоан – це сервіс, яким варто користуватися тільки про всяк випадок і коли вже точно немає інших варіантів. Тоді, можна оформляти кредит онлайн, але тільки з розумінням точним: як і коли позичальник зможе повернути гроші. Нема обмежень за програмними цілями кредиту, але легковажно брати кредит не рекомендуємо

miloan | мілоан
Вік:21+
Документи:Паспорт та ІПН
Довідка про роботу:не обов’язково
Погана кредитна історія:50% / 50%

Оформити Заявку

Переваги Miloan

 • Прозорі умови
 • Безпека використання даних
 • Простота і зручність видачі онлайн кредиту на карту не виходячи з дому – використовуючи кредитний калькулятор можна відразу побачить вартість кредиту на конкретний термін, але додатково рекомендуємо звіряти інформацію в договорі
 • Швидкість отримання кредиту
 • Зручний і зрозумілий Особистий онлайн Кабінет
 • Мінімальний пакет документів: паспорт та ІПН
 • Ніяких застав, поручителів, довідки про доходи
 • Лояльність: лояльні умови, знижки, можливість отримати кредит онлайн навіть з поганою кредитною історією.

Подавайте заявку онлайн, якщо зважилися, читайте умови, заповнюйте докладно дані і використовуйте сервіс як можливість тактовно вирішити ваш фінансове питання на 1-2 тижні, а далі потрібно повернути гроші. Вообщем, чим довше користуємося грошима, тим більше комісія!

мілоан особистий кабінет

Як можна погасити кредит МіЛоан

Мікрокредит можна погасити достроково відразу або частково. % нараховуються за кожен день. Додаткові комісії відсутні.

Мінімальна сума платежу через Особистий кабінет = 10 грн. Всі умови вказані в договорі, читати все потрібно уважно, терміни погашення до 30 днів.

Якщо потрібно, можна оформити пролонгацію, але для цього потрібно оплатити% за дні використання кредиту + може бути тут доп. плата (потрібно прочитати договір). Якщо позика позичальник не віддає, його справу можуть перепродати третім особам, включаючи колекторів.

Мілоан погасити кредит

Повернути кредит можна:

Через Особистий кабінет: потрібен переклад з банківської карти – виберете суму і картку, а далі натисніть просто “сплатити”. Далі SMS підтвердження і позичальникові прийде підтвердження про успішність операції. МіЛоан не списуються кошти автоматично, всі дії здійснюються після згоди клієнта.
Через термінали можна ще погасити позику
Також, можна погасити кредит через касу будь-якого українського банку за реквізитами

І пам’ятайте, особисту інформацію нікому не можна розголошувати, навіть співробітникам МіЛоан.

Відносно пролонгації: її можна оформити на 3,7,15 днів з фіксованим платежем за потрібний період. Погашення всієї суми мікрокредиту вже потрібно буде реалізувати після періоду пролонгації або раніше, якщо буде така можливість.

У особістом кабінеті МіЛоан ви можете Побачити всю необхідну інформацію: № договору, суму мікрокредіт и заборгованості, дату повернення, всю суму Боргу.

Принцип дострокового погашення МіЛоан – відсотки нараховуються щодня на поточний залишок кредиту. Тому якщо ви повернете кредит достроково, повністю або частково, то заплатите менше відсотків, ніж було передбачено первинними розрахунками.

мілоан кредит

Додатково

 • А чи можна отримати кредит онлайн з поганою кредитною історією в МіЛоан?

МіЛоан підходить до кожного клієнта індивідуально, так-що кредит може отримати кожен, і навіть, якщо у вас дійсно погана КІ.

 • Що критично для позитивного рішення отримання мікрокредиту?

Вік тільки: 20-65 років. Якщо є помилки при оформленні. Якщо дуже багато у вас прострочень по кредитах в інших сервісах / банках.

 • Чи можу я отримати кредит, якщо вже є позика в іншій компанії?

Можна, але тільки, якщо ви дійсно по платежах зможете потягнути 2 кредити. Потрібно підтвердити платоспроможність (усне підтвердження керівництва зайемщіка, де працює). Якщо невелика заборгованість, але шанси є, пробуйте.

 • А як оформляється повторний кредит

Після 1-го позики, кредит повторний оформлюється вже за 5 хвилин і кредитний ліміт, знижки по комісії вже становяться кращими. Повторну заявку можна подавати відразу після погашення 1го мікропозик в МіЛоан.

 • Чи є акції якісь?

Акції проходять постійно, потрібно стежити за новинами сервісу

 • А дані захищені, чи всі ок тут? Які гарантії, що мої дані будуть у безпеці?

MiLoan використовуєте захищений канал передачі, тому все захищено. Погашення кредитів онлайн тільки через захищені банківські карти. Сервіс використовує тільки сертифіковані платіжні системи: VISA, MasterCard, LiqPay … Ці сервіси мають стандарти міжнародного захисту даних: PCI DSS. Всі дані в особистому кабінеті добавляються нема на сайт, а в ці системи для можливості проведення даних операцій. MiLoan отримує тільки якусь маску карти з токеном (своїм ВД), і, якщо їх якимось чином вдасться отримати злодіям, вони не зможуть використовувати цю інформацію. Також, ви в будь-який момент можете видалити з кабінету дані картки. Також, зберігайте дані в безпеці від інших осіб (пароль і логін до сервісу МіЛоан). Приймаються тільки українські карти: Visa, MasterCard.

мілоан онлайн кабінет

Верифікація карти: потрібна для активації карти в сервісі, щоб точно розуміти, що картка належить тей або Інною особистості-позичальнику. На карті повинно бути хоча б кілька грн, тому що сервіс блокуємо 1 грн, а в призначенні платежу буде код, який потрібно ввести на сайті МіЛоан при оформленні кредиту онлайн, і єто дозволить підтвердить, що ви точно бачите рахунку карти.  Якщо ви додаєте карту, то всі реквізити отримує сертифікований платіжний сервіс LiqPay, але не MiLoan. Щоб дізнатися код, можна: 1) подивитися СМС, 2) через Інтернет-банк, 3) уточнити в служб підтримки. Код – це 6 знаків, приклад: CARD_VERIF_UAH * 1065LI. Далі блокуєте 1 грн. Єси операція підтвердження карти реалізовиваеться через web-віджет, то код верифікації не потрібен, карта буде додана в ваш онлайн кабінет.

МіЛоан контакти

мілоан контакти
Телефон:044-337-3667
Email:info[@]miloan.ua
Адреса:вул. В. Чорновола, 12 01135, Київ, Україна
Час роботи:24/7, служба підтримки: з 8: 00-20:00
Ліцензія:№2843 від 10.11.2016.
Реєстр:№ 16103409, дата реєстрації від 14.07.2016.

Акції від МіЛоан

Багато хто знає і ще більше людей не знають, що МФО МіЛоан організовує на постійній основі різні акції з призами, де можна виграти різні призи, якщо брати в них активну участь. Слідкуйте за новинами.

Акція Що в Коробці від Мілоан

Акція Що в Коробці від Мілоан

МФО Мілоан зібрав різні подарунки у своїй великій коробці: квадрокоптер, пральну машинку, блендер, ковдру з підігрівом, тостер, принтер, інсткамеру і інші.

Щоб взяти участь в акції, потрібно:

 1. Оформити кредит онлайн з 23 – 30 листопада 2020 року;
 2. Зайти в особистий кабінет Мілоан і зіграти гру;
 3. Далі витягнути свій приз.

Взяти Участь

Акція Техно Урожай от Miloan

Акція Техно Урожай від Miloan

У вас є можливість виграти головний приз від МФО Miloan – Apple MacBook Air! Крім цього, ще розіграш йде ряду інших призів, таких як X-box, smart TV, пральної машинки, планшета, холодильника і т.д.

 • Щоб взяти участь в акції, потрібно оформити кредит з 10 – 30 вересня 2020 року;
 • Всім учасникам, хто оформив кредит в цей період надаватися знижка на повторний кредит в 30%;
 • Розіграш буде щопонеділка, середи та п’ятниці з 14.09 – 30.09.2020 року. Імена переможців будуть на офіційному сайті Miloan;
 • Офіційні правила акції Техно Урожай від МіЛоан на сайті МФО в цьому документі.

МіЛоан відгуки

Якщо ви вже користувалися послугами сервісу Miloan, уточніть будь ласка в коментарях що сподобалося, а що ні. Залиште свій відгук для інших людей. Всім удачі!

Поширені запитання

📢 А чи можна взяти карту одного і використовувати при отриманні кредиту від МіЛоан?

Технічно так, але це порушує умови договору. Якщо борг вчасно не буде погашений, але це крім адміністративних проблем, може викликати кримінальні, так як це буде умисне шахрайство. Тому, важливо використовувати тільки свою картку!

📢 Які документи потрібні для оформлення кредиту?

Тільки паспорт і ІПН.

📢 А як зрозуміти, що кредит схвалений?

На мобільний / Email / Особистий кабінет прийдуть повідомлення. На Email ще прийде інформація за кредитним договором, який далі потрібно буде підписати в Особистому Кабінеті.

📢 Навіщо МіЛоан просить фото особи і фото паспорта?

Для того, щоб ідентифікувати особу позичальника і, щоб не було шахрайських варіантів угод.

📢 А можна скасувати заявку на кредит?

Це можливо тільки в процесі оформлення. Якщо позичальник уже отримав кредит, скасування неможлива.

Додати коментар