moneyveo україна

Укрсіббанк карта з Кешбек на покупки до 5%

Укрсіббанк карта з Кешбек – це відмінна можливість стати клієнтом міжнародного універсального банку. Укрсиббанк пропонує новим клієнтам оформити онлайн безкоштовно супер кешбек карту на різні покупки. Кешбек до 5% перший рік!

Укрсіббанк карта з Кешбек

Укрсіббанк карта з Кешбек

Багато з нас не використовують кешбек для економії, а з Укрсиббанк ви можете економити до 500 гривень на місяць і витрачати кешбек на потрібні вам покупки. Це непоганий бонус за рік: 12 * 500 = 6000 грн – це та сума, яку ви можете отримати додатково при активному використанні карти Укрсиббанк з кешбек.

Переваги карти наступні:

Кешбекдо 5%
СистемаUkrsib online
ОформленняБезкоштовне
Кешбек в грошахдо 500 грн / міс

Ви можете безкоштовно поповнювати свій рахунок. Легко і швидко можна оформить додаткову карту для кого-то з близьких. З картою від Укрсіббанк ви можете вчасно оплачувати кредит, комунальні послуги, поповнювати депозит, економити на різних комісіях.

Укрсіббанк карта з кешбек оформити онлайн

Кешбек карта для геймерів

Любіть грати гри – це не удевітельно :) Купуйте гри через кешбек карту для геймерів від Укрсиббанк і економте до 5%. Для геймерів безкоштовне оформлення та обслуговування карти гарантовано! А ще, поповнювати ви можете легко, швидко і безкоштовно, але комісія за зняття грошей = 1,00%, але це не береться до уваги, так як всі покупки онлайн;)

  • Купуйте ігри;
  • Купуйте gold, кристали, срібло або іншу ігрову валюту онлайн;
  • Оформляйте платні підписки і грайте на повну з кешбек карта для геймерів от Укрсіббанк.

Що ще потрібно знати про кешбек карті від Укрсиббанк

  • Укрсіббанк карта кешбек– це банківська карта міжнародного стандарту. Кешбек 5% на період 1 року з моменту оформлення картки. Повна інформація на сайте або в тарифах;
  • В Україні крім Укрсиббанк є й інші популярні карти з кешбек:Monobank, Приватбанк, А-Банк, Sportbank та інші. У кожного продукту є свої преімуществва і недоліки: хтось обьеденяет кредитну карту з кешбек, а хтось робить окремо карти з максимальним фокусом на продукт, як це зробив Укрсиббанк.

Тому, якщо вам потрібна якісна кешбек карта як мінімум на період 1 року, то тут Укрсиббанк вам допоможе. Ви можете користуватися картою 24/7, в ній є чіп від MasterCard, це зручно і швидко. Підключення користувачів до кешбек карт буде з даними умовами до 31.01.2021 року. Скористайтеся можливістю і оформляйте карту онлайн вже зараз.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
cpacredit/ автор статті
Додати коментар