moneyveo україна

Дитячі банківські карти і навіщо вони потрібні?

Дитячі банківські карти – це відмінна можливість познайомити дитину з фінансовим світом. Він / вона зможе краще зрозуміти як все працює, навчитися краще управляти фінансами, планувати витрати і робити дітей більш грамотніше.

Для батьків – це відмінна можливість контролювати витрати дітей, що важливо, так як діти можуть витрачати гроші і на різні непотрібні потреби. Діти дуже швидко вчаться управляти банківським мобільним додатком і карткою. Для них це ще один крок в доросле життя, хоч і під “наглядом” батьків.

Кеш / готівка йде в минуле. Використовувати карту набагато зручніше і в рамках пандемії безконтактні платежі дуже до речі. Також, купюри не так зручні і гігієна тут страждає однозначно. Плюс, на готівку потрібно більше місця, а картка оптимально займає місце в гаманці або кишені дитини.

Дитячі банківські карти

Українські та міжнародні банки в Україні активно розвивають напрямок співпраці з батьками, так як для банків це підростаюче покоління, які повноцінно з часом зможе стати клієнтами банку. В Україні цей тренд задав Приватбанк, далі вже інші банки теж активно почали розвивати тему.

Готівкові розрахунки поступово поступаються позиції безготівковим і наявність карти вже є обов’язковою опцією не тільки для дорослих, але і для дітей. Багато хто може посперечатися, що дітям, особливо з 6/7 років ще рано надавати карту, але користування карткою відкриває для дітей нові можливості, і, якщо це буде посилено правильної консультацією батьків, то фінансова культура буде тільки рости.

Банки з радістю випускають карти для дітей, але по суті це додаткові карти, які оформлені батьками для своїх дітей. У кожного банку свої умови, додатки, зручності, переваги і недоліки. Нижче ви можете ознайомитись з найпопулярнішими дитячими картами в Україні.

Карта Юніора від Приватбанк

Дитячі банківські карти
Оформити можна туть :)

Відмінна можливість оформить карту Юніор для дитини і отримати всі переваги банку №1 в Україні – Приватбанк. Зручно, швидко, якісний сервіс і надійний банк пропонує рішення для батьків та їх дітей – це банківська карта Юніора.

FUNкартка від Raiffeisen BANK AVAL

FUNкартка від Raiffeisen BANK AVAL

Також, гарне рішення для батьків і дітей. FUNкартка від Raiffeisen BANK AVAL пропонує свої програми лояльності і круте додаток. Ви безкоштовно можете оформити карту на ім’я дитини і допомогти йому / її вивчити фінансову грамотність. Також, FUNкарта це безпечне використання коштів вашою дитиною. Всі подробиці на офіційному сайті.

Дитяча карта від Банк Південний

Карта для дітей від 6 – 18 років, яка дозволить дітям швидко зрозуміти як працює фінансовий світ і дозволить краще управляти своїми фінансами. Сучасна дитяча карта від Банк Південний – це відмінна можливість привчити дитину до самостійності у використанні грошей. Картковий рахунок в UAH / USD / EUR. Термін карти до 5 років. Більш детально і оформити карту можна в Банк Південний на офіційному сайті.

Дитяча карта від монобанк

Дитяча карта від монобанк

Дитяча карта монобанк набирає все більше популярності. Спочатку карта тестувалася деякий час, а зараз доступна всім. Саму карту можуть оформити батьки, але тільки ті, хто вже є клієнтом банку. Карта надається дітям від 6 – 16 років. Основна функція – це батьківський контроль. За допомогою карти можна знімати готівку, оплачувати послуги / покупки і все це під чітким контролем батьків. Карта доступна в чорному і жовтому кольорах. Вартість карти: безкоштовна, але доставка 50 грн.

Щоб оформити дитячу карту від monobank потрібно:

  1. Зайти в додаток монобанк, якщо у вас немає встановити iOS/Android;
  2. Свайпнути карту вниз з головного меню і перейти до “дитячої” вкладці, а там вже натиснути “хочу дитячу карту monobank”;
  3. Заповнюємо дані вашої дитини, робимо фотографію;
  4. Вводимо номер телефону і підтверджуємо
  5. Далі перевірка даних і активація дитячої карти монобанк

Більш детальний огляд дитячої карти від монобанк

Ощадбанк дитяча карта

Ощадбанк дитяча карта

Ощадбанк дитяча карта – це більше самостійності, розуміння що таке гроші і як ними користуватися. За допомогою карти від Ощадбанк діти можуть робити покупки, знімати готівку, переказивать гроші – вирішувати свої фінансові потреби під контролем батьків.

Дитяча картка від Ощадбанку. Активація!

Карту можна оформити у відділеннях Ощадбанк, активувати через телефон і поповнити будь-яким зручним способом. Більше про карту на офіційному сайті Ощадбанк.

Що ще важливо знати про дитячі картах

Пластикові карти добре, але іноді діти можуть не зрозуміти скільки грошей на карті і не відчувати ліміт, тому вони можуть витрачати навіть більше ніж потрібно;

Шахраї можуть підглянути реквізити картки і потім можуть знімати гроші, це ризик, тому важливо відразу пояснити це дітям. Також, тут може бути корисною функцією: динамічний CVC-код, але, не в кожному банку є дана опція.

Діти можуть втратити карту – це не проблема і деякі зусилля, тому важливо пояснити важливість картки і чому за неї потрібно стежити.

Ось чому дитячі банківські карти потрібні всім батькам у яких діти від 6 + років.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
cpacredit/ автор статті
Додати коментар