Кредит готівкою

[lt id=”38″]

Кредит готівкою в Україні. Кредит готівкою в регіонах і великих містах: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Вінниця, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Чернігів і т.д.

Кредит готівкою в Україні. Кредит готівкою в регіонах и великих містах: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Вінниця, Тернопіль, Ужгород, Запоріжжя, Чернігів и т.д.

Надамо вам огляд варіантів оформлення кредиту готівкою і деталізуємо важливу інформацію, яку потрібно і важливо знати перед оформленням кредиту.

Кредит наличными в Украине

Кредит готівкою

Кредит готівкою взяти в Україні можна декількома способами:

 1. Через мікрокредитну компанію (МФО)Moneyveo, Ukrpozuka, AlexCredit, SOSCredit, Cashinsky і інші. Такі кредити предоставляють онлайн на карту, що дуже зручно. Є ще варіант і готівкою в руки: Швидко Гроші, Бистрозайм, Компаньон Фінанс. Перші кредити тут зазвичай до 5000/10000 грн в залежності від сервісу і терміном до 30 днів. Процентні ставки тут від 0,01% – 2,00% / день.
 2. Через кредитні сервіси, які надають кредити до 1 року і суми тут можуть бути вже до 25000 грн і навіть більше; прикладами таких сервісів можуть бути: Loany, SlonCredit.
 3. Кредит готівкою через банки – класична послуга, суми тут можуть бути до 500000 грн в залежності від мети, кредитної історії, можливості застави. Термін таких кредитів до 3-5 років в залежності від банку: Альфа Банк, Приватбанк, RWS Bank, A-Bank, ОТП Банк і інші.
 4. Кредит готівкою через банк, але за допомогою кредитної карти: на сьогодні дуже популярний напрям серед населення України і суми кредитних лімітів тут зазвичай до 50000 грн, іноді і більше, хоча максимальні ліміти до 200000 грн. Карти дають максимально зручні умови і без % періоди користування такою позикою (від 55-90 днів, в залежності від кредитки).
 5. Є і споживчі кредит, позичальники можуть отримати зазвичай, будучи в офлайн магазинах, наприклад, як Розетка, Ельдорадо, Фокстро, Citrus і т.д .; до категорії споживчих кредитів відносяться також розстрочки. У цьому випадку частина процентного боргу погашається за рахунок знижки, наданої торговою компанією.
 6. Більше як доповнення до кредитів готівкою – це послуга “перекредитування“, допомагає користувачам полегшити фінансове навантаження за своїми заборгованостями

Вимоги

 • Щоб укласти договір по кредиту готівкою, ви повинні оформити заявку онлайн на сайті МФО або банку.
 • Попередньо потрібно ознайомитися з усією інформацією про умови надання кредиту, щоб розуміти наскільки вони підходять конкретно вам: розміри комісії, терміни сплати, суми, періоди і т.д.
 • Ваш вік повинен бути не менше 21 року
 • За документами: паспорт, ІПН, а для банків ще і довідка про доходи, якщо суми більше 50000 грн

Все починається з оформлення заявки онлайн на сервісі МФО, банку або брокера. У кожного сервісу по-різному працює механіка оформлення позики, так як різні продукти, з різними можливостями.

Кредит готівкою через МФО

кредит наличными онлайн miloan

Мікрокредітной організації зазвичай надають кредити онлайн уже на карту, так як це більш зручно і ефективно, але є ще сервіси, у яких є фізичні точки видачі.

Схема наступна:

 1. Ви обираєте мікрокредитний сервіс, заходите на офіційний сайт
 2. Вибираєте суму і термін кредиту за допомогою кредитного калькулятора
 3. Проходьте реєстрацію онлайн
 4. Заповнюєте контактну інформацію
 5. Заповнюєте особисту інформацію: паспорт, ІПН, соціальні статус і т.д.
 6. Додаєте активну банківську картку з верифікацією через СМС
 7. Відправляєте заявку
 8. При позитивному рішенні, вам потрібно підтвердити умови оферти
 9. Далі отримуєте гроші на карту протягом 5-10 хвилин

Якщо оформляти кредит готівкою через МФО, то це може зайняти до 1 години, включаючи ваш час від заповнення заявки до приходу в офіс сервісу. Якщо ви зайшли відразу з вулиці, то час оформлення до 10-15 хвилин.

Кредит через банк

А Банк кредит через карту

Через банк можна оформити такі кредити:

 • Кредит готівкою
 • Кредит готівкою (через кредитну карту)
 • Перекредитування
 • Споживчий кредит (в оффлайн магазинах)

Схема наступна:

 1. Ви залишаєте заявку онлайн, наприклад, на кредитну карту АБанк;
 2. Вам передзвонюють з колл-центру і менеджер уточнює інформацію, якої бракує;
 3. Далі, якщо все добре, вам схвалюють попередньо умови отримання кредиту / карти і запрошують відвідати відділення банку. У випадку з кредитною карткою вам можуть деякі банки здійснити доставку додому;
 4. Ви приходите в банк, ознайомлюється з договором і підписуєте документ, якщо все влаштовує, далі гроші отримуєте в зручній формі.
Кредит наличными РВС Банк

Кредит готівкою через брокера

Також, кредит можна оформити готівкою через кредитний агрегатор Creditcash, ваша заявка автоматично потрапить в ряд банків і фін. компаній, і у вас як позичальника буде більше шансів отримати кредит з потрібною сумою і не витрачати час на кожен сервіс окремо.

Схема наступна:

 1. Ви оформляєте онлайн заявку на сайті сервісу, 5-10 полів
 2. Далі ваша заявка потрапляє в базу брокера і обробляється
 3. Після, відправляється в ті банки, яким потенційно ваша заявка цікава
 4. Зазвичай протягом 1 години вам вже передзвонюють перші банки, пропоную свої умови кредиту, а вам вже далі вирішувати, що досить економно за часом

Будьте пильні, є сервіси, які беруть або закладают свою комісію вже в вартість кредиту. Також, є брокери, які беруть комісію за розсилку вашої заявки в МФО і фінансові компанії, наприклад, Mazilla.

Брокери зазвичай цікаві тим, у кого вже погана кредитна історія або кому терміново потрібні гроші, а де взяти, тоді вони можуть допомогти, закинувши вашу заявку в 10ки сервісів, але будьте готові, що дзвінків можете бути багато.

Що ще потрібно знати

 • Якщо ви замислюєтеся де взяти кредит готівкою, то OnlineCredit.in.ua. Якщо ви замислюєтеся де взяти кредит готівкою, топідкаже вам кілька вірних варіантів! На сайті наданий досить широкий вибір кредитних продуктів від топові кредитних компаній країни, які чітко орієнтовані на різні потреби і можливості клієнтів.
 • Перед оформленням кредиту: подумайте ще раз, чи точно він вам потрібен, тому що річні% складають близько 30% зазвичай: де менше / де більше, також, перевірте всі умови і як вони можуть змінюватися, якщо є варіанти, а вони завжди є, не лізьте в кишеню до банку або МФО.
 • Кредит готівкою можна оформити онлайн на різні цілі: це ремонт і будівництво, покупка побутової техніки, кредит на весілля, відпустку і т.д.

БЕРІТЬ КРЕДИТ ЛИШЕ І ТІЛЬКИ, І ТІЛЬКИ НА ПОТРІБНІ СПРАВИ, А НЕ НА миттєві бажання !!! Оформити кредит легко: ВІДДАВАТИ СКЛАДНО!

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар