moneyveo україна

Перекредитування Альфа Банк

Перекредитування Альфа Банк можна оформити через карту, кредит готівкою і споживчий кредит. А також, через Інтернет кредитування від Альфа Банк. Хоч в Альфа Банк немає програми для перекредитування, їх кредитні продукти і умови цілком дозволяють рефінансувати кредити і виграти час, щоб вирішити фінансові питання.

Альфа Банк Украина перекредитование

Перекредитування Альфа Банк

  • кредит готівкою: до 500000 грн, від 12-48 міс, тільки паспорт та ІПН, без застави та поручителів. Додатково ви отримуєте кредитну карту Голд в подарунок. Погашати борг можна за допомогою інтернет-банкінгу Альфа Банк, банкомату або терміналу.
перекредитование Альфа Банк
  • кредитну карту: Максимум, максимум Готівка, Альфа-Connect, Альфа Sky Pass World, Альфа Sky Pass Platinum, максимум Platinum. Кредитний ліміт: до 200000 грн. Пільговий період: до 55 днів.
Альфа Банк перекредитование через карту Максимум
  • споживчий кредит: допоможе вам отримати всі, що небхідно. Сума кредиту: до 100000 грн, терміном до 5 років. Рішення прінімаеться за 15 хвилин. Вам в подарунок предоставлет карта Голд. Є страховка при втраті роботи, страхова 6 місяців буде погашати кредит за вас. Також, є страхування життя і здоров’я. Вік: від 21-70 років. Кредит до 50000 грн без довідки про доходи.
Альфа Банк потребительский кредит
  • кредити онлайн від Альфа Банк для фіз. осіб: від 1000 – 50000 грн, терміном від 3-36 міс, з початковим внеском 0%.

Як оформити кредит:

  1. Вибираємо покупку
  2. Робимо онлайн заявку на сайті партнера
  3. Вам доставляють документи кур’єром
  4. Ви отримуєте товар кур’єрською службою
кредиты онлайн от Альфа Банк для физ. лиц:

Таким чином, Альфа Банк кредитні продукти дозволяють вам перевести кредит на ційний суму і термін. Кредитного ліміту до 200000 грн цілком вистачить, щоб перекредітовать: мікрокредит, споживчий кредит і середній кредит готівкою. Найкраще це зробити, через кредитну карту Максимум, що більш зручно і ефективно.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар