Кредит на навчання

Кредит на навчання – це можливість отримати вищу освіту. Якщо у вас немає грошей або вам не вистачає, щоб закінчити університет, ви можете оформити кредит на освіту в Україні, але для початку варто прорахувати всі за і проти.

Обов’язково варто проаналізувати умови кредитування різних фінансових компаній, щоб зрозуміти куди краще звернутися, щоб взяти вигідний кредит на навчання в Україні, якщо воно того вартує.

Оформити кредит на навчання найкраще оформити через банки, так як кредити можуть бути на 1 рік і більше. Мікрокредити тут не особливо підійдуть, так як їх термін до 30 днів.

Кредит на навчання в Україні

[lt id=”38″]

Кредит на навчання в Україні

Всупереч розхожій думці, що розумній людині не обов’язково мати вищу освіту, щоб пробитися в житті, диплом стане гарною підмогою для подальшого кар’єрного зростання.

Цікаве уточнення: в нашій країні вищу освіту в теорії можна отримати безкоштовно, але на практиці кількість бюджетних місць обмежена (або їх зовсім немає в приватних установах), а на багато популярні спеціальності в топових вузах скажений конкурс. Звичайно, завжди можна вибрати менш затребуваний напрямок, але невідомо, як йтимуть справи з роботою в майбутньому.

Якщо порахувати загальні витрати, а це не тільки оплата навчання, а й проживання, харчування (для іногородніх студентів), оплата навчальних матеріалів, канцелярії, проїзд, культурні заходи та різні побутові покупки, то виходить кругленька сума. У нинішніх економічних умовах не кожна сім’я може дозволити собі вивчити дитину і дати йому хороший старт у житті. Але вихід є – взяти кредит на навчання в Україні.

У цій статті ми розглянемо, в чому особливості даного кредиту, а також де і на яких умовах можна взяти гроші в кредит на оплату вищої освіти.

Кредит на учебу в Украине

Коли може знадобитися кредит на освіту

Розцінки в сфері вищої освіти стрімко ростуть, обчислюючи десятками тисяч гривень на рік, а адже вчитися доведеться не менше чотирьох років! У багатьох країнах Європи і Америки навчання платне, і батьки майбутніх абітурієнтів починають відкладати гроші на освіту чи не з народження дитини.

На жаль, в пострадянських країнах така практика ще не прижилася: завжди є шанс потрапити на бюджетне місце, якщо докласти чималих зусиль або вибрати певну спеціальність, до того ж, існує держзамовлення від підприємств. Простіше кажучи, право на перше безкоштовну вищу освіту має кожен громадянин України.

Але іноді рішення взяти кредит на навчання продиктовано обставинами і умовами освітнього закладу. Так, наприклад, в приватних вузах відсутня бюджетний набір. Навіть в державних далеко не на всі нові спеціальності існує держзамовлення.

У яких випадках варто оформлювати кредит на навчання

  • абітурієнт поступив на контрактне місце, але його сім’я (або він сам) не в силах оплачувати дороге освіту;
  • заочні відділення, як правило, платні – там підвищують кваліфікацію вже давно працюючі громадяни, або студенти влаштовуються на повний робочий день, щоб мати можливість оплачувати навчання самостійно, навчаючись при цьому заочно;
  • при вступі до магістратури з вузом укладається новий договір, з новими, що виросли за роки умовами оплати – часто у студента немає такої суми, адже раніше він платив менше (або був на бюджеті), а місце в магістратурі не можна упустити, особливо, якщо подолав складний конкурс;
  • не вистачає грошей на оплату одного року або семестру, а працювати або зайняти немає можливості;
  • планується вступ до університету іншої країни – в цьому випадку зручно буде оформити кредит на навчання за кордоном;
  • абітурієнт пройшов конкурс на популярну спеціальність і, якщо не подати оригінали документів в термін з оплатою першого року навчання, він вибуває зі списків – втрачати рік юності набагато прикріше, ніж гроші;
  • наукові співробітники, що працюють над проектом для отримання гранту на дослідження, можуть зосередитися на своїй діяльності, не турбуючись про гроші.

Таким чином, виникає безліч обставин, коли необхідно оформити кредит на навчання в Україні. До речі, кредит готівкою – дуже затребуваний банківський продукт, однак саме освітні кредитні позики не особливо поширені в сфері кредитування. Давайте розберемося, чому так відбувається.

Освітні кредити: у нас і “за бугром”

Взяти кредит на освіту

Почнемо з того, що класичні кредии на навчання мають свою специфіку:

  • знижена відсоткової ставки;
  • відстрочка виплати тіла кредиту – відповідно, збільшення терміну кредитування;
  • ненадійний, з точки зору банку, позичальник (якщо студент оформляє кредит на себе);
  • відсутність застави;
  • відстрочка виплати відсотків після початку навчання;
  • гроші відразу перераховуються на рахунок навчального закладу.

Даний процес організований так:за час навчання виплачуються тільки відсотки за користування кредитними коштами, а виплата основної суми (тіла кредиту) здійснюється після випуску протягом обумовленого в договорі терміну (наприклад, рівного строку навчання) з відстрочкою в кілька місяців. За цей час молодий фахівець може знайти постійну роботу і почати самостійно оплачувати кредит (якщо до цього його фінансово забезпечували батьки).

Такі умови вигідні позичальнику, але не банку. В Україні практика видачі освітніх кредитів далеко не так поширена, як на заході. Там це усталений механізм і відмінний шанс для всіх бажаючих і здатних на це отримати гарну вищу освіту. Кредити видаються під малі відсотки, виплати здійснюються зручно для студентів, а фінансові установи не втрачають вигоди, тому що подібне кредитування користується попитом.

А що ж в Україні?

А що ж в Україні? Зараз поширені т.зв. «Кредити на будь-які потреби», простіше кажучи, звичайні споживчі кредити з вигідною для банку процентною ставкою. Досить складно знайти банк, який видає класичнікредити на навчання. Часто під такі замасковані звичайні позики. Без відстрочки і інших «булочок». До того ж, вчорашній випускник не зможе самостійно оформити позику. Як же бути? Розглянемо кілька варіантів.

Кредит на обучение в Украине

Де взяти гроші на навчання?

Якщо постала необхідність оплати освіти, можна піти декількома шляхами:

  • звернутися в банк, де вам підберуть відповідний споживчий кредит – так в більшості випадків виглядає кредит на навчання Україна;
  • при деяких вузах існують кредитні спілки, де можна оформити цільовий кредит на вигідних умовах;
  • кредит на навчання від держави – якщо пощастить, можна знайти довгострокову держпрограму, з якою співпрацює конкретний вуз; безсумнівні перевага – дуже низькі ставки, проте дані кредити лімітовані, до того ж, економічна обстановка не розташовує держава вкладати гроші в освіту громадян;
  • мікрокредитні установи зручні, коли гроші необхідно отримати швидко і на короткий термін, і ви розумієте коли і як зможете повернути борг, щоб не допустити прострочення.
Як оформити кредит онлайн на навчання в Україні

У перспективі подібні позики, звичайно, не дозволять оплатити всі освіту. Але якщо, наприклад, виникла необхідність внести плату за семестр, а працюючий студент чекає інших грошових надходжень, то можна скористатися таким способом.

Це зручно, безпечно і доступно: заявку можна подати онлайн, у багатьох установ низький віковий поріг (від 18 років, в той час як банки вимагають мінімальний вік 21-25 років), не потрібен заставу, довідка про доходи. Також вся інформація про таких організаціях доступна в Інтернеті: легко вибрати відповідний мікро кредитний сервіс, почитати відгуки, взяти участь у вигідних акціях. Якщо вже зважилися, то варто оформляти кредит під 0,01% в день – це оптимальний варіант. Такі умови можуть надати багато сервісів:Moneyveo, CreditKasa, CCLoan, Miloan, AlexCredit.

Хоча гроші видаються на короткий термін (зазвичай до місяця) є можливість продовження. Мікрокредити бувають двох видів: перерахування на карту і отримання грошей готівкою в офісі. Вибір залежить від ваших уподобань і наявності вільного часу. Суми в середньому від 500 до 20000 гривень, звичайно, важливо враховувати, що їх потрібно повернути незабаром.

Тим, хто має перспективу стати студентом закордонного вузу, але не може мати у своєму розпорядженні достатньої фінансової «подушкою», можна взяти кредит на навчання за кордоном. Знайти такий продукт в банках ще складніше, ніж у випадку вітчизняних вузів. Це зрозуміло. Доводиться користуватися універсальними кредитами, що невигідно. Гранти на освіту же доступні не всім.

Але в західних країнах іноземний студент, як і громадянин даної країни, може порівняно легко отримати кредит на освіту. Сюди відносяться і вищі навчальні заклади, і курси, і різноманітні освітні та дослідницькі програми, підвищення кваліфікації. До того ж, в деяких країнах Європи (наприклад, в Німеччині) державне утворення безкоштовно, у багатьох вузах діють стипендіальні програми, знижки для іноземців.

Повертаючись докредитами на навчання за кордоном, варто сказати про умови: часто банки не вимагають застави, документального підтвердження платоспроможності або наявності нерухомості у власності. Але висувають іншу вимогу – обов’язкове працевлаштування в країні позики на певний термін або поручительство громадянина даної країни. Позику можна повернути після отримання диплома.

Резюме

Якісна вища освіта – перший етап на шляху до блискучого кар’єрного майбутнього. Краще вкластися зараз, ніж думати про нереалізовані можливості. Кредит на навчання Україна – це можливість вирішити питання освіти, головне тут прорахувати чи зможете ви потім закрити цей борг, чи варто оформляти кредит на освіту, якщо умови далекі від потрібних?

Якщо вам потрібно тимчасово вирішить питання з грошима, тоді банківської кредит, кредит через кредитну карту або навіть терміновий займ онлайн через МФО може допомогти вам в цьому.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар