PUMB Кредит

PUMB кредит можна оформити онлайн всього за кілька хвилин. Це зручно і швидко. Сьогодні переважна більшість людей потрапляли в ситуацію, коли невідкладно були потрібні кошти. Вирішити дану проблему можна за допомогою банку, куди можна звернутися за коштами. ПУМБ – кредитно-фінансова організація, що надає грошові позики на прийнятних умовах.

ПУМБ кредит
PUMB кредит

[lt id=”38″]

PUMB кредит готівкою

PUMB кредит готівкою

Дана інструкція допоможе оформити в PUMB кредит готівкою:

 1. Оформляємо заявку онлайн на PUMB кредит
 2. Отримуємо дзвінок і уточнюємо у співробітника всі актуальні питання в режимі телефонної розмови
 3. Далі, якщо все добре (вердикт кредитного відділу може зайняти 1 година), підготуйте всі необхідні документи для отримання кредиту
 4. У відділенні банку ознайомтеся, а потім підпишіть договір
 5. Отримайте гроші

Оформити кредит в банку PUMB може будь-яка людина, що відповідає певним мірками:

 • Вік повинен знаходитися в межах 25-70 років.
 • На момент оформлення позики ви повинні бути працевлаштовані на одному місці не менше півроку.
 • Мати громадянство країни, де хочете отримати гроші.
 • Мати на руках оригінали паперів, що підтверджують особу, та ІПН. Після написання заявки, з них знімуться копії, які потрібно завірити підписом.

Умови кредиту в PUMB

Послуга: кредит готівкою
Сума кредиту: до 200000 грн
Термін кредиту: до 36 місяців
Річна ставка: 0,01%
Пролонгація кредиту: є
Рішення про видачу кредиту: 60-70 хв
Документи: паспорт, ІПН
Працевлаштування: від 6 місяців
Пенсіонери так

Зазвичай кредити предоставлют до 50000 грн через рейтинг кредитної історії, рівня доходів, цілей кредиту. До речі, цілі кредиту різні можуть бути, крім перекредитування.

З метою забезпечити собі фінансову підстрахування багато банків видають готівку на менш вигідних домовленостях, ніж по інших видах позик. До них відноситься і ПУМБ банк. Кредит в ньому є шанс отримати і без підтвердження наявності постійного прибутку. Якщо без затримок оплачувати всі необхідні в договорі платежі, установа має право знизити або мінімізувати ставки за відсотками протягом декількох місяців.

Якщо не відбудеться чергового внесення грошей в означений банком термін, вам не уникнути телефонної розмови з представниками установи про необхідність поповнити рахунок і про заходи, які будуть застосовані, якщо в подальшому триватиме умисна несплата. За одне порушення кредитується може відбутися тільки попередженням, в подальшому при порушенні термінів виплат покарання може проявлятися в формі підвищення відсотків, штрафів або навіть передачі справи в суд для примусового стягнення боргу. Якщо кредит брався із заставою, ви ризикуєте втратити закладене майно.

Якщо ви не можете внести чергову оплату, і підтверджуєте це документально, то банк може запропонувати реструктуризацію. Тобто про зміну початкових вимог для зниження навантаження. Для цього може бути змінений як загальний термін виплати кредиту, так і перенесена дата оплати заборгованості. Іноді змінюється валюта позики (при різкому стрибку валюти, в якій була видана позика).

За і проти кредитування в ПУМБ

Вам потрібно взяти кредит в PUMB якщо:

 • Ви любите швидке обслуговування;
 • У вас на руках тільки мінімум документів;
 • Потрібно, щоб банк пред’являв мало вимог до кредитованим особі;
 • Чи не потягнете виплату підвищених відсотків;
 • Може знадобитися реструктуризація;
 • Потрібно отримати фінансові засоби, що не підтверджуючи свої доходи.

Однак вам не слід сподіватися на позитивне рішення якщо:

 • немає шансу переплачувати додаткові комісії, прописані в договорі при оформленні ПУМБ кредиту;
 • вас не влаштовує строго лімітована організацією сума грошової допомоги.
 • не можете переплачувати завищені відсотки при отриманні готівки в порівнянні з безготівковими позиками.

Для своїх позичальників банк PUMB кредит надає на прийнятних умовах, при дотриманні яких ви не зіткнетеся з обов’язком платити штрафи. Надійним клієнтам банк може продовжити термін погашення боргу на кілька місяців без збільшення нарахування додаткових відсотків.

Здійснення операцій через онлайн-сервіси

Для надання клієнтам послуг на відстані банк PUMB розвиває систему інтернет банкінгу ПУМБ онлайн. Вона дозволяє проводити дії

 • з рахунками;
 • з банківськими картками;
 • з кредитами.

За будь-якої з цих операцій можна переглянути ключову інформацію, відредагувати і налаштувати потрібні параметри під свої потреби (ліміти, терміни).

Види кредитування під від PUMB

Банк PUMB пропонує досить великий асортимент програм для оформлення грошових позик. Але перед укладенням кредитного договору добре подумайте, чи зможете виконувати покладені боргові зобов’язання. Врахуйте, що банк оцінює і належить вам майно. Наприклад, до власників дорогих автомобілів та елітної нерухомості, пред’являються більш серйозні вимоги, ніж до людини середнього рівня достатку, котра має громадським транспортом. Адже у нього не повинно виникнути проблем з оплатою щомісячних платежів.

У банку можна взяти кредит практично на будь-які потреби і на різних умовах:

 • З початковим внеском і зменшеними щомісячними сумами виплат;
 • Без оплати комісій. Підійде тим, хто в силах розрахуватися за позикою завчасно. Адже чим більше сума платежу, тим менше ви переплатите в цілому.
 • З зниженою ціною поліса КАСКО або на придбання транспортного засобу за вигідною ціною у компанії-партнера банку ПУМБ.
 • На машину, що знаходиться в заставі, але зниженою ціною, без поручителів і з перманентним відсотком на весь термін кредитування.

Всі типи позик можна погасити, за допомогою послуг інтернет банкінгу. Це збереже багато часу. Також, не встаючи з дивана, можна отримати в PUMB кредит онлайн готівкою на лояльних умовах: мінімум документів і доступна сума переплати.

Вибираючи програму кредитування зверніть увагу на те, що від розміру стартового внеску залежать вимоги, на яких організація погодиться дати вам фінансові кошти в борг. Чим вона більше, тим меншою буде сума переплати.

ПУМБ кредитна карта

Назва ПУМБ SoloМандри або ВсеМОЖУ
Кредитний ліміт: до 200000 грн
Без % період: 62 дня
Розстрочка: 3 місяці на покупки в магазинах
Страховки, приховані комісії: немає
% ставка: 3,99% в місяць
Документи: паспорт і ІПН
Оформлення онлайн: так
Вік: 25 – 70 років
Комісія за зняття грошей в банкоматі: 0%, якщо 1 раз на місяць; 4,90% + 15 грн за зняття своїх грошей

Банк PUMB прагне йти в ногу з часом, тому кожен бажаючий може оформити для себе в банку ПУМБ кредитну карту.

PUMB кредитна карта Все Можу
PUMB кредитна карта Все Можу

Дана картка має цілу низку плюсів:

 • Купівля товарів в розстрочку в магазинах по всьому світу з фіксованим щомісячним платежем, без укладення договору в магазині при розплату кредиткою;
 • При покупці через інтернет безвідсотковий період становить 62 дня на повернення витраченої суми на кредитку, тобто ви не будете переплачувати, якщо повернете кошти, які витратили в інтернеті, протягом двох місяців.
 • Банк подбав про безпеку платежів, захистивши їх спеціальною системою;
 • При витрачанні кредитних коштів вам доведеться переплачувати максимум половини витраченої суми;
 • Безкоштовне зняття грошових коштів в будь-якому банкоматі на території України і за її межами.

Для оформлення такої картки потрібно звернутися у відділення банку і показати паспорт, ІПН і довідку, що підтверджує розмір зарплати або пенсії.

PUMB кредитна карта СолоМандри
PUMB кредитна карта СолоМандри

Можна оформити заявку для оформлення в ПУМБ кредитної картки з використанням інтернет сервісу ПУМБ онлайн. Зазвичай вердикт про видачу або відмову у наданні кредитки і розрахунок розміру ліміту оголошує кредитний відділ протягом одного-двох годин і повідомляється у вигляді смс-повідомлення. Додатково активувати подобнкю карту не потрібно.

Перевести в готівку гроші з кредитки можливо як в банкоматах, так і в касах установи. В останньому випадку крім карти потрібно пред’явити паспорт або інший документ з фотографією клієнта, наприклад, підійде водійське посвідчення.

Отримати PUMB кредит через кредитну карту в звичному розумінні неможливо. Однак, є шанс витрачати кредитний ліміт:

 • Його обсяг визначається на основі рішень кредитного відділу. Крім того, служба безпеки банку також оцінює можливі ризики.
 • Він не може бути більше за розміром двомісячної зарплати.
 • Може регулюватися банком в будь-яку сторону (збільшення або зменшення) в залежності від своєчасності внесення платежів і активного користування засобами на кредитці.
 • Збільшити доступну суму на мапі можна, написавши заяву за зразком після звернення в банк з паспортом.

Також ПУМБ кредитна карта може використовуватися, як звичайна дебетова, для зберігання власних коштів власника, однак відсотка на залишок не буде.

Внести кошти на подібну карту для виплати заборгованості можна без комісій. Таку операцію можна здійснити:

 • в банкоматі;
 • через касу;
 • за допомогою інтернет сервісів;
 • з інших своїх рахунків.

Упевниться в успішному проведенні операцій і відстежити грошові кошти можливо при використанні інтернет-сервісу ПУМБ онлайн. Там же можна безкоштовно отримати паперову виписку про стан рахунку.

До переваг пумб кредитної картки можна віднести:

 • безкоштовний випуск;
 • мінімальну комісію при знятті коштів;
 • ви не сплачуєте обслуговування карти в перший рік після випуску;
 • можна вільно використовувати карту за кордоном.

Банк PUMB дає можливість своїм клієнтам скористатися різними банківськими послугами: депозитами, кредитами готівкою, онлайн позиками, кредитними картками. Клієнти банку можуть обслуговуватися традиційно в відділеннях банку і самостійно в системі інтернет-банкінгу, незалежно від місцезнаходження, в режимі 24/7. Якщо вас цікавить кредитування в ПУМБ, оформляємо заявку на кредит або кредитну карту.

Додати коментар