Кредитна карта ПриватБанк

Кредитна карта ПриватБанк – найпопулярніша карта в Україні ТОП №1. Банк надає дві карти: Універсальна и Голд.

Кредитні карти від ПриватБанк – гарантія якості від лідера. Найпростіше оформлення кредитних карт в ПриватБанк. Безпечне користування на кращих умовах. Цілодобова підтримка фахівців. Зручний спосіб поповнення та повернення боргу

Кредитна карта ПриватБанк

Кредитна карта ПриватБанк

У наш час вигідною альтернативою звичайним кредитам є кредитна картка. Майже кожен українець хоча б раз звертався за подібною послугою в банк і скористався нею. Сьогодні існує величезна кількість фінансових установ, і всі вони пропонують карткові продукти на самих різних умовах.

За статистичними даними перше місце в Україні займають кредитні карти від ПриватБанку. Але вони не просто лідирують серед собі подібних, їм довіряє величезна кількість людей і саме їх рекомендують родичам та знайомим.

Кредитна карта ПриватБанк Універсальна

[hz_price_table id=6994]

Кредитна карта від ПриватБанку іменується Універсальна. Вона видається, обслуговується і перевипускається абсолютно на безкоштовних умовах, чого немає в інших банках. З її допомогою можна витрачати свої або банківські кошти на послуги і покупки в магазинах, в мережі по всій планеті. Баланс такої картки може поповнювати як власник, так і будь-хто з близьких.

Дуже важливо, що крім кредитної, вона виконує і дебітну функцію, тобто служить ще і для накопичення особистих грошей. Так як ПриватБанк має найбільшу мережу відділень, в будь-якому з них можна отримати детальну інформацію від фахівця з усіх нюансів кредитування.

Питання про оформлення кредитної карти в Приватбанку цікавить багатьох, але тут немає нічого надзвичайно складного. Її можна отримати менш ніж за 15 хвилин, дотримуючись простих етапи:

  1. Заповненнязаява на сайті або у відділенні банку.
  2. Надання працівникові банку паспорта та коду особисто.
  3. Активація та користування грошима.

Для оформлення підходить будь-яке відділення банку. Як видно, список паперів мінімальний, але надавши, наприклад, ще й довідку з роботи, можна розраховувати на більший кредитний ліміт. Активація карти відбувається теж без клопоту, для цього потрібно мати при собі мобільний телефон або відвідати будь-який банкомат ПриватБанк. Дотримуючись простих підказок, успішний результат активації буде видно на його екрані або в повідомленні по телефону.

Не всім клієнтам банк видає однакові суми, так як розраховує їх індивідуально, тому часто виникає питання про збільшення ліміту по кредитній карті в ПриватБанку. Стандартно він становить не більше 5000 гривень, але щоб збільшити свої шанси на його отримання, намагайтеся пред’явити якомога більше додаткових паперів: виписки з рахунків, документи на майно, закордонний паспорт.

  • Проводиться зняття готівки з кредитної картки у касіПриватБанк або ж через будь-який банкомат. Кошти в касі переводяться в готівку навіть за допомогою тільки паспорта, якщо кредитку ви забули. В обох випадках комісія буде однаковою і зростає разом з сумою. Комісія ж по зняттю власних коштів стабільна: 1% в межах країни і 2% за кордоном.
  • По умовам кредитних карт від ПриватБанк вони мають період пільг, який дає можливість користуватися грошима безкоштовно в межах 55 днів. А точніше, повернувши борг протягом цього терміну, ніякі відсотки не стягуються взагалі. Їх нарахування відбувається тільки після цього періоду без додаткових комісій і доплат.

Кредитна карта ПриватБанк Голд

ПриватБанк кредитная карта Голд

[hz_price_table id=10791]

Зразок міжнародного стандарту – це кредитна карта Голд від ПриватБанк. Її власникам виявляється цілодобова підтримка, величезні знижки в багатьох елітних фірмах і маса інших зручних послуг у будь-яких країнах світу. Ще власники цієї картки мають пріоритет під час обслуговування, вони можуть користуватися засобами банку за зниженими відсотками, а ліміт на їх картці становить зазвичай до 100000 гривень. Крім цього, валюту для оформлення можна вибрати будь-яку.

Поповнення балансу будь-якої кредитної картки ПриватБанк можливо найзручнішим для вас способом:

  • за допомогою терміналів;
  • в банківській касі при наявності паспорта і карти;
  • через банківський інтернет сервіс.

Всю історію операцій і дій, здійснених кредиткою, можна дізнатися кількома способами:

  1. За допомогою терміналу, де є окремий розділ про виписку, вибравши потрібний період, всі дані ви побачите на екрані.
  2. Замовивши безкоштовну довідку про виписку у відділенні банку.
  3. За допомогою інтернет сервісу “Приват24”, де висновок інформації відбувається автоматично, в рамках від одного до чотирьох місяців.

Крім грошової допомоги в складних ситуаціях в ПриватБанк кредитна карта може приносити дохід. Якщо на ній зберігати власні гроші в розмірі більше ста гривень, то прибуток від них складе 10% в рік. Нарахування відбуваються на окремий рахунок бонусів, але ними вільно можна оплачувати покупки, попередньо попередивши продавця, що кошти потрібно зняти з бонусного рахунку. Активація даної складової відбувається на сервісі банку або за допомогою банкомату.

Як безпечно користуватися кредитною карткою від ПриватБанк?

Замовити кредитну карту від ПриватБанку не вимагає особливих зусиль, але безпечне користування і виконань всіх зобов’язань, вимагає відповідальності і чіткого розуміння потрібності своєчасного повернення позичених коштів. Тільки такий підхід гарантує, що людина не виявиться в борговій ямі, а співпраця з банком пройде комфортно і безтурботно. Тому важливо пам’ятати ті нюанси, які можуть зіпсувати ваші стосунки і принести проблеми,а складаються вони з наступних пунктів:

  1. Дотримуйтесь кордону пільгового періоду з моменту зняття грошей з метою уникнення нарахування відсотків – таким чином, повернувши всю суму боргу вчасно, ви нібито користуєтеся засобами банку повністю безкоштовно. Багатьох серйозних клієнтів приваблює саме це вигідне властивість кредитних карток від ПриватБанку. Але якщо раптом ви забули про борг або повернули частину, а не всі гроші, відбувається втрата права на період пільг і нарахування відсотків. Щоб цього не сталося можна налаштувати нагадування про обов’язкову оплату, яке буде приходити вам по електронній пошті або на телефон.
  2. Дотримуйтесь розмір щомісячного платежу, щоб уникнути нарахування пені – якщо користувач заборгованість по кредитній карті ПриватБанк не може закрити повністю, він повинен бути готовий до внесення платежів щомісяця, а це 5% від загальної суми і мінімум 100 гривень. Ігноруючи це правило, ви опинитеся серед тих, кому банк нарахує пеню.
  3. Дотримуйтесь терміни по платежах – чим довше відсутня оплата за договором, тим більше доведеться повернути. А за прострочення в більш ніж 30 днів відбувається стягування штрафу (500 гривень) плюс ще й відсотки від загальної суми. У неуважних клієнтів іноді сума заборгованості перевищує сам кредит в кілька разів.
  4. Пам’ятайте про комісії – зняття готівки по кредитній картці ПриватБанку тягне за собою оплату комісії. Вона збільшується разом із сумою, яку ви знімаєте. А після 1000 гривень становит стабільні 4 відсотки.
  5. Закривайте неактивні рахунки, в тому числі і бонусні – допустимо по конкретному рахунку “Бонус Плюс” операції не проводять протягом 500 днів і більше, він стає неактивним, хоча деякі засоби на ньому присутні. Тоді банк проводить моніторинг і нараховує за це комісію.

Важливо, що після оформлення кредитної картки ПриватБанк не зобов’язаний інформувати вас про виниклі проблеми. Найчастіше неуважні власники дізнаються про величезний борг зі всілякими штрафами і пенями при закінченні терміну дії картки. Тому, якщо вам не властива фінансова грамотність і відповідальність, краще відмовтеся від кредитних пропозицій.

Як уникнути сплати відсотків по кредитці?

Дотримуючись простих рекомендацій, можна захистити себе від виплати відсотків банку щомісяця взагалі, для цього потрібно:

  1. В рамках пільгового періоду до 25 числа повертати загальну суму боргу, а не просто вносити мінімальний платіж.
  2. Щоб гроші зараховані напевно краще поповнювати рахунок трохи раніше, наприклад, до 20 числа, адже на багатьох сервісах кошти переводяться кілька днів.
  3. Щоб уберегти себе від непередбаченої комісії краще перерахувати трохи більше грошей.
  4. Використовуйте з кредитки тільки ті кошти, які ви реально зможете повернути протягом місяця.
  5. Краще не використовуйте даний тип кредитування при нерегулярному доході або потреби у великій сумі.

Відгуки клієнтів Приватбанку про кредитні картки свідчать, що перераховані вище поради працюють насправді і користування кредиткою з максимальною зручністю для себе можливо.

Что нужно знать о закрытии и блокировке кредитной карточки?

У договорі між банком і клієнтом чітко прописано всі дані по рахунку. І якщо відкриття досить просте, то закрити кредитну картку ПриватБанку трохи складніше. Зробити це можна тільки відвідавши будь-банківське відділення,а сам процес вимагає виконання кілька етапів:

  1. Обнулення карткового рахунку складається з перевірки погашеної заборгованості і використання залишку коштів.
  2. Складання заяви, яке вивчається місяць.
  3. Отримання довідки про закриття рахунку і відсутність претензій.

При позитивному балансі досить не продовжувати відносини з банком і не брати нову кредитку. Також і сам банк може закрити картку, якщо нею довго не користуватися.

Крім ситуації з закриттям, багато клієнтів стикалися з потребою заблокувати кредитну картку від ПриватБанку в разі її втрати. Зробити це можна самостійно (через інтернет-сервіс, банкомат або термінал) або сповістивши банк (по телефону, смс повідомленням або в будь-якому відділенні). Так ви убезпечите свої кошти від незаконних дій шахраїв.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар