moneyveo україна

Скільки коштує здати кров в Україні і хто готовий бути донором

Скільки коштує здати кров в Україні сьогодні непокоїть багатьох. Можна сказати, що особливий інтерес до цієї теми з’явився ще на початку збройного конфлікту з Росією, коли нашим захисникам вже потрібна була донорська допомога. Дане питання цікавий обопільно, оскільки кров може бути потрібна людині просто життєво і терміново, а з іншого боку людина, яка здає кров робить добру справу і ще може за цю процедуру отримати певну суму грошей.

скільки коштує здати кров

Кров беруть майже у всіх областях медицини; на першому місці звичайно ж хірургія, відділення гематології, онкології, в центрах, коду надходять з опіками, а також в акушерстві, де непередбачені ситуації також мають місце бути і потрібна певна група крові терміново. Про військових госпіталях теж не потрібно забувати.

Сьогодні можна придбати і різні кровозамінники, які коштують шалені гроші і, що погано, з часом втрачають свою функціональність. Як результат, відповідаючи на питання “скільки коштує” кров, потрібно враховувати вартість життя людини.

скільки коштує здати кров в Києві

Скільки варто здати кров в Києві 2020

Скільки коштує здати кров в Києві наприклад, на це питання вам можуть відповісти в багатьох центрах і фондах столиці, де безпосередньо її та приймають. Знаходимо місце, дзвонимо, дізнаємося деталі і вартість.

Якщо пошуршать в далекому минулому, а саме в період існування Радянського Союзу, то питання нестачі крові вирішувалося жорстким способом, коли людей просто добровільно-примусово відправляли на здачу крові в ролі донора. Це були представники військових частин, працівники заводів, державні службовці та бюджетники. Крім того, бонусом був той факт, що в день здачі крові, у людини був вихідний. Донорам надавали безкоштовно келих вина, обід і вільний час. Багато “активні донори” (хто часто жертвував свою “рідина життя”) отримували кілька важливих привілеїв: перші місця в черзі на квартиру, підвищення пенсії і доступ до дефіцитним квитками на ж / д вокзалах.

Сьогодні ж організувати таке просто неможливо. Виходить, що питання про те, скільки платять за здачу крові київ, отримує зовсім інше значення. Сьогодні завдяки рекламі і різних засобів масової інформації люди отримують багато всього для розуміння цієї теми і можливих варіантів стати донором в будь-якому місті країни. Також, працівники медичних центрів різними методами приваблюють потрібну аудиторію здати кров. У наш час досить-таки багато відомих особистостей стають активними донорами і беруть участь в акціях по здачі донорської крові. Це допомагає зробити донорство популярним в Україні, але крові все одно часто не вистачає.

Коли держава почне активніше підтримувати даний напрямок і збільшувати економічну вигоду – кров стане доступною для всіх, хто її потребує.

Хто може бути донором

Перед тим, як дізнатися про вартість крові, потрібно вивчити умови здачі цього важливого матеріалу. Нижче представлений список захворювань, який не дозволяє, на жаль, стати донором і здати кров для іншої людини:

Різні захворювання крові, питання по імунітету, будь-які венеричні захворювання.Проблеми зі слухом вродженого типу, теж саме і щодо зору і здібностей мовної сфери.
Онкологія на будь-якій стадіїБезконтрольне зловживання алкоголем і наркотиками
Дерматологічні проблеми, як наприклад екзема або псоріазВідсутність будь-яких органів після операцій, трансплантація
Годування грудьми і вагітністьПротипоказання здавати кров тимчасового типу
Минулі інфекційні захворювання, недавні татуювання, хірургічні втручання – все це може відтягнути день здачі крові в ролі донорства від 10 днів і до року.Під час місячних також не можна здавати кров (враховуйте також 2-3 дні до і після цих днів). Адже саме в цей період в крові знаходяться гормони, які негативно впливають на згортання крові в загальному

Решта громадян країни, які досягли повноліття, мають повне право, п особистим бажанням, поповнювати банк крові в Україні. Але дуже важливо бути спеціально підготовленим до цієї важливої процедури.

скільки платять донорам в Україні

Скільки платять донорам в Україні

  • За три дні до планової здачі крові необхідно перестати приймати будь-які ліки, особливу увагу необхідно визначити тих препаратів, які негативні для процесу згортання крові.
  • Алкоголь повністю виключіть на 48 годин.
  • Щодо продуктів харчування: забудьте про жирної, гострої, солоної, копченої та молочної їжі на півдоби
  • Якщо ви не можете без куріння, то постарайтеся хоча б за дві години до здачі крові не палити взагалі.
  • Хороша фізична форма також важливі для донора в такий особливий день. Якщо ви відчуваєте слабкість, запаморочення, сонливість або нудоту – скасуйте цю процедуру. Вже після здачі крові необхідно обов’язково відпочити, добре поїсти білковими продуктами і тими, що багаті на залізо і скоротіть фізичне навантаження.

Які переваги ви отримуєте

Переваги донорства крові варіюются в залежності від об’єму крові, вашої групи крові і фізичних показників донора. Скільки коштує літр крові цікавить сьогодні багатьох потенційних донорів? На національному рівні була визначена ціна – за літр крові платять 160 грн. За один раз допускається здача 450-500 мл цього цінного матеріалу. В результаті людина отримає близько 80 гривень.

Але, ті донори, хто володіє особливою групою крові, можуть продати за пристойну ціну в інтернеті на спеціальній біржі. В такому випадку є можливість отримати від 200 до 1000 гривень або навіть більше, в залежності від випадку.

Донор після здачі крові має повне право пропустити робочий день, також ця людина може вибрати один день відпочинку і додати його до запланованого відпустки або ж отримати гроші за цей робочий день у вигляді компенсації. Якщо ви отримуєте особливий документ як почесний донор, який вже досить багато раз здавав свою кров для допомоги іншим, то в майбутньому ваша пенсія буде на 10% вище норми.

Тепер ви знаєте скільки платять донорам крові в Україні. Але важливо знати, що до того як здавати кров, спеціальні лікарі проводитимуть обстеження донора і перевіряти на ВІЛ інфекції, гепатит будь-якого типу і сифіліс. Таке тестування проходить безкоштовно.

Додаткові переваги донорства

Існує така теорія, що якщо здавати кров час від часу то поліпшується імунітет людини, а кровоносна і травна система починають краще працювати. Більш того організм стане молодше і оновлюється. Такі процедури особливо корисні для чоловіків. Важливо знати, що здавати кров можна лише кілька разів на рік: для чоловіків – 4 рази (раз в квартал), для жінок – до 3 разів.

Виходить, що заробляти постійно на цьому не вийти. Отримавши інформацію про те, скільки платять донорам крові в Україні 2020 року, будь-хто може прийняти рішення відмовитися від цієї затії, якщо головною метою спочатку було заробити на цьому. Якщо ж ви хочете допомогти людині своєю кров’ю і зробити добру справу – тоді вперед!

Якщо ж справа все таки в грошах, то краще подумайте, як поліпшити свій дохід і вийти на стабільність в заробітку. Раптом вам не вистачає грошей на термінові потреби – зверніться в надійний сервіс мікрокредитування онлайн і вже зараз отримаєте потрібну суму грошей на карту.Кредит онлайн отримати на карту сьогодні не складає труднощів і проблематичності: все прозоро, зрозуміло і швидко. З добрими намірами подумайте про людей, яким терміново потрібна кров і, незалежно від того, скільки коштує здати кров, зробіть добру справу!

📢 Скільки коштує здати кров в Україні?

За 500 мл орієнтована ціна = 80 грн;

📢 Чи багато вимог, щоб здати кров?

Є список захворювань, які негативно впливають на кров і не можна здавати; також, не можна пити і не тільки за 2-3 дні до дати здачі;

📢 Які переваги здачі крові?

Омолодження організму, поліпшення імунітету і не тільки;

📢 Як часто можна здавати кров?

Чи не більше 3-4 разів на рік.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
cpacredit/ автор статті
Додати коментар